Eşe Güzel Sözler

01.07.2017
Eşe Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Eşe Güzel Sözler, Eşime Güzel Sözler, Eşe Söylenecek Güzel Sözler, Eşler İçin Güzel Sözler, Eşlere Söylenen Güzel Sözler, Eşine Dini Güzel Sözler, Karım İçin Güzel Sözler, Kocam İçin Güzel Sözler

Bu yazımız içeriğinde sizlere eşe güzel sözler konulu bir sayfa hazırladık. Hz. Ali (r.a) “Hayırlı bir eş huzurun başlangıcıdır” diye söylemiş. Allah herkese hayırlı eşler nasip etsin.

Eşe Güzel Sözler

Ne iyi etmişimde seninle evlenmişim. Hayatımın en anlamlı doğrusunu yapmışım. Sen yanımda olduktan sonra gerisinin ne önemi var. Seni çok seviyorum marş melom.

Eğer bir gün beni bırakıp gideceksen bu gözlerimi yanına almadan gitme, sen olmasan da her zaman sen çarpacak bu kalbime kör kurşun sıkmadan gitme.

Sen ben yok artık biz varız. Evet, ne senin, ne de benim diye bir kavram yok; sadece bizim var.

İnsanın bir eşi olmalı bakarken baktıkça yeniden aşık olduğu, aşık oldukça daha çok sevdiği. Bir eşi olmalı insanın gözlerine baktığında her şeyi unuttuğu.

Seninle olmak ne güzel, seninle yaşamak ne hoş, senin eşin olmak bunu tarif edemem. Bu büyük mutluluğumu anlatacak kelime bulamam.

Senin sevgini tattıktan sonra başka sevgiyi neyleyim, ben sensiz bu dünyada yaşayacaksam, istemem kalsın hemen öleyim.

Sen benim hayatım, huzurum, mutluluğum, neşem sevdiğim kadınımsın. Sen benim ömrümce seveceğim dünyalar güzeli karımsın.

Eşler her zaman birbirinin açığını görüp kapatmalıdırlar. Yani bir eş diğerinin aynası olmalıdır.

  Kocaya Güzel Sözler

Reklamlar

Sanma ki sevdiğim bu gözlerim sana bakmak bir gün bıkıp usanacak, bedenim ölse bile ruhum hep sende kalacak, eğer senden önce ahirete göçersem inan ki sevdiğim son sözüm seni seviyorum olacak.

Benim en mutlu olduğum, her zaman huzur bulduğum tek yer senin kalbindir.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da; kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de.  Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Benim artık yaşamak sen, nefes almak sensin, sen benim ömrümün sonuna kadar seveceğim canım eşimsin.

Seni uzaktan severken, gözlerimin içine bakan aşkım oldun. Hayatımda mutluluk nedir bilmezken tek mutluluğum sen oldun, sen benim kıymetlim, sevdalım oldun.

Aldım elime kağıt kalemi sana güzel sözler yazacaktım. Sonra düşündüm sana yazacak olduğum sözler ne bu kağıda sığabilirdi, ne de bu kalemin mürekkebi yeterdi. Sana olan sevgim tarifsin, sana olan sevgim sonsuz.

Sen benim hayatım ol ben senin hayatın olayım, birbirimizi kaybedersek ikimizin hayatı da bitsin.

Ben senden çok uzaklardayım, ama ben her zaman bakmasını bilen bakışlardayım, senden uzakta olsam da sana en yakın yer senin kalbinin her atışındayım.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

  Kocaya Güzel Sözler

Güneş her gün sabah doğar, akşam batar ama sen güneşim bir kere kalbime doğdun bir daha asla batmayacaksın.

Reklamlar

Yeter ki sen benim yanımda ol, senin gözlerine bakayım, kokunu içimde hissedeyim; bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Seni çok seviyorum.

İnsanın bir eşi olmalı sabah kalktığında gülerek günaydın diyeceği, insanın bir eşi olmalı hiç düşünmeden onun için öleceği.

Eş dediğin sadece yanındayken sevmemeli, uzaktan da çok sevmeli. Mesela benim gibi; kokunu özlemeli, sesini kulaklarında hissetmeli, bakışlarını, gülüşünü gözlerinin önüne getirmeli ve bitanem eş dediğin her zaman kalbinden sevmeli tıpkı benim seni sevdiğim gibi.

Ben cennetimi seninle kazanacağım, sana her baktığımda sevap kazanacağım.

Bir insan evlatlarını eşinden kıskanır mı çok seviyorlar diye, ben kıskanıyorum işte. Seni benden başka kimse bu kadar çok sevsin istemiyorum.

Seni gören gözlerim senden sonra herkese baktı ama kimseyi görmedi, seni seven kalbim senden sonra hep attı ama senin için attığı gibi kimseye atmadı. Seni çok seviyorum karıcığım.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır; geçip giden zaman.

Seninle evlenene kadar hayatımda hiç olumlu bir şey olmadı. Seninle evlendikten sonra hayatım seninle anlam kazandı.

Seninle olmak ne güzel, seninle yaşamak ne hoş, senin eşin olmak bunu tarif edemem. Bu büyük mutluluğumu anlatacak kelime bulamam.

  Kocaya Güzel Sözler

Reklamlar

Seni bana veren Rabbime sonsuz şükürler olsun. Bana senin gibi mükemmel bir eş verdiği için Allah’ıma ne kadar şükretsem azdır.

Canım eşim seni ne kadar kırsam da, üzsem de seni çok seviyorum. Belki taş kalpli biriyim incelikten anlamıyorum kabayım ama ne olur bana yüzünü asma, bana küsme kurbanım olayım.

Sana olan sevgimi tarif etmeye niyetlendiğim zaman ellerim terliyor, kalp atışlarım hızlanıyor, sözlerim boğazıma düğümleniyor. İçimden hiç konuşmadan gözlerine saatlerce bakmak geliyor.

Bu gözler seni gördü başkasına bakar görmez artık, bu kalp mutluluğu sende buldu başkasına atmaz artık, bu gönül sana bağlandı başkasını sevemez artık.

Sen benim hayat arkadaşım, aşk ortağım dert yumağım, ömrünün sonuna kadar tutkuyla seveceğim kara sevdamsın.

Eşe güzel sözler söylenmeli mutlaka ama senin kadar güzel birine, senden daha güzel nasıl bir söz söylenir ki?

Uzaklardayım diye üzülme sevdiceğim, ben her an seninleyim, eyguzelsozler.com canın sıkıldığı her an elini kalbinin üstüne koy işte ben tam oradayım.

Senin sevgini tattıktan sonra başka sevgiyi neyleyim, ben sensiz bu dünyada yaşayacaksam, istemem kalsın hemen öleyim.

Eğer bir gün beni bırakıp gideceksen bu gözlerimi yanına almadan gitme, sen olmasan da her zaman sen çarpacak bu kalbime kör kurşun sıkmadan gitme.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.