Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

27.06.2018
Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Erkek Sevgiliye Güzel Sözler, Kadından Erkeğe Güzel Sözler, Kızdan Erkek Sevgiliye Güzel Sözler, Erkek Sevgiliye Sevgi Sözleri, Erkek Sevgiliye Aşk Sözleri, Erkek Sevgiliye Romantik Sözler, Erkek Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

Herkesin hayatında bir erkek vardır ama kimsenin erkeği benim ki kadar yakışıklı ve benim erkeğim kadar sevecen olamaz. Seni çok seviyorum erkeğim.

Bir kadının bir erkeğe söyleyebileceği en güzel söz; bir daha ki seveceğim erkek, bizim oğlumuz olacak demesidir.

Sevgiyi senin kalbinde gördüm, aşkla bakan gözlerinde öldüm, gülüşünle yaşamaya başladım, seni sevdikten sonra hep mutlu oldum.

Seninle birlikte geçen bir saat bile, sensiz geçen bir yıla bedel Bitanem.

Avucunun arasına bir yürek bıraktım. İster bir kenara kaldırıp atarsın. İster kendi yüreğinin üzerini koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın.

Ben Mevla’dan bir mucize istedim O da karşıma seni çıkardı.

Seninle öyle bir mutluluk yaşayalım ki kalplerimiz aynı atsın, gözlerimiz hep birbirine baksın, sımsıkı sarılalım hep aşk kokalım.

Reklamlar

Çek bakışlarını gözlerimden, aşk bu şeytan doldurur.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı. Ben seni bugünde sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Kimileri seviyorum der, çünkü ezberlemiştir. Kimileri diyemez, çünkü gerçekten çok sevmiştir. -Can Yücel-

Sen sayfalar dolusu yazdığım ve ömür boyu sürecek bir aşk şiirimsin.

Sen gecenin soğuğunda içimi ısıtan karanlığımı aydınlatansın, sen benim gökyüzüm, sen benim biricik ayımsın.

Öyle her erkeğe benzeme sen, sen beni öyle bir sev ki ben bile kıskanayım beni.

Bu zamana kadar yaşadığım bu hayatın özetisin sen.

Evet, farkındayım güneşsin etrafında binlerce gezegen var, ama sen de biliyorsun ki ben dünyayım ve bir tek bende hayat var.

Seninle ne zaman lades oynasak hep sen kazanıyorsun; çünkü sen her zaman benim kalbimdeyken ben nasıl aklımda diyebilirim ki…

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler; ağzına dolar insanın. Sussan acıtır, konuşsan kanatır.

Hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. Diğer kriterlerin hiç önemi yok.

Hayatta bazı şeyler vardır insana huzur verir. Güneşin batışı, suyun akışı, bir de erkeğimin bakışı.

Reklamlar

Ben şair değilim ki sana güzel sözler söyleyeyim, ben ressam değilim ki sana mutluluğun resmini yapayım. Ben sevdiği erkeğe kör kütük sarhoşum bildiğim, hissettiğim tek şey bu.

Adamım seni tahmin edemeyeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum.

Bir zamanların en hızlı sevgilisiydik; şimdilerin ise mutlu çifti olduk. Bundan sonra mı, bundan sonra sen benim tek sevdiğim, kollarında öleceğim tek erkeğim olacaksın. Seni çok seviyorum Aşkım.

Bugüne kadar tanıdığım en karizmatik, en yakışıklı, en cana yakın erkeksin.

Seni ezberleyerek sevdim, tanıdıkça daha çok sevdim. Ben seni; seninle her anı yaşayarak sevdim, ben şükrederek inanarak sevdim. Ben sadece sevmedim sevmelerime her gün yeni bir sebep bularak sevdim. Seni çok seviyorum Erkeğim.

Erkek dediğin sevdi mi adam gibi sever, sevdiğine aşkla bakan gözleri sevdiğinden başka herkese kör olur. Tıpkı benim yakışıklı prensim gibi.

Herkesin sevdiği çiçek farklıdır; kimisi gülün kokusunu sever, kimisi karanfilin; ama bana en güzel koku ne gül, ne karanfil bana en güzel koku erkeğimin kokusudur.

Sonra bana bakarak gülümsemen geldi aklıma; iyi ki sevmişim seni Prensim.

Millet aşkını dağlara, yollara, duvarlara yazıyor ama ben aşkımı ne dağlara, ne yollara ne de duvarlara yazdım ben aşkımı sadece senin görebileceğin yere kalbime kazıdım.

Reklamlar

Seni yarın da görebilecek miyim diye uykusuz sabahladığım gecelerim var benim.

Bu mesaj sevdiğim adamadır. İçeriği aşk ve sevgi doludur. Gecenin bu saatinde niçin gönderilmiştir diye düşünüyorsan. Sevdiğini çok özlemiş her an onu düşünen birini hasretini bir an olsun dindirmek için gönderilmiştir. Lütfen cevap veriniz.

Sen yanımda olduğun zaman her şeyim tam oluyor sen yanımda olmayınca bir yanım eksik kalıyor.

Sen benim; bugünüme şükür ve yarınıma dua edişim, azla yetinişim, çoğa göz ԁikmeyişimsin aşkım.

Dertli başımın tacısın, ruhumun ihtiyacısın, ciğerimin köşesi, yüreğimin neşesi, bahçemin can ağacısın. Sen benim her daim canım cananımsın.

Gönlüm ayrılığının zehri ile hasta oldu. Fakat yine de vuslatından ümidini kesmedi.

blank

Ey Gönlümün sol yarısı; aklıma koydum seni, aklım almadı. Yüreğime bıraktım, yüreğim sana doymadı.

Bırakacağım eli hiç tutmam, tutacağım eli ise hiç bırakmam. Sahte sevgilere gül olmaktansa, gerçek sevgilere ԁiken olurum daha iyi sevdiğim.

Bazen seni düşünmüyorum aslında ben her zaman seni düşünüyorum.

Sevmek zor iş dediler ben seni severek zoru başardım. Aşk insanın aklını başından alıyor dediler. Ben sana aşık olunca deli oldum. Varsın zor işler beni bulsun, barsın aklım başımdan gitsin. Yeter ki sen benim ol.

Sana söz olsun Erkeğim; birine verilecek değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim. Ama sakın aynaya bakma.

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı güneş asla doğmazdı. Ben sana aşığım, ben sana tutsağım, uğruna ölecek tek aşığınım.

Yarı dalgalı olmamalı deniz; Ya tam dalgalanmalı ya da tam kudurmalı. Ya ümit vermemeli sevgiliye ya da tam sevmeli. Ya da çekip gitmeli.

Sen, bende heves değilsin. Heves olsan çoktan biterdin. Sen bende nefessin, ancak ben ölünce bitersin.

İnsanın bazen olmadık zamanda başına öyle işler gelir ki hiç akla hayale gelmez. İşte sende benim başıma gelen en güzel şeysin.

Seni herkesten, her şeylerden kıskanıyorum. Seni gören herkes sevecek diye çok korkuyorum. Seni benden başka kimse sevmesin, sana benden başka benim sana baktığım gibi bakmasın. Senin kalbin benden, benim kalbim senden başkasında atmasın.

Ne yapayım elimde değil, özlüyorum işte her saniye, her dakika, her saat.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.