Dayıya Güzel Sözler

18.07.2017
Dayıya Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Dayıya Güzel Sözler, Dayıma Güzel Sözler, Dayım İçin Güzel Sözler, Dayıya En Güzel Sözler, Dayıya Komik Sözler, Dayıya Sözler Kısa, Dayı Yeğen Sözleri

Bu sayfamızda sizler için hazırladığım dayıya güzel sözler yazımız içerisinde dayınıza gönderebileceğiniz kısa, uzun, duygusal ve komik sözleri bulabilirsiniz.

Dayıya Güzel Sözler

Çok fazla yaşamadım, çok fazla insan tanımadım ama tanıdığım insanların içinde iyi kalpli, koca yürekli, yakışıklı dayımı tanıdım.

Bir dayınız olduğunu düşünün. Derdiniz olduğunuzda oturup derdinizi dinleyen, bir sorunun olduğunda işini gücünü bırakıp koşup gelen, güldüğü zaman etrafına neşe saçan yaşam dolu, süper bir insan. İşte bu insan benim dayım.

Benim dayım sizin dayınızı döver mi bilmem ama benim dayım dünyanın en iyi insanı bu kesin.

Benim dayım yufka yürekli, merhamet kürekli, eli bol, harçlığı bol birisidir. Mesela ben şimdi ondan para isteyeyim, hemen gönderir.

Dayı yeğen sevgisi özel bir sevgidir. Bunu dayısı olamayan asla anlayamaz. Benim gibi tatlı, yakışıklı dayısı olmayanda bu sevgiyi tam manasıyla yaşayamaz.

  Dayı İle İlgili Sözler

Benim dayım gibisi zor bulunur, bende dayı dediğin zaman akan sular durur. Seni çok özledim dayıcığım.

Dayıma güzel sözler göndermek istiyorum ama sonra düşünüyorum böyle güzel bir insandan daha güzel bir söz nasıl bulabilirim diye. En güzeli ben onu çok sevdiğimi söyleyeyim. Seni çok seviyorum dayıcığım.

İnsanın bir dayısı olursa hayatı bakışı çok daha farklı oluyor, dertler, zorluklar olduğu zaman hemen yanında dayısı oluyor. Canım dayım seni çok özledim.

Reklamlar

Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların umutlu, geleceğin başarılarla dolu olsun. Canım dayımın yaşamı hayırlı ve mutlu olsun.

Dayıcığım sen gittikten sonra evimiz sanki cenaze evine döndü. Ne konuşan var, ne de eğlenip gülen. Hemen seni özledim, senli günlerimi özledim canım dayıcığım.

Dayıcığım ne içersin sorusuna senin elinden bir bardak su içeyim, ömrüm boyunca hep güleyim, mutlu olayım derdin. İyi ki varsın yakışıklı dayım.

Allah’ım sana senin kalbin kadar temiz ve güzel bir hayat nasip etsin. Sağlıklı, huzurlu ve musmutlu bir ömrün olsun. Olur ya bir gün gözlerinden yaşlar dökülürse o da mutluluktan olsun.

  Dayı İle İlgili Sözler

Belki herkesin bir dayısı vardır ama benim dayım gibi başka bir dayı asla yoktur. Çünkü o her yönüyle mükemmel bir insandır. Çünkü o, çünkü o; nasıl anlatayım ki siz onu anlatmaya kelimeler yetmez.

Sen okula giderken bizim yanımızda kalırdın ya dayıcığım ne güzeldi o günler. Seninle birlikte gezerdik, eğlenirdik. Biz dayı-yeğenden çok iki sırdaş, iki arkadaş gibiydik. Ne zaman canım sıkılsa hemen gel yanıma derdin ve bana moral verirdin. Ne zaman annem, babam bana kızsa hep senin arkana saklanırdım, sen beni korurdun. Seni çok özledim be dayı.

Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli.

Sen nereye gidersen git, ne yaparsan yap şunu hiçbir zaman unutma; seni her zaman sevecek bir yeğenin olduğunu.

Dayıma güzel sözler göndermek istiyorum ama sonra düşünüyorum eyguzelsozler.com böyle güzel bir insandan daha güzel bir söz nasıl bulabilirim diye. En güzeli ben onu çok sevdiğimi söyleyeyim. Seni çok seviyorum dayıcığım.

Hayat çok kısa dayıcığım. Bu kısa hayatta her zaman mutlu olman ve her zaman gülmen dileğiyle seni çok özledim.

  Dayı İle İlgili Sözler

Reklamlar
YORUMLAR

  1. blank yugfg dedi ki:

    Cok guzel yapanin ellerine saglik