Dayı İle İlgili Sözler

Dayı İle İlgili Sözler

Dayı yeğenlerini çok seven ve her zaman onlarla vakit geçiren kişidir. Dayı ile ilgili sözler nasıl olmalı diyorsanız onu sevdiğinizi belirten, onu özlediğini gösteren sözler olmalıdır.

Dayı İle İlgili Sözler

Dayı candır, dayı canandır,  dayı her zaman bir numaradır.

Dayın varsa dayanağın vardır, dayın varsa yanında koca yürekli bir insan vardır.

Biz bizi neşelendiren, güldürüp eğlendiren, her zaman bizden desteğini esirgemeyen yakışıklı kişiye dayı diyoruz.

Senin olmadığın bir dünya varsın olmasın, senin olmadığın yerde varsın kimse gülmesin seni çok özledim dayıcığım.

Geldiği zaman evimizi şenlendiren, gittiği zaman kendini çok özleten dayı bey, dört gözle seni bekliyoruz çok özledik seni.

Dayı gibi arkadaş, dayı gibi sırdaş zor bulunurmuş. Dayı dediğin zaman akan sular dururmuş.

Reklamlar

Öyle dayılar var ki yeğenlerini bile tanımıyor, öyle dayılar da var ki yeğenleri için her şeyi yapıyor tıpkı benim canım dayım gibi. İyi ki varsın dayıcığım.

Yüce Mevla’m yolunu bahtını açık eylesin, seni her zaman güldürsün dayım.

Canım iyi ki varsın seni her zaman çok sevdim ve seveceğim. Sen bana bu hayatta güven veren tek insansın.

Gel ifadeni alayım sana bir sağdan bir soldan çakayım, oyun neymiş sana göstereyim. Tez gel dayı seni yenmek için gün sayıyorum.

  Dayıya Güzel Sözler

Hayat çok kısa dayıcığım. Bu kısa hayatta her zaman mutlu olman ve her zaman gülmen dileğiyle seni çok özledim.

Belki herkesin bir dayısı vardır ama benim dayım gibi başka bir dayı asla yoktur. Çünkü o her yönüyle mükemmel bir insandır. Çünkü o, çünkü o; nasıl anlatayım ki siz onu anlatmaya kelimeler yetmez.

Reklamlar

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısın.

Dünyanın en yakışıklı, en delikanlı, en iyi kalpli dayısı yarışması yapılsa ben bundan yüzde yüz eminim bu yarışmayı sen kazanırsın dayıcığım.

Dayıcığım ne içersin sorusuna senin elinden bir bardak su içeyim, ömrüm boyunca hep güleyim, mutlu olayım derdin. İyi ki varsın yakışıklı dayım.

Sen bizim yanımızda kalırken evimizin neşe kaynağıydın, sen varken hep güler eğlenirdik. Şimdi sen yoksun ev suskun, neşemiz bize küskün. Seni çok özledik dayıcığım.

Sevgi her zaman yüreğinde dursun, mutluluk hep senin olsun senden hiç ayrılmasın, gülmek sana çok yakışıyor her zaman gülmen dileğiyle seni çok özledik dayıcığım.

Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların umutlu, geleceğin başarılarla dolu olsun. Canım dayımın yaşamı hayırlı ve mutlu olsun.

  Dayıya Güzel Sözler

Reklamlar

Varın gidin selam söyleyin dayıma, çok özlemiş onu yeğeni deyin.

Dayıcığım seni çok özledim tez zamanda gel. Gel ki birlikte sokakları şenlendirip, gönüllerimizi eğlendirelim.

Çok fazla yaşamadım, çok fazla insan tanımadım ama tanıdığım insanların içinde iyi kalpli, koca yürekli, yakışıklı dayımı tanıdım.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.

Sana en güzel kelimeleri kullanarak dayıya güzel sözler göndermek isterdim ama ben sevgimi nasıl birkaç kelime ile anlatabilirim ki canım dayıma.

Hayatımın en kötü anında, her şeyin bittiği bir anda elimden tuttun ve beni zorluklardan kurtardın. Teşekkür ederim dayıcığım.

Benim dayım yufka yürekli, merhamet kürekli, eli bol, harçlığı bol birisidir. Mesela ben şimdi ondan para isteyeyim, hemen gönderir.

Ben çok insan tanıdım ama dayım gibisini görmedim. Neden mi? Yakışıklı, yürekli, iyi kalpli, adam gibi adam benim dayım.

Çok şanlıyım çünkü sen gibi bir dayım var. Çok şanslıyım çünkü en zor anımda imdadıma koşan bir dayım var. İyi ki varsın dayıcığım.

Seni çok özledim dayıcığım, sen olmasan ben şimdi buralarda hiç olamazdım bana verdiğin destek sayesinde ben buralardayım. İyi ki varsın dayıcığım.

  Dayıya Güzel Sözler

Girecek olduğun sınavda sana başarılar dilerim. Rabbim bildiklerini yaptırsın bilmediklerini tuttursun. Başarılar dayıcığım.

Benim en büyük destekçim, her işimde en iyi yardımcım canım dayıcığım seni çok seviyorum.

Geçen arkadaşlar dayılarının iyi olduklarından bahsediyorlardı, onlara gülümsedim çünkü onların anlattıkları sende çok çok fazlasıyla var dayıcığım.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte, görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki varsın dayıcığım seni çok özledik.

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin canım dayım.

Benim dayım sizin dayınıza on eyguzelsozler.com çeker. Benim dayım dayıların en mükemmelidir.

Benim dayım öyle bildiğiniz dayılara benzemez. Belki siz inanmazsınız ama dayım bana bir harçlık gönderdi mi paranın arkasındaki sıfırları sayamazsınız.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur aklıma geldi. Ben dayımı çok seviyorum.

Bir dayınız olduğunu düşünün. Derdiniz olduğunuzda oturup derdinizi dinleyen, bir sorunun olduğunda işini gücünü bırakıp koşup gelen, güldüğü zaman etrafına neşe saçan yaşam dolu, süper bir insan. İşte bu insan benim dayım.

Sana söylemek istediklerim 160 harflik bir mesaj ile değil 160 sayfa söz ile anlatılmaz. Yüreği güzel dayım iyi ki varsın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.