Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları

24.05.2019
Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları, İş Yeri Açan Dayıya Hayırlı Olsun Mesajı, Yeni Araba Alan Dayıya Hayırlı Olsun Mesajı, Ev Alan Dayıya Hayırlı Olsun Mesajı, Bebeği Olan Dayıya Hayırlı Olsun Mesajı Komik, Göreve Başlayan Dayıya Hayırlı Olsun Mesajı

Dayıya Hayırlı Olsun Mesajları

Benim dayım iş adamı olmak yolunda ilk adımı atmış bize de hayırlı olsun demek düşer. Canım dayım yeni işin hayırlı uğurlu olsun. Rabbim utandırmasın inşallah.

Dayıcığım hayırlı olsun, dikkat et ayağına bastırma, ayağına basmayı da unutma.

Yıllarca çalıştın ve istediğin hayalini kurduğun arabayı aldın Allah kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin. Hayırlı olsun dayım.

Yeni araban hayırlı olsun, bizi de bir kere gezdirirsin artık dayıcığım.

Eee dayı bey artık sende baba oldun. Yüce Mevla’m annesine babasına, vatanına milletine hayırlı bir evlat etsin. Rabbim hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin dayıcığım.

Allah tekerinden lastiği, depodan benzini, radyodan Ferdi’yi eksik etmesin. Yeni aracın hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Hayırlı ve bol bereketli kazançlar dilerim dayı işyerin hayırlı olsun.

Reklamlar

Yeni görevin hayırlı olsun, maaşı şişkin ve güzel olsun, yeğeni şıkınca dayısı ben burdayım desin. Canım dayım yeni görevin hayırlı olsun.

Aldığın arabanın koltukları binmekten eskisin, artık bizleri şehir şehir gezdirirsin. Yeni araban hayırlı olsun dayı bey.

Yıllarca okudun, sınavlara çalıştın azim ettin ve sonunda başardın öğretmenliğe adım attığın bu ilk gününün sana mutluluk getirmesi dileğiyle seni tebrik ederim dayıcığım.

Sende iş adamı oldun dayıcığım ha. Hayırlı uğurlu olsun.

Dayıcığım yeni dünyaya gelen bebeğiniz hayırlı olsun. Allah’ım bahtını güzel eylesin.

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz. Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle hayırlı olsun dayım.

Bak dayıcığım sadece nişanlanmışsın, hala kurtuluşun var, etme eyleme yol yakınken gel dön. Hayırlı olsun.

Motoru güçlü, tekeri hızlı, sürüşü güvenli olsun, aldığın bu ilk araban sana ve ailene hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.

Sabahın ilk müşterisi senin olsun, kazancın hayırlı bereketli olsun, yeni işyerin hayırlı olsun.

Hayır ve bereket Allah’tan olsun. Yeni çalışma alanın hayırlı olsun. Allah pişman etmesin, utandırmasın. Hayırlı olsun.

Dünyayı değiştirenler, ancak bunu yapabileceklerini düşünecek kadar çılgın eyguzelsozler.com olan insanlardır. Tıpkı benim dayım gibi. Hayırlı olsun dayı bey.

Reklamlar

Mutluluğunuzu ölümsüzleştirdiğiniz bu güzel günde aranızda olamamaktan büyük üzüntü duymaktayım ama gönlüm sizlerle, sizin mutluluğunuzla. Hayırlı olsun dayıcığım.

Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim dayıcığım.

Kazancın bol ve bereketli, işin sağlam ve düzenli yeni iş yerin hayırlı uğurlu olsun Allah girmiş olduğun bu yolda utandırmasın dayı.

Sizler dünyanın en güzel gelini ve damadı olacaksınız ve mutluluğunuzda sizler kadar güzel olsun. Hayırlı uğurlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.