Sevgiliye Romantik Güzel Sözler

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Sevgiliye Romantik Güzel Sözler, Etkileyici Romantik Sözler, Romantik Sözler Uzun, Dünyanın En Romantik Sözleri, Duygusal Romantik Sözler, Romantik Sözler Tumblr, Romantik Sözler Kısa Ve Öz, Romantik Sözler Resimli, Romantik Sözler Facebook

Reklamlar

Sevgiliye Romantik Güzel Sözler

Sarılsak seninle öylece kalsak hiç ayrılmasak…

Gel seninle Dünyayı paylaşalım; deniz senin olsun; kumsal benim. Ay senin olsun; yıldızlar benim. Ya da gel şöyle yapalım; her şey senin olsun; sen de benim.

Benim çok şeye ihtiyacım yok benim bir şeye ihtiyacım var o da sensin, sen benim her şeyimsin.

Hayatıma girdiğin gün ben yeniden doğdum. Bana gerçekten sevilmeyi öğreten en değerlim. Sana çok aşığım. Hep yanımda ol.

Seni ne kadar çok sevdiğimi, biri seni sevince anlayacaksın.

Issız bir çölde bulduğum su misali seviyorum seni. Hayatımda değer verdiğim en güzel varlık. İyi ki varsın.

Seviyorum demekle olmuyor önemli olan o sevgiyi hissettirmek.

Karanlığın içinde ışık tutan, kaybolduğum çöllerin içinde rehberim olan, sevgisiyle beni sahiplenen sevgilim. Seni seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın.

Reklamlar

Sen benim aşk ararken bulduğum değil, hiç aklımda yokken aşık olduğumsun.

  İyi Haftalar Sözleri

Hep gündüz olsun istiyorum gül yüzünü daha fazla görebilmek için, her gece senin hayalinle uyuyor her sabah senin mutluluğunla uyanıyorum. Sen benim için yaşama nedenisin. Kendimden daha çok senin mutluluğunu düşünüyorum tüm güzellikler seninle olsun. Ömrümün sonuna kadar seni sevmeye devam edeceğim.

Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.

Denizde kalem kumdan kâğıtlar yaptım: her yere seni seviyorum yazdım: ama sen aptaldın inandın: ben seni sevmedim, sana taptım.

Sakın yanlış anlama, kendimi yitirmiş değilim, sadece sende kayboldum o kadar.

Ne ölmek nefessiz kalmaktır, nede yaşamak nefes almaktır. Yaşamak; sevmeyi, sevilmeyi hak eden birinin kalbinde olmaktır.

Ey alfabemin en güzel harfi yâr!. Gönlüm seni gözümden, gözüm seni gönlümden istiyor.

Aslında suçum yok hâkim bey bende yakmak istemezdim bu şehri ama ne yapayım üşümesin sevdiğimin elleri.

Atomu çekirdeğine kadar çözdüm ama senin o güzel gözlerinin ardındaki sırrı çözemedim.

Ne zaman sağır ressam kristal bir zemin üzerine düşen yağmur damlasının sesini çizerse seni o zaman unutacağım.

Saçlarına ak düşsün istemem, gözlerine yaş dolsun istemem, bir tek dileğim var rabbimden, mutluluklar senin olsun bir tanem.

  Bilgisizlikle İlgili Sözler

Reklamlar

Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni rüzgârsızdı hava tiryakiydim üstelik yakmadım seni ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım.

Unutmak zor, anlatmak imkânsız, Çünkü sen, unutuldukça hatırlanan anlatıldıkça hiç bitmeyensin.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim.

Güneş gibi parıldadın hayatımda. Gökkuşağı gibi renk kattın ömrüme. Seni seviyorum sonsuzum ol!

Dağlarda çiçek solduğu zaman, göklerde bulut olduğu zaman, yağmurlar sel gibi aktığı zaman, anla ki bir tanem ben geliyorum.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusundasın. Kimi yanımda kimi rüyamda ama sen benim hep aklımdasın bunu sakın unutma.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki de mutluluk gülüşünde saklıdır. Sakın ağlama gel ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

Hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, bin bir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.

Dikenli tellerden bir kelepçe hazırlayın takın bileklerime kanasın, asın beni o yârin gözlerine cesedim gözyaşlarıyla yıkansın.

  Telefon İle İlgili Sözler

Reklamlar

Ve benim, birdenbire yüzünü değil, gözünü değil, senin sesini göresim geldi…

Öyle bir tutkuydu ki benimkisi, seni her gördüğümde kalbim yerinden çıkacak gibi oluyordu. Öyle sevdim ki seni ne vazgeçebildim ne de devam edebildim.

Düşün ki ben yağmur damlasıyım yere düştüm mü dağılırım düşünki ben bir kar tanesiyim güneşi gördüm mü eririm düşünki sen benimsin gittin mi ölürüm.

Seni sonbahar rüzgârlarına bırakıyorum yaktığım canımı yeniden hayata hazırlıyorum sensiz yaşamak hayata yeniden başlamak istiyorum.

Ne kolumda kelepçe, ne yanımda gardiyan, ne gönlümde zulüm, ne ensemde ölüm, o gün yalnızca sen olacaksın gülüm.

Hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, bin bir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.

Seni özlemek acı çekmekse o acıyı severek çekiyorum, seni sevmek günahsa hiç çekinmeden günaha giriyorum, sana tutkun olmak ölmekse al sana canımı veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir