En Yeni Özlem Mesajları

En Yeni Özlem Mesajları
<

Bu mesajlar sevdiklerinize duygularınızı samimi bir şekilde ifade etmek için kullanabileceğiniz örneklerdir. Bu sözler özlem duygusunu çeşitli benzetmelerle ve derin anlamlarla ifade ediyor, duygusal bir bağ kurmayı hedefliyor.

En Yeni Özlem Mesajları Güzel

* Sarılabilsek söner mi içimdeki bu özlem.

* Seni özledim diyorsam bil diye değil, gel diye!

* Özledim. Söyleyeceklerim bu kadar, kısa ve derin.

* Özlemek, bir yudum suya hasret kalmaktır çöllerde.

* Geceleri uyumak için değil de özlemek için var gibi.

* Özlemek, zamanın içinde kaybolmuş bir anın özlemidir.

* Özlemek, geçmişin geleceğe dönüşmesidir. – John Clare

* Özlemek, yokluğun acısını hissetmektir, varlığı değil.

* Özlem, sevdiğinin sıcaklığını soğuk bir gecede aramaktır.

Reklamlar

* Özlemek, bir şeyi çok istemek ve ona kavuşamamak demektir.

* Aşk çılgınlığın en zevkli türevidir, öpüşmek ise entegrali.

* O bakışın son olduğunu bilseydim anlık değil ömürlük bakardım.

* Aklımdasın, kalbimdesin sırf kimse bilmesin diye dilimde değilsin.

* Seni seviyorum diyen dillere değil, senin için ağlayan gözlere inan.

* Özlemek, bir çiçeğin güneşi özlemesi gibidir; sevgiyle beslenen bir umut.

* Beni merak ettiysen eğer, hale şekersizdir çayın… Ve hala seyrektir gece…

* Özlemek, bir kitabın son sayfasını okumadan önceki heyecanı yaşamak gibidir.

* Özlemek, aynı gökyüzünü izleyen farklı yıldızların arasında kaybolmak gibidir.

* Uzaklık bizi ayırsa da kalbimiz bir, seninle geçen her anın özlemini çekiyorum.

* Sensiz geçen her an, seninle geçen her anı daha da değerli kılıyor. Seni özledim.

* Seni her an özlüyorum, yanımda olmadığın zamanlar içimde bir boşluk hissediyorum.

* Özlemek, sessizlikte en yüksek sesi duymak ve sevdiğin şarkıyı içinde hissetmektir.

Reklamlar

* Özlem, yitirilen değerlerin hatırlanması ve yeniden değer kazanmasıdır. – Can Yücel

* Özlemek, bir kuşun gökyüzünde özgürlüğü araması gibidir; sonsuzluğa açılan kanatlar.

* Özlemek, hüzünlü bir şarkıdır; dinlemesi güzeldir ama sürekli dinlemek yüreği yorar.

* Hiç bir hayale sığdıramadığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte! Ötesi de yok gerisi de .

* Özlemek, bir çiçeğin ilk bahar rüzgarını beklemesi gibidir; yeniden doğuşun umuduyla.

* Özlemek, bir yıldızın kayışını izlemek gibidir; belki ışığı yok ama hala parlıyordur.

* Özlemek, bir ağacın yapraklarını rüzgarla paylaşması gibidir; duyguların serbest akışı.

* Özlemek, bir yıldızın kaybolan ışığını bulma arayışı gibidir; karanlık gecelerin ışığı.

* Özlemek, unutulan bir şehrin sokaklarında kaybolmuş bir gezginin yolunu araması gibidir.

* Sus be yüreğim! Ben de biliyorum özlediğimi. Sus da, bilmesin özlendiğini. – Özdemir Asaf

* Özlemek, bir mevsimin sona ermesini beklemek ve yeni bir baharın gelmesini ummak gibidir.

* Varlığınla öylesine doluydum ki, gittin ya geriye kalan enkazının içinde kendimi arıyorum.

* Madem ki yokluğumla daha mutlusun, o halde yokluk benim bu aşk için büründüğüm son kimlik olsun.

Reklamlar

* Ne Sevmişim Seni Damarlarımda gezer Sevgin Ne Özlemişim Seni Gözyaşlarımda Adın Yazar Sevdiğim..

* Geleceği olmayan bir aşkın peşinden gidilmez. Sen öldün benim için… Bilirim ki; “Ölenle ölünmez”.

En Yeni Özlem Mesajları Anneye

* Özlemek, gözlerinin içindeki ışığı kaybetmiş bir yıldızı yeniden parlaklaştırmaya çalışmak gibidir.

* Özlemek, bir yağmur damlasının kuruyan toprağa olan hasreti gibidir; bekleyiş ve umut dolu bir sabır.

* Yaşadığım her an seni özlemeye itiyor beni ağır geliyor yokluğun beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.

* Özlediğim ne sensin ne de bir başkası. Özlediğim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri.

* Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.

* Gözlerimi kapattığımda seni hissedebiliyorum ama yanımda olmanın sıcaklığını özledim. Seni seviyorum ve çok özlüyorum.

* Gelecekse beklenen beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen özlemek güzeldir. Sevecekse sevilen: İşte o her şeye bedeldir.

* Kalbimle sözcükler arasında anlatamadan derdimi ölüp ölüp diriliyorum seni sevmek özlemek, özlemek ölmek mi, bilmiyorum.

* Aşkına tutulup gözyaşı döken sensizliğin acısını yıllarca çeken, her an aşkından boynunu büken o benim gönlümdür işte gönlüm.

Seni Çok Özledim Mesajları

* Keşke sen ben olsan ve seni sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan. Keşke ben sen olsam. Bu kadar sevilmenin tadını çıkarsam.

* Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde ne de sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde seni arayıp da bulamamaktır.

* Uzaklık bizi ayırsa da kalbimiz bir, seni her gün biraz daha fazla özlüyorum ve seninle geçirdiğimiz anları özlemle hatırlıyorum.

* Özledim uzaklarda bensiz hayatı kabullenmiş vefasızı özledim, haykırışımı duymayan, sevgimi belki de hissetmeyen kalpsizi özledim.

* Sevdimse verdiğin yürekle sevdim, sen açtın bu ufku karşımda, sonsuz yürüdüm bir yolun sonuna geldim yıkık, üzgün ve paramparça sensiz…

* Gülmek için mutlu olmayı bekleme belki mutluluk gülüşünde saklıdır sakın ağlayayım deme belki senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır!

* Her duyduğumda içimde dal dal sevginin çiçeklerini açtıran sesini özledim, her şeyden önemlisi dostluğun en güzelini yaşatan seni özledim.

* Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir sen yokken bile seninle olabilmektir.

* Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al, diyebilseydim anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

Arkadaşa Özlem Mesajları

* Merhaba özlenmesi en güzel insan; özümde özlediğim, gözümde tüten, gülünce beni güldüren yüz, duyduğumda en mutlu olduğum ses… Seni çok özledim…

* Uzaklık bizi fiziksel olarak ayırsa da kalbimiz bir, seni her gün biraz daha fazla özlüyorum ve seninle geçirdiğimiz anları özlemle hatırlıyorum.

* Gözlerimi kapattığım an gözümün önünde konuşmaya başladığımda ismin ağzımda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söyler misin?

* Uzaklık bizi ayırsa da kalbimiz bir, seni her gün biraz daha fazla özlüyorum ve seninle geçirdiğimiz anları tekrar yaşamak için sabırsızlanıyorum.

* Unutamam ki, beni hiç tanımamışsın, severken unutmak olmaz anlamamışsın, bunca yıl yalanmış aşkı bulamamışsın, yanı başımdaydın oysa çok uzakmışsın.

* Unutmanın zor olduğunu bile bile… Beni sevmediğinin farkında, bir ömür geçirdiğinin gerekçesiyle… Yüreğimdeki, içimdeki isyanı susturmaya çalışarak.

* Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

* O gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi zaman yanımdasın, kimi zaman rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.

* Zaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmamış mı yaradan, yaprak düşer dalından damla ayrılır bulutlardan seviyorum derken bile ayrılır sözler dudaklardan.

* Seninle geçen her anı özlemle hatırlıyor ve seni her gün biraz daha fazla özlüyorum. Yanımda olmanın ne kadar kıymetli olduğunu her gün daha iyi anlıyorum.

En Yeni Özlem Mesajları Uzun

* Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

* Pişmanlıklar içinde. Boğazımdaki düğümlenmiş hatıraların anısıyla, seni içimde bitirircesine resimlerimizi kestim tek tek, mektuplarımızı yaktım kul olana dek

* Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez! Hani gülmek ister, yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! İşte o zaman ölmek ister de ecel gelmez!

* Seninle geçirdiğimiz her anı özlemle hatırlıyor ve seni her gün biraz daha fazla özlüyorum. Yanımda olmanın verdiği mutluluğu tekrar yaşamak için sabırsızlanıyorum.

* Özlemine yoktur diyeceğim ama geceleri uyutmuyor beni hayaller. Seni nasıl özlediğimi bilsen inan yokluğuna kahredip bana acırsın. Bitsin artık bu özlem dön sevdiğim.

* Dünya gözlerin kadar güzel olsaydı yaşama ya değerdi! Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yaşamak, ateşlerde yanmak gibi bir şey seni severken sensiz olmak.

* Seni ne kadar sevdiğimden özlediğimden habersiz oralara söyle sana iyi baksın. Üzmesin kırmasın, kıymasın kimse sana. Bilmezler ki senin tırnağın acısa benim burada canım burnuma gelir.

* Ilık bir rüzgâr esti buradan, nereden estiğini eyguzelsozler.com bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen her yere dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin. Bir tanem ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin

* Sıkıntı çekecek kadar gücüm acı çekecek kadar sabrım kalmasa da Seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevgi.

* Seninle geçirdiğimiz güzel anları hatırlayarak içimdeki boşluğu doldurmaya çalışıyorum ama gerçekten yanımda olmanın sıcaklığını çok özlüyorum. Seni seviyorum ve seni her gün biraz daha fazla özlüyorum.

* Ard arda kaç zemheri, kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu. Dışarıda gürül gürül akan bir dünya… Bir ben uyumadım, kaç leylim bahar, hasretinden prangalar eskittim. Saçlarına kan gülleri takayım, bir o yana bir bu yana…

* Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare bir tanem ne çare ne kuş olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama seni bir ömür boyu sevebilirim.

* Bak yine soldu güneş, yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim, gelmezsen kahrolurum, yıkılırım sevgilim tadın sinmiş suyuna, taşına toprağına, bu şehirde ne varsa sana benziyor.

* Özlediğim ne sensin ne de bir başkası… Özlediğim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri…Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir…

* Saçlarım hasret sevgiyle okşanışa yüreğim hasret sevildiğini bilmeye hasret yüreğim çırpınışlara bedenim hasret bir yudum heyecana duygularım hasret bir gün ışığına konuşmalıyım konuşamıyorum, haykıramıyorum anlatamıyorum yalnızca ağlayabiliyorum ne komik ne acizlik!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.