Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Bu yazımızın içeriğinde uzaktaki sevgiliye iyi geceler mesajı uzun, uzaktaki bayan sevgiliye iyi geceler mesajı ve gurbetteki sevgiliye iyi geceler mesajını bulabilirsiniz.

Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

* İyi geceler uzaklardan üzerini örttüğüm.

* İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere.

* İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği.

* Keşke şu an sesini duyabilsem. İyi geceler sevgilim…

* Geceler elbet biter ama cennet gülüşün asla bitmesin. İyi geceler aşkım.

* Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi geceler sevgilim.

* Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

* Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm…

* Karanlık gecelerimi aydınlatan huzurlu kalbinden öpüyorum. İyi geceler sevgilim.

* İyi geceler canım sevgilim. Sen her şeyden kıymetlisin. Rüyanda beni gör olur mu?

* Lakin biz samimi siyahları severiz, samimiyetsiz gökkuşaklarını değil. İyi geceler

Reklamlar

* Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

* İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

* Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece. İyi geceler sevgilim.

* Kalbimin içi seni uyurken bile yanımda hissediyorum. İyi geceler tatlı rüyalar her şeyim.

* Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler

* Her şeyden çok sevdiğim biricik sevgilim. Her gecemde benimle olman dileğiyle… İyi geceler

* Yarın sabah uyandığımda senin yanımda olduğunu bilmek bile heyecan verici. İyi geceler sevgilim

* Böyle güzel bir gece güzel bir insanla geçirilmelidir. Mutluyum çünkü sen varsın İyi geceler aşkım!

* Sen aklıma gelince uyuyamıyorum demiyorum ki, çünkü hiç aklımdan çıkmıyorsun. İyi geceler bir tanem.

* İyi geceler aşkım! Rüyalarımda bile seninle olmayı diliyorum. Çünkü onları benim için renkli yapıyorsun!

* Gün geIirde saçının bir teIine biIe zarar geIirse, varoIduğum şehre savaş açacağım gece gözIüm. İyi uykuIar.

* Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Reklamlar

* Benim ‘Aşk’ tanımım seninle başlar ve biter ve günlerim seninle başlar ve biter. Iyi geceler ve tatlı rüyalar aşkım.

* En güzel günler ve en güzel geceler seninle olsun hayatım. İyi geceler iyi ki benim sevgilimsin. Seni çok seviyorum.

* Kalbim şu anda seni çok özlüyor, bu yüzden lütfen erken uyu ve benimle rüyalarımda buluş! Tatlı rüyalar seni seviyorum!

* Uyandığımda seni yanımda göremeyeceğim bir gece nasıl güzel geçebilir bir tanem. İyi geceler sevgilim. İyi geceler iki gözüm.

* Sana o kadar aşığım ki artık gecelerimin ne zaman bitip günlerimin ne zaman başladığını bilmiyorum. İyi geceler tatlı rüyalar aşkım

* Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim.

* Sana iyi geceler dilediğimde, bu, uyumadan hemen önce seni düşündüğüm anlamına geliyor ve bu gece rüyalarımda olmanı gerçekten istiyorum!

Reklamlar

* Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

* Seni hayallerimde ve rüyalarımda görmek yerine her daim yanımda görmek isterim canım sevgilim. İyi geceler gülüm. İyi ki benimsin, iyi ki varsın.

Uzaktaki Bayan Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

* Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

* Gecenin sessizliğinde gözlerim seni arıyor. Tanıdık bir dost dilinden adını duyunca gönlüm yanıyor. Yüreğimde bir fırtına koparcasına. İyi geceler

* Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi geceler her şeyim.

* Seni yıldızlara emanet ediyorum ama onlar yanımızda yok diyorlar eğer sen hangi düşte hangi güneşteysen çık gel çünkü gülüşünü çok özledim tatlı rüyalar.

* Aşk dolu rüyalar diliyorum bir tanem. Rüyanda gördüğün aşkın ben olayım, iyi geceler öpücüğünü ben kondurayım. Gönlümün için için yanan aşkı iyi uykular.

* Ayrı ayrı uyusak bile seni her daim yanımda hissediyorum. Rüyamda beni yalnız bırakma bitanem. Seni çok seviyorum her zaman aklımdasın. İyi geceler canım.

* Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma.

* Kalbini sevgimle doldur ve huzurlu bir uyku uyu. Seni her daim çok seveceğimi de bil. Uyurken, uyanıkken her zaman aklımdasın. Seni seviyorum bitanem iyi geceler.

* Yıldızlar gözlerini kıskanır, güneş ışıltını kıskanır. Sen her zaman yanımdasın kalbim de her zaman senin yanında. İyi geceler tatlı rüyalar canımın içi sevgilim.

* Uyumayı sadece rüyalarımda seni görmek için seviyorum. Rüyalarımı süsleyen en şahane şeysin. Her daim yanımda ve rüyalarımda olmaya devam et sevgilim. İyi geceler.

Gurbetteki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

* Rüyalarımı süslemen yetmezmiş gibi gözümü açar açmaz aklıma düşüyorsun. Bu durum mucizevi bir şey. İyi ki dediğim durumlardan sadece bir tanesi. İyi geceler sevgilim.

* Sana attığım iyi geceler mesajının hiç sonu gelmesin bir tanem. Her gece sana iyi geceler mesajı atıp uyumanın huzuru çok başka. Seni seviyorum sonsuz aşkım. İyi uykular.

* Sen benim hayatımsın. Seni yaşıyorum ve seninle var oluyorum. Her gece hayatımda olduğun için minnettarım. Seni her şeyden çok sevdiğimi bilmeni isterim. İyi geceler sevgilim.

* Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

* Her şeyin bir sonu vardır fakat benim sana olan sevgilimin sonu yok. Seni ömrümün sonuna kadar seveceğim. Beraber uyuyacağımız günleri iple çekiyorum. İyi uykular sevgilim. Allah rahatlık versin.

* Nefesim, dünyam, hayatımın anlamı, güzeller eyguzelsozler.com güzeli sevgilim. İyi ki varsın ve iyi ki benim hayatımdasın bir tanem. Her zaman hayatımda olman duası her zaman gönlümdedir. Seni çok seviyorum hayatım.

* Gözlerimi seninle kapatmak istiyorum ben. Az kaldı biliyorum, bunlar son ayrı uyumalarımız sevgilim. Çok yakında aynı yastığa baş olacağız, aynı eve has olacağız. Seni seviyorum kadınım. İyi geceler…

* Gecelerimi süsleyen, patlatan yıldızımsın, günümü aydınlatan güneşimsin. Senin varlığın ile mutlu oluyorum. Mutlu olmamı istiyorsan hep yanımda ol canım sevgilim. İyi uykular. Seni çok ama çok seviyorum her şeyim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.