Babalar İçin Güzel Sözler

Babalar İçin Güzel Sözler

Sayfamız içerisinde babalar için güzel sözler, babalar için mesajlar ve babaya güzel sözler kısa sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Babalar İçin Mesajlar

Neden bilmiyorum ama bugün seni çok özledim Babam.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz.

Unutmak mı? Gözümün gördüğü her yerde sen varsın babam!

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam.

Sen uzağımda olsan bile, ben seni yüreğimde hissederim babam.

Dünyaya yeniden gelsem, yine senin evladın olmak isterim baba.

İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar.

Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam.

Bir babanın kızına sadece sesiyle bile verdiği huzur ömre bedel.

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Ben zaten kralın kızıyım.

Senin evladın olduğum için Allah’ıma sonsuz şükürler olsun. Babacığım

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi.

Reklamlar

Çocukluk çağında baba korumasından daha güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum.

Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur.

Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın.

Bir babanın çocukların yapabileceği en büyük iyilik onların annelerini sevmektir.

Yüreğimin sıcak güneşi, gözlerimin derin okyanusu, sonsuzluğun gerçek adı; babam!

Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdülillah canım babam.

İyi bir anne, iyi bir baba demek, gelecek nesillere iyi gençler yetiştirmek demektir.

İyiliklerin en güzel, kişinin babasının dostlarıyla ilişkileri, dostluğu sürdürmesidir.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, hüznümü, neşemi, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım, babalar günün kutlu olsun!

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

Sen hiç gitmedin mi Baba Gözlerimden kalbime taşındın, önceden bir yerdeyken şimdi baktığım her yerdesin.

Dost, bazen annen bazen baban bazen eşin bazen kardeşin olabilir. Gerçek dost hata bile yapsan seni terk etmeyendir.

Dünyada en huzur bulduğum yer senin yanın babam, ben senin yanında ömrümü geçirmeye razıyım başka hiçbir şey istemem.

  Baba İle İlgili Sözler

Reklamlar

Sen bize sadece babalık değil aynı zamanda iyi bir arkadaş oldun. Hayatın zorlukları karşısında güçlü durmayı öğrettin.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla babacığım bir günümde değil her günümdesin.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam…

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sensiz bir gün daha geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum, beni üzmeden dön lütfen babacığım. Seni seven yavrun.

Eğer bu dünyada yaşayan bir baban varsa, bayramdan bayrama da olsa gidip elini öpebiliyorsan bu hayatta çok şeyin var demektir. Allah’a ne kadar şükretsen azdır.

Seninle doluyor içim; neşenle ve sevginle. Öyle güzel yansıtıyorsun ki içindeki sevgiyi bana. Sen beni sevdikçe dünya benim için daha bir güzel dönüyor canım babam.

Reklamlar

Her yolunu gözleyeceğin bir baban varsa, eve geldiğinde yavrum deyip seni kucaklarsa, canın sıkıldığı zaman alıp sana destek olursa. Allah’a binlerce kez şükretmelisin.

Seni seviyorum iyi ki varsın, Babalar günün kutlu olsun. Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Daha küçücükken tanıştım seninle ve bak şimdi kocaman oldum. Senin öğrettiklerinle tanıdım hayatı ve hep o şekilde yoluma devam ettim. İyi ki vardın canım babam Seni çok seviyorum.

İlk adımımı attığım günden beri ellerimi hiç bırakmayan babam. En kötü ve en güzel anımda hep yanımda olduğun için sana binlerce kere teşekkürler. Sen benim en büyük kahramanımsın…

  Babam İle İlgili Sözler

Ömrüm boyunca ellerimi asla bırakmayacağına emin olduğum tek insan sensin babam. Ne olursa olsun beni asla yalnız bırakmayacağına öyle eminim ki… Sen benim bir tanemsin, seni çok seviyorum.

Keşke zamanı geriye döndürebilsek ve tüm geçmişi geri getirebilsek Keşke sen yine yanımda olsan ve tutabilsen ellerimden Seni çok özledim canım babam. Bana şimdi çok uzak da olsan seni sevmeye aşığım.

Kanından kan verdin, var ettin beni, aldın kollarına kucağına, sarıldın baba rızık temin ettin zorlukla yıllarca bana, alın teri döktün gurbetlerde yoruldun baba. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Yolumu aydınlatan en değerli ışığımsın, babamsın, atamsın. Senin yerin benim başımın üstünde canım babam. Seninle birlikte hayat çok daha kolay İyi ki varsın, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam

Sesin öyle bir huzur veriyor ki babam, küçük bir çocuk gibi hikâyelerinde tekrar uykuya dalmak istiyorum. Yanında geçmişe dönüyorum ve seninle tekrar çocuklaşıyorum. Seni çok seviyorum İyi ki varsın benim bir tanecik babam.

Sendin benim ilk kahramanım ve hayatımı neşelendiren en uzun ve en güçlü adam. Seninle birlikte neler öğrendim neler Dizlerim her kanadığında pansuman yapan, her ateşim çıktığında sabaha kadar başımda bekleyen muhteşem adam…

Sevgilinle arada kanka olacaksın. Yeri geldiğinde sırdaşın. Bazen yeri gelecek annen ya da baban olacak. Hatta dalga geçeceksin onunla sinir olacak o da sana seni kızdıracak. Aşık olduğun kişi sadece sevgilin olursa ilişki yürümez yani..

Hiç durmadan özlüyorum ve hiç eyguzelsozler.com durmadan bekliyorum seni, belki bir gün gelirsin diye. Eğer gelirsen, bu sefer sana doymak, ellerini hiç bırakmamak istiyorum canım babam. Ne olur sesimi duy ve gel bul beni. Seni çok özledim bir tanecik babam.

Bir tek senin yanındayken arınıyorum sanki dünyanın pisliğinden ve sadece senin yanındayken gerçek huzuru tadıyorum. Beni koruyup kollaman öyle değerli ki benim için babam, sana asla anlatamam Seni çok seviyorum benim her şeyden değerli babam.

  Babaya Güzel Sözler

Seni anlatırken sözcükler boğazıma diziliyor, kelimelerim kifayetsiz kalıyor canım babam. Sen benim en büyük öğretmenimsin. Seninle birlikte bu hayatın farklı yüzlerini keşfettim ben ve bu yolculuk boyunca benim ellerimi tutmaktan hiç vazgeçmedin.

Bu hayatın iki yüzünün olduğunu ama bizim hep iyilerin tarafında olmamız gerektiğini anlattığında henüz yedi yaşındaydım. Şimdi hala o gün söylediğin sözün gölgesinden çıkmadım canım babam. Benim hayatımın kanatsız meleği, seni çok ama çok seviyorum.

Her zaman en güzel cümleleri seçerek konuşur ve her zaman benim ne istediğimi hep bilirdin benim canım babam. Seninle birlikteyken kelimeler anlamını yitirirdi sanki çünkü sen daha ben konuşmadan anlardın ne istediğimi. Seni çok seviyorum canım babam benim

Odamda gece yarıları kâbuslarımdan uyanıp da seni çağırışlarım geliyor aklıma, nasıl da kapıda belirdiğin an korkum bir anda yok oluverirdi… Sana sarıldığım an, dünyadaki tüm dertlerim bitiverirdi. Sen benim hayatımda hep böyle bir etkiye sahip oldun canım babam.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun.

Büyüdüm ve kalbim defalarca kırıldı babam. Hani seni korumaya çalıştığın küçücük kalbim var ya, işte o defalarca paramparça oldu. Defalarca yalnız bırakıldım ve kayboldum. Ancak her seferinde senin ışığın çıkardı beni aydınlıklara. İyi ki varsın benim bir tanecik babam.

Kocaman kalbinde sevgiden başka duyguya yer olmayan, dünyanın en cömert, en fedakar, en anlayışlı ve en şefkatli erkeği Ben ona “baba” diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek. Beni ben yapan en değerli varlığım. Babalar günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.