Babaya Güzel Sözler

13.06.2017
Babaya Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Babaya Güzel Sözler, Babama Güzel Sözler, Babalara Güzel Sözler, Babalar İçin Güzel Sözler, Babaya Söylenen Güzel Sözler, Babaya Söylenecek Güzel Sözler, Babaya Güzel Sözler Facebook

Sizlere bu yazımızda babaya güzel sözler konulu çok değerli sözler hazırladık. Babalar bu dünyanın yükünü çeken ama bir kere dahi off demeyen merhamet yürekli iyi kalpli insanlardır.

Babaya Güzel Sözler

Sana nasıl sözlerle anlatayım ki sevgimi, sevgim kelimelere sığmaz, tarifi imkansız. İnsan canından çok sevdiği birinin sevgisine nasıl sınır koyabilir ki canım babam.

Sen benim hayatım boyunca örnek alacağım tek kişisin, sen her zaman destek bulduğum canımdan çok sevdiğim babamsın.

Sen bana yürümeyi öğretirken ellerimden tutuyordun, şimdi ise bana hayatı öğrettiğin için ben senin ellerinden öpüyorum. Güzel babacığım seni çok özledim.

Bizler evden ayrıldıktan sonra sizlerin değerini kıymetini çok daha iyi anladık. Hani derler ya insan elindekinin kıymetini kaybedince anlarmış. Bende senin değerini çok iyi anladım Baba.

Sana söz veriyorum baba, bende senin gibi bir baba olacağım evlatlarını seven, eşini mutlu eden, doğruluktan, iyilikten hiç ayrılmayan, güven kokan birisi olacağım. Tıpkı senin gibi…

Evladının mutluluğu için çalışan, elleri nasır bağlayan ama yine de hayattan şikayet etmeyen, her zaman Allah’ına şükreden iyi kalpli güzel insan seni çok seviyorum.

Aramızda ne kadar uzun mesafeler olsa da sevgim hep seninle babacığım. Ben dün de seninleydim, bugünde seninleyim.

Şüphe duy ateşin yakıcılığından, şüphe duy dünyanın durmadan döndüğünden ama benim sana olan sevgimden asla şüphe duyma Babacığım. Çünkü ben seni çok seviyorum.

  Babam İle İlgili Sözler

Senin sonsuz ve sınırsız bir sevgiyle seviyorum canım babam.

Baba olunca anladım bir babanın ne kadar fedakar olduğunu, evladını için yemeyip içmeyip onu mutlu etmeye çalıştığını. Evet, güzel babam seni şimdi çok daha iyi anlıyorum.

Şuan yanımda olsan canım kızım derdin boynuma sarılırdın, sen sarıldıkça ben mutluluk sarhoşu olurdum. Ben seni her zaman çok seveceğim Babam.

Babaya güzel sözler göndermek isterseniz çok aramayın ona bir selam gönderin, bir selamınız bile onu ne kadar çok mutlu edecektir görün.

Sana zamanında küstüm, darıldım, kırıldım ama sen benim her olumsuz davranışıma karşı benden asla uzaklaşmadın beni hep sevdin, Evlat ne kadar nankör olsa da bir baba evladından asla vazgeçmez derdin. Yine her zaman olduğu gibi sen haklıymışsın baba.

Reklamlar

Merhamet dolu yüreğinle bizlere en iyiyi, en doğruyu, en güzeli öğretmeye çalıştın. Bugün hayatın karşısında dimdik duruyorsak bu senin sayendedir canım babam.

Ben senin gösterdiğin yoldan hep yürüdüm, her zaman da yürüyeceğim güzel babam. Çünkü sen her zaman doğruların peşinden giden iyilik timsali biriydin.

Seven insana uzaklık sadece gözdedir, sevgi ise her zaman gönüllerdedir. Benim babama olan sevgim her zaman yaşayacaktır.

Bazen insanın durduk yere yüzünde bir gülümseme oluşur ya, işte o an aklına bir sevdiği gelir. Şuan benim yüzümdeki gülümsemenin sebebi olan sevdiğim babam gibi.

  Babam İle İlgili Sözler

Ben her nerde yaşarsam yaşayayım, bir çocuğun baba sesiyle yüreğim burkulur, gözlerim dolar aklıma hemen babam gelir. Seni çok özledim Babam.

Benim dünyada en rahat ettiğim, en huzur bulduğum yer babamın dizlerinin dibidir.

Ben seninleyken kendimi öyle güvende hissediyorum ki, sanki bir kalenin içindeyim.

Sana olan sevgime sınır koyamam, baba sevgisini ne sonu olur ne de sınırı, baba sevgisi son nefese kadar bitmez.

Evimizin yıkılmaz direği, annemin en çok sevdiği erkeği, evlatlarının koruyucusu, gönüllerimizin sevgilisi canım babam seni çok özledim.

Yüce Rabbim bizlere senin acını yaşatmasın, sen hep sağlıklı ol, mutlu kal baba. Biz seni her zaman çok seveceğiz.

Özlem diner mi sevdiğinden uzakta iken, görmeyince yürekteki yangın söner mi, böyle bir babayı her gün özlemek yeter mi?

Baba mutluluktur, baba huzurdur, baba adalettir, baba doğruluktur, baba güvendir. Baba hayatın ta kendisidir. Bize yaşamayı öğretendir. İyi ki varsın babam.

Annem çok şanslı çünkü senin gibi bir eşi var. Bende şanslıyım senin gibi iyi bir babam var. Bizi mutlu ettiğin için teşekkürler Baba.

Yüce Mevla’m seni başımızdan eksik etmesin. Her zaman sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. İyi varsın canım babam.

Bir babanın evladından razı olması, bir evladında babasını çok sevmesi kadar daha ne güzel bir şey olabilir ki? www.eyguzelsozler.com babaya en güzel sözleri hazırlar.

Reklamlar

Mutluluk nedir diye soracak olursanız, size mutluluğun tanımını yapamam belki ama babamı gösterebilirim.

  Babam İle İlgili Sözler

Rabbim senin eksikliğini biz evlatlarına göstermesin. Bizleri hep birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

blank

Sen bana yürümeyi öğretirken ellerimden tutuyordun, şimdi ise bana hayatı öğrettiğin için ben senin ellerinden öpüyorum. Güzel babacığım seni çok özledim.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

Benim en sağlam kaskom, benim en iyi erzak depom, benim en rahat otelim senin yanınmış babam.

Bende yaşlandıkça aynı sana benzemeye başladım babacığım. Tıpkı senin evlatlarına söylediğin gibi, sizde baba olunca anlarsınız beni diye söylüyorum.

Bir babanın erdemi, biz çocuklarının en büyük servetiymiş. Senin iyiliğinden, doğruluğundan daha güzel servet mi olur babacığım.

Bir baba kendi mutluluğundan çok çocuklarının mutluluğu ile mutlu olurmuş. Bir baba evladı gülmeden gülemezmiş.

İnsan babasını en iyi baba olunca anlıyor be babam, ben şimdi seni çok ama çok iyi anlıyorum.

Sana söz veriyorum baba, bende senin gibi bir baba olacağım evlatlarını seven, eşinin mutlu eden, doğruluktan, iyilikten hiç ayrılmayan, güven kokan birisi olacağım. Tıpkı senin gibi…

Babandan miras olarak para, mal, mülk isteme; iyi ahlak öğretmesini, güzeli göstermesini iste yeter.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.