Kadir Gecesi Mesajları

19.06.2017
Kadir Gecesi Mesajları

Sayfa Konusu: Kadir Gecesi Mesajları, En Güzel Kadir Gecesi Mesajları, Kandil Kutlama Mesajları Kadir Gecesi, Kadir Gecesi Mesajları Kısa Ve Öz, Kadir Gecesi Mesajları İndir, Kadir Gecesiyle İlgili Güzel Sözler, Kadir Gecesi Smsleri, Kadir Gecesi Mesajı Kısa

Bu yazımızda sizlere bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi ile ilgili mesajlar hazırladık. Ramazan ayının son günlerine denk gelen kadir gecesini en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle Kadir Geceniz Mübarek olsun.

Kadir Gecesi Mesajları

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Geceniz mübarek olsun. Dualarınız kabul olsun.

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir gecenin bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kadir geceniz mübarek olsun.

Ben tüm sevdiklerim için bugün ellerimi semaya kaldıracağım. Senden dualarında beni unutma. Dostun duası kabul olur, huzur verir, mutluluk neşe verir. Rabbim ömrüne ömür, gönlüne huzur versin. Kadir geceniz mübarek olsun.

Yüce Mevla bizlere karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versin. Kandiliniz Mübarek olsun.

Rabbim dualı bir hayat yaşayan, duasını hayatına taşıyan, başkalarının duasını alan ve duası kabul olan kullarından eylesin inşallah. Hayırlı Kandiller.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu güzel kandiller olsun.

Ellerini bugün semaya her zamankinden fazla aç. Günahların için Rabbime yalvar, yakar. Bin geceden daha hayırlı olan bu gece de dualarınızın kabul olması dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Gönlünüz Resul aşkıyla dolsun taşsın bugün, sofralarınız afiyetle, geçiminiz bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

Kadir geceniz mübarek olsun. Dualarınız kabul, ibadetleriniz makbul olsun. Her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni eder Kandilinizi kutlarım.

Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde düşen damlaların sizi ailece sırılsıklam etmesi dileğiyle… Kadir geceniz mübarek olsun. 

Kadir geceniz mübarek olsun. Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Geceniz Mübarek olsun.

Kandilinizi en samimi duygularım kutlar. Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandiller olsun.

Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kadir Geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun. www.eyguzelsozler.com kadir gecesi mesajları okunur olsun.

Reklamlar

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Geceniz Mübarek olsun.

Bugün unuttuğum dostlarımı hatırladığım gün değil, her zaman hatırladığım çok sevdiğim insanları dua ile andığım özel bir günüdür. Ben beni seven ümmetimi almadan cennete gitmem diyen bir Peygamberin (s.a.v) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile kandilimiz mübarek olsun.

Yüce Mevla sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Allah’ın nimet, rahmet ve mağfireti tüm müminlerin üzerine olsun. Bin aydan daha hayırlı olan kadir geceniz mübarek olsun.

Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimin indirildiği olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyorum. Kadir geceniz mübarek olsun.  

Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar. Hz. Muhammed (s.a.v)

Bire bin sevap yazılacak olan bu gece de Rabbimize her zaman kinden daha fazla dua edelim. Dualarımız kabul, günahlarımız af olsun. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Kadir kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun. Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kadir Geceniz Mübarek olsun.

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul olsun. Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle Kadir Gecenizi Kutlarım.

Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimin indirdiği bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesini; dua ile sevdiklerimize güzel dileklerimizle, günahlarımızın bağışlanması için Allah’a dualar ederek, namaz kılarak, Kuran okuyarak geçirmek dileğiyle hayırlı kandiller.

Rabbim bu gece yaşadığınız tüm sıkıntıları, dertleri unuttursun. Hastası olanlara şifalar, borcu olanlara ödeme kolaylığı, derdi olanlara dermanını versin. Bu gece semaya açılan elleri boş çevirmesin. Kadir geceniz mübarek dualarınız kabul olsun.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.