İftar Mesajları

27.04.2020
İftar Mesajları

On bir ayın sultanı Ramazan ayındayız. Bizlerde sevdiklerinize, dostunuza, akrabalarınıza gönderebileceğiniz iftar mesajları ve iftar sözleri hazırladık. Ramazan ayı bereketiyle, huzur ve mutluluğuyla sofralarımıza bereket getirsin. Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı, kıldığımız namazlarımızı, okuduğumuz Kuran-ı Kerimi dergahı izzetinde kabul etsin.

İftar Sözleri

Rabbim herkese hayırlı, huzurlu, ibadetli bir ramazan geçirmeyi nasip etsin. Hayırlı iftarlar.

Bizleri bu Ramazan ayına kavuşturan Rabbimize şükürler olsun. Bu mübarek ayda oruçlarımızı tutmayı, ibadetlerimizi yapmayı, Kuran-ı Kerim okumayı, ağız tadıyla iftar yapmayı nasip etsin. Hayırlı Ramazanlar

Gün boyunca tuttuğunuzu orucunuzu Rabbim kabul etsin, iftar sofranız afiyetli ve bereketli olsun.

Bir hurma tanesi veya bir bardak su ile açılır oruçlar, Yüce Mevla’m ibadetlerimizi, oruçlarımızı kabul etsin. İftarınız afiyetli olsun.

Susuz toprağın suya kavuşması gibi, bülbülün hasret kaldığı gülüne kavuşması gibi, bizi de iftara kavuşturan Rabbimize şükürler olsun.

Reklamlar

Her sofrada bereket, her sofrada ayrı bir afiyet, her sofrada mutluluk ve huzurun olduğu Ramazan ayı tüm İslam alemine Mübarek olsun.

Tuttuğumuz oruçlarımız ruhumuzu temizlesin, Ramazan ayı boyunca tüm şeytanlar bizden uzakta dursun, sevdiklerimizle birlikte güzel bir Ramazan olsun. Hayırlı iftarlar.

On bir ayın sultanı geldi hoş beldi, sofralarımıza bereket, ağızlarımıza afiyet, bizlere rahmet geldi. Hayırlı ramazanlar, hayırlı iftarlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı afiyetli iftarlar.

Mübarek Ramazan ayı altın bir fırsattır faydalanmasını bilene, günahlarımızdan arınma, kalplerimizi temizleme, Allah’a ulaşmadır. Yüce Mevla günahlarımızı affetsin, dualarımızı, oruçlarımızı, ibadetlerimizi kabul etsin.

Ramazan ayının ilk iftarı ile gönlünüze huzur dolsun, sofranız bereketli olsun. Ramazan ayınız ve İftarınız hayırlı olsun.

Elleri Allah’a açıp dua ile açılan iftarlar, huzur ve mutluluk ile yenilen yemekler, bereketlenip dolup taşan sofralarınız olsun. Orucunuz kabul iftarınız hayırlı olsun.

Reklamlar

Ey bağışlaması bol olan Allah’ım! Beni, ana babamı ve bütün müminleri hesap gününde mağfiret et, oruçlarımızı, ibadetlerimizi kabul eyle.

Yüce Yaradan ibadetlerinizin karşılığını bire bin versin. Sofranıza Halil İbrahim bereketi versin. İftarınız hayırlı olsun.

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek Ramazan ayı hepimize hayırlı olsun, hayırlı iftarlar.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu oruçlar açmanız dileğiyle hayırlı iftarlar.

Yanınızda olmasak da birlikte oruç açamasak da, gönüllerimiz bir duygularımız aynı, amacımız belli şükrediyoruz Rabbimize. Hayırlı iftarlar

Bugünlerin değeri bilinmeli, Ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

İftarlarınız her günün yağmurdan sonra açan güneş kadar huzur verici olsun. Hayırlı iftarlar

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı iftarlar.

Reklamlar

Oruçla terbiye ettiğimiz bedenlerimizin iftarla bayram etmesi, şükür ile eda etmesini dilerim. Hayırlı iftarlar.

İftar sofranız Halil İbrahim sofrası gibi bereketli olsun. Hayırlı iftarlar

Allah’ım! Senin için oruç tuttum, sana iman ettim, sana güvenip dayandım. Rızkınla iftar ettim. Şüphesiz Sen, her şeyi işiten ve bilensin. Amin

Günahsız kul olmak ve günahlardan arınmak için, bu güzel ramazan ayında nice hayırlı huzur dolu günleri birlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizinler, hayırlı iftarlar.

Bir lokma ekmeğin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun, tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın, Hayırlı iftarlar.

Ramazanın ilk günü, ilk mesajım sana, ilk olmak güzeldir bu hayatta, bu ilki seninle yaşıyorum şuan bunu unutma, hayırlı iftarlar diliyorum sevdiklerinle bu ramazanda.

Bol bereketli iftarlar, bol şükür ve edalı ramazanlar geçirmek dileğiyle orucunuz kabul, dualarınız makbul Ramazan ayınız ve iftarınız hayır olsun.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir eyguzelsozler.com bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi Yaradana açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı iftarlar.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı iftarlar.

Bugün ramazan, bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür, hayırlı iftarlar.

Allah’ın sofralarımıza Halil İbrahim bereketi verdiği Ramazan ayında sıcacık mutlu ve afiyetli sofralarınız olsun. Rabbim ibadetlerimizi, oruçlarımızı kabul etsin.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda yaradan huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, hayırlı iftarlar.

Cenabı-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan ramazan ayınız mübarek olsun, hayırlı iftarlar.

Sofralar kuruldu, dualar okundu, Rabbime şükürler olsun, bizi Ramazanla buluşturdu, Hayırlı iftarlar.

Her şey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece her şeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

Bizleri bu Ramazan ayına kavuşturan Rabbimize şükürler olsun. Bu mübarek ayda oruçlarımızı tutmayı, ibadetlerimizi yapmayı, Kuran-ı Kerim okumayı, ağız tadıyla iftar yapmayı nasip etsin. Hayrılı Ramazanlar

Bir bardak suyun kıymetinin çok iyi anlaşıldığı, bir lokma ekmeğin değerinin en iyi bilindiği, bir aç insanın halinin akla geldiği bir aydayız. Bu ayda tuttuğumuz oruçları Yüce Allah dergahı izzetinde kabul etsin. Hayırlı İftarlar.

Her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazanda da sizlerle birlikte olmanın mutluluğu içindeyim. Bu mübarek ayın rahmeti, bereketi hepimizin üzerine olsun.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve iftarlar olsun.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım Allah’a şükredelim soframızı bereketlendirelim hayırlı iftarlar.

11 ayın sultanı geldi hoş beldi, sofralarımıza bereket, ağızlarımıza afiyet, bizlere rahmet geldi. Hayırlı ramazanlar, hayırlı iftarlar.

Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için. Hayırlı, iftarlar, hayırlı Ramazanlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.