Dini İyi Geceler Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Dini İyi Geceler Mesajları, Dini İyi Geceler Sözleri, İslami İyi Geceler Sözleri, Dini İyi Geceler Mesajı, Dini İyi Geceler Msj, Dini İyi Geceler Resimleri, Dini İyi Geceler Mesajları Resimli, Dini İyi Geceler Sözler, Dini İyi Geceler Sözü

Reklamlar

Dini İyi Geceler Mesajları

Allah C.C namaz dışında, başımızı öne eğdirmesin. İyi geceler dostum.

Kalbiniz duayla dolsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

Yüce Mevlam bu gece bir sıkıntısı, bir derdi olanın sıkıntısına ferahlık derdine deva versin, sabahın nurlu güneşi tüm Müslümanların üzerine bereket yağmuru gibi doğsun. Hayırlı geceler.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed (s.a.v) komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun. İyi geceler

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Geniz hayırlı sabahınız bereketli olsun.

  Eşe Dini Güzel Sözler

Reklamlar

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nura dönüşüp Rabbimize ulaşması dileğiyle geceniz hayır olsun.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Varlığı ebedi olan merhamet sahibi yüce Allah, kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına vesile olmasını dilerim. Huzurlu geceler.

Allah’ın selamı, bereketi, rahmeti cümlemizin üzerine olsun, gecemiz hayırlı ve güzel olsun. Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan sizden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul gecen hayırlı olsun.

Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun.

Huzur içinde bir gece geçirmeniz ve mutlulukla yarına uyanmanız dileğiyle hayırlı geceler.

  İçten Bayram Mesajları

Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bu geceler hayırlı olsun.

Reklamlar

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı geceler dilerim.

Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Hayırlı geceler.

Rabbim bizlere rahat ve huzur içinde bir gece geçirmemiz ve güne mutlu başlamamız dileğiyle kalplerimize huzur ve mutluluk versin.

Yüce Mevlam bu gece bir sıkıntısı, bir derdi olanın sıkıntısına ferahlık derdine deva versin, sabahın nurlu güneşi tüm Müslümanların üzerine bereket yağmuru gibi doğsun. Hayırlı geceler.

Merhamet ve bağışlaması bol olan Rabbim kapısına yönelenleri boş çevirmez. Allah el açıp dua edenlerin duasını kabul etsin. Geceniz hayırlı olsun.

Batan güneşin derdinizi, hüznünüzü ve kederinizi alıp götürmesi, yeni doğacak güneşin size mutluluğu, neşeyi ve huzuru getirmesi dileğiyle hayırlı huzurlu geceler.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun Allah rahatlık versin.

  Dini Evlilik Sözleri

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun.

Rabbim bizleri güzel bir sabaha uyandırsın. Hayırlı geceler.

Rabbim bu gecelerin hürmetine dualarımız kabul, günahlarımız affetsin. Hayırlı geceler.

Allah’ın selameti ve bereketi üzerimize olsun, Rabbim cümlemize rahatlık versin.

Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir