Arefe Günü Mesajları

17.08.2018
Arefe Günü Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Arefe Günü Mesajları, Arefe Mesajları, Arefe Günü Sözleri, Arefe İle İlgili Sözler, Arefe Hakkında Sözler, Arefe Günü Paylaşılan Mesajlar, En Çok Gönderilen Arefe Mesajları, En Beğenilen Arefe Mesajları, En Güzel Arefe Mesajları

Arefe Günü Mesajları

Yaşamınızdaki her bekleyiş arefe günü bayramı bekler gibi sevinçli ve heyecanlı olsun.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve arefe gününüz mübarek olsun.

İnsanın hayatında birçok arefe olmuştur heyecanla beklediği, bugünde yarın bayramın heyecanını bugün yüreğimizde hissediyoruz. Arefe gününüz kutlu olsun.

Bugün ve yarın yüce Mevla’ya ellerimizi açalım O’na dualar edelim, niyazda bulunalım. Bu iki günün kıymetini iyi bilelim.

Arefe heyecandır, arefe neşe içinde bekleyiştir, arefe büyük günün müjdeleyicisidir.

Arefe gününüz mübarek olsun, hanenize huzur dolsun.

Bayramın müjdeleyicisi olan arefeniz mübarek olsun. Huzur ve mutluluk içinde bir bayrama girmeniz dileğiyle bayramınız şimdiden kutlu olsun.

Reklamlar

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günler dileğiyle. Arefe gününüz kutlu olsun.

Bayramlar mutluluktur, kardeşliktir, barıştır. Sevdiklerinize kavuştuğunuz bir bayram olması dileğiyle arefeniz mübarek olsun.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve arefe gününüz mübarek olsun.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, özel günler vardır dostluğu paylaşmak için.

Artık bayrama kalan günleri tek tek saydığımız günlerin sonuncusuna geldik. Evet bugün arefe bayramın habercisi, bayramın müjdeleyicisi arefeniz mübarek olsun.

Arefe günü bayram hazırlıklarının yapıldığı, çocukların sevindirildiği, büyüklerin aranılıp gönlünün alındığı gündür.

Bugünün feyiz ve bereketi üzerinizden eksik olmasın. Niyetleriniz makbul, amelleriniz kabul olsun.

Bugün arefe yarın bayram Yüce Mevla’m bugünlerde yaptığınızı dualarınızı dergâhı izzetinde kabul buyursun. Arefe gününüz mübarek olsun.

Sevdiklerinizde birlikte huzur içinde, mutluluk içinde bir bayram geçirmeniz dileğiyle arefe gününüz ve bayramınız mübarek olsun.

Reklamlar

Hayatınızdaki tüm bekleyişlerin arefe günü bayramı beklediğiniz gibi olması dileklerimle.

Heyecanla bayramı beklediğimiz son gün arefe gününe geldik. Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin. Bizleri cenneti ala ile müjdelesin. Arefeniz ve Bayramınız mübarek olsun.

Bugün ve yarın yüce Mevla’ya ellerimizi açalım O’na dualar edelim, niyazda bulunalım. Bu iki günün kıymetini iyi bilelim.

Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir bayram yaşamanız dileklerimle. Arefe gününüzü ve şimdiden bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Kavuşmak istediklerinize kavuşmak, dilediğiniz en güzel dileklerin gerçek olması dileği ile arefeniz ve bayramınız mübarek olsun.

Dostlukların birleştiği, kardeşliğin hiç bitmediği, nice güzel bayramları muştulayan Arefe gününüz mübarek olsun.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu günde yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle. Arefe gününüz kutlu olsun.

Hayatının arefe günün gibi mutlu ve heyecan içinde geçmesi dileğiyle. İyi bayramlar.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Her zaman doğru yaşamayı O’nun rızasına uyan, peygamber efendimizin sünneti ile yaşamayı nasip etsin.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Arefe gününüz mübarek olsun.

Rabbim bugün ellerini açıp kendisine yalvaran duaları kabul etsin. Derdi olanlara çare, borcu olanlara ödeme kolaylığı, sıkıntısı olana ferahlık versin.

Huzur ve mutluluk içinde geçen bayramlara hep birlikte sağlıkla erişebilmek duasıyla.. Arefe gününüz mübarek olsun.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.