Ölen Anneye Bayram Sözleri

31.08.2017
Ölen Anneye Bayram Sözleri

Sayfa Konusu: Ölen Anneye Bayram Sözleri, Ölen Anneye Bayram Mesajları, Ölmüş Anneye Bayram Sözleri, Ölmüş Anneye Bayram Mesajları, Vefat Eden Anneye Bayram Sözleri, Vefat Eden Anneye Bayram Mesajı

Bu yazımızda ölen anneye bayram sözleri ve ölmüş anneye bayram mesajları konulu bir yazı hazırladık. Vefat eden anneler için hazırladığımız bu sözleri facebook, twitter, instagram ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Ölen Anneye Bayram Sözleri

Bana bir bayram verin ve içinde sadece annem olsun yeter.

Ben dünyada cehennemi yaşadım annem sen gittikten sonra. Sensiz yaşamak çok ağır geldi bana be güzel annem. Bayramın mübarek olsun.

Canım annem sensiz geçen kaç bayram oldu saymadım ama benim için bayram olmadı onlar çünkü sensiz hiçbir şey güzel değil.

Şimdi sen olsaydın ben elini öpüp sarılsaydım, koklasaydım kokunu, sen bana dualar etsen olmaz mıydı canım annem.

Bayramlar gelip geçiyor sensiz, senin içinde olmadığın bir bayram nasıl bir bayram olur ki?

Sana sarılıp senin elini öpemeden bir bayram daha geçti güzel annem. Bayramın mübarek olsun.

Hangi bayram seninle olan bayram kadar güzel olabilir ki canım annem.

Annem bak senin yanındayım, her bayram yanına gelir elini öperdim, şimdi ise yanına gelip toprağına sarılıyorum güzel annem.

Reklamlar

Canım annem bayramın mübarek olsun. Mekanın cennet olsun. Nur içinde yat.

Sen gittikten sonra ben gülmeyi unuttum anne. Her çocuğun anne dediğinde yüreğim sızladı. Avazım çıktığı kadar anne diye bağırmak istedim ama sözler boğazıma düğümlendi. Bayramın mübarek olsun annem.

Zamanla alışırsın unutursun dediler ama ben sensizliğe alışamadım canım annem. Sen benim mutluluğum, sevincim her şeyimdin. Seni çok özledin annem.

Sensiz sessiz sessiz ağladığım bu kaçıncı Bayram canım annem seni çok özledim.

Bazen oluyor aklıma sen geliyorsun, senli günlerimi hatırlıyorum. İşte o zaman anne sol yanım acıyor, gözlerimden yaşlar süzülüyor seni özlüyorum anne.

Sensiz günüme güneş doğmazken şimdi ben nasıl bayram edeyim sen olmadan be güzel annem.

Herkes bayram geldiği zaman sevinir ben üzülüyorum. Çünkü benim bayramımda sendin, mutluluğumda sen. Bayramın mübarek olsun canım anam.

Biliyorum sen cennetten bizi izliyorsun ama ben seni çok özlüyorum. Ne olur rüyalarıma gel annem deyip boynuna sarılayım, senin olduğu rüyalardan hiç uyanmayayım.

İnsanın bir annesi varsa yanında işte o zaman bayrammış. Bayramı bayram yapan anne ile baba imiş. Şimdi bunu çok daha iyi anlıyorum. Bayramın mübarek olsun annem.

Bu bayramda her bayramda olduğu gibi ilk önce senin yanına geldim canım annem. İlk önce koşa koşa sana geldim senin bayramını kutlamak için.

Anne demeyi ne kadar çok özledim bir bilsen anneciğim. Bayramın mübarek olsun güzel annem.

Ne zaman anne kelimesini duysam bir köşede oturup ağlayasım geliyor. Çünkü annemsiz hiçbir şeyin tadı tuzu yok.

Reklamlar

Bayram geldi canım annem sen şimdi yanımda olsan, boynuna sarılsam, öpsem, koklasam, hiç gitmesen, yanımdan ayrılmasan.

Sen yanımda olsan da bana kızsan, bağırsan, çağırsan, küssen hiç sesimi çıkarmazdım. Sadece sana doya doya bakardım.

Mutsuz geçen bayramım nasıl kutlu olacak ki, annem olmadan nasıl bana bayram olacak ki.

Sensiz bir daha bir bayram güneşi daha doğdu annem. Sensizlik çok zor canım annem…

Her bayramda olduğu gibi bugünde yine senin yanına geldim bak annem. Bu bayramda da sana bir hediye alacaktım ama senin o sözlerin hemencecik aklıma geliyor. Sen bana hediyeye ne gerek var yavrum sen gel bana en güzel hediye budur derdin canım annem. Seni çok özledim.

YORUMLAR

  1. blank Nalan dedi ki:

    Canım annem seni öyle çok özlüyorum ki senden sonra benim için hayatın hiç tadı tuzu kalmadı. Bak bir bayram daha geldi ama yine mutsuzum benim bayramım seninle güzeldi canım Annem