Asker Sevgiliye Güzel Sözler

Asker Sevgiliye Güzel Sözler

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Asker Sevgiliye Güzel Sözler, Asker Sevgiliye Özlem Sözleri, Asker Sevgiliye Aşk Sözleri, Asker Sevgiliye Sevgi Sözleri, Asker Sevgiliye Güzel Mesajlar, Asker Sevgilime Güzel Sözler, Asker Sevgili İçin Özlem Mesajları

Asker Sevgiliye Güzel Sözler

Sen şafak say ben sensizliği sayayım, sen düşmana kurşun sık ben sensizliği kurşuna dizeyim. Sen beni düşün ben senin için öleyim.

Bu kalbe bir kere adın yazıldı bir daha silinmeyecek, bu ömrüm ömrüne adandı son nefesim seninle olacak.

Sensiz çok zor geçiyor günlerim, ben hep seni özlerim, ben hep seni beklerim. Seni özledikçe gözlerimden her gün yaşlar dökerim.

Canım sevgilim sen vatan nöbetindesin, ben ise senin nöbetindeyim, sensizliğin nöbetindeyim. Biliyorum bir gün bu nöbetlerimiz bitecek, seven bu kalpler kavuşacak.

Askerlik değildir yüreğimi acıtan, sensizliktir be Bitanem.

Aşkım yattığın yatağın, sevgim üzerine örttüğün yorganın, yüreğime başını koyduğun yastığın olsun. Sen yeter ki rahat uyu Aşkım.

Benim şimdi sana ihtiyacım var. Senin gülüşüne, senin bakışına, canım sevgilim deyişine, sana çok ihtiyacım var canım sevgilim seni çok özledim.

Reklamlar

Asker oldun sevdiğim, ben şimdi sensizliği neyleyim, günlerim geçmiyor her gün sensizlik nöbetindeyim.

Bu vatan bizimdir buna ferman gerekmez, benim askerim kendini canından çok seven sevdiğini hiç unutmaz.

Nasıl bir kalbim var böyle; seni görüyorum güp güp atıyor, sen yoksun acı acı atıyor. Ama canım sevgilim bu kalbim her zaman senin için atıyor.

Sen kaç nöbetindesin bilemiyorum ama ben her gece senin için sensizlik nöbetini tutuyorum.

Biliyorum o on iki ay geçecek, o şafak bir gün doğan güneş diyecek, işte o doğan güneş bizim için doğacak Aşkım.

Merhaba elleri tetikte nöbet tutan asker, ben seni canı kadar çok seven ve senin teskereyi alıp gelmeni heyecanla bekleyen sevdiğinim. Seni çok seviyorum askerim.

Ben hayatta şu üç şeyi çok sevdim sevgilim; bir güneşin doğuşunu, iki yağmurun yağışını, üç senin yürek yakan bakışını.

Canım Askerim sen vatan nöbetindesin, ben ise sensizlik nöbetindeyim. İkimizde bu nöbetleri bitirip tekrar eski günlerde olduğu gibi çok mutlu olacağız.

Sen şimdi ya uykudasın, ya da nöbetsin, canım askerim sen her zaman benim kalbimdesin.

Sen geldiğin zaman bana askerlik anılarını anlatırsın ben sana sensiz geçmek bilmeyen günlerin acısını. Sen yeter ki gel ben hiçbir şey demeden sadece sana bakarım. Seni çok özledim askerim.

Askerimin otobüsü korna çalarak gidiyor, yârimden ayrı kaldım yüreğim yanıyor, söyle bana söyle sevgilim bu ayrılık çabuk geçer mi?

Seni uzun süre göremeyecek olmam dünyanın sonu değil ama sen her zaman benim sol yanımda olacak dünyamsın.

Geceler boyu seni düşünürüm aklımda senin güzelliğin, dilimde yalnızca senin adın var sevgilim. Gece nöbetleri de neymiş benim için, ben senin için bu ömürde sonuna kadar nöbetçiyim.

Reklamlar

Bu kalbe bir kere adın yazıldı bir daha silinmeyecek, bu ömrüm ömrüne adandı son nefesim seninle olacak.

Sen bilir misin sevgilim? Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Yokluğunda sevginle bu yüreği ısıtabilmektir.

Giderken arkandan baka kaldım, gitme canım sevgilim diye haykıramadım, olsun be askerim sonunda seninle mutluluk varsa o şafak elbet atmaya mahkum.

Biliyorsun sevgilim ayrılıklar küçük olan sevgileri yok eder, büyük olan sevgileri yüceltirmiş aynı benim sana olan sevgim gibi.

Kaldırırım başımı gökyüzüne, yıldızlar o kadar uzak ki ellerime. Tutmak istesem ulaşamam onlara, aynı sana olan hasretim gibidir uzaklarda. Ama bir gün senin askerliğin bitecek kavuşacağım yıldızıma.

Canım askerim sen vatanı bekle ben seni beklerim, sen gece nöbetleri tut ben sensizlik nöbetlerindeyim.

blank

Eğer sen gelmeden ölürsem kaldırmasınlar cesedi mi sen gelmeden, sen ellerinle sana açık giden gözlerimi kapatmadan.

Tüter sigaram gecenin karanlığının içine doğru. Yıldızlar ve ay dostumdur uykusuz geceler boyu. Elimde telefonum, gönlümde sen varsın, bekler dururum senden gelecek bir haberi.

Canım sevgilim senden uzakta yaşamak zor olsa da senin hasretinle yaşayacağım, sen 12 ay sonra yanıma geldiğimde hasretimi kurşuna dizeceğim.

Sen gidince hayatımda çok değişiklik oldu canım askerim. Sen yoksun diye odamdan çıkmıyorum, hep seni düşünüyor, hep seni hayalinle yaşıyorum. Döndüğün günü hayal ederek mutlulukla sana koşuyorum. Sana ölesiye sarılıyor, kokunu içimde hissediyorum. Sonra gözlerine bakarak gözyaşlarına boğuluyorum ne olur bir daha beni bırakma diye gözlerinin içine bakıyorum.

Reklamlar
YORUMLAR

  1. blank İpek dedi ki:

    Çok güzel👍👍💙💙🥰🥰