Kurban Bayramı Mesajları

16.08.2018
Kurban Bayramı Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Kurban Bayramı Mesajları, Kurban Bayramı Sözleri, En Güzel Kurban Bayramı Mesajları, Uzun Kurban Bayramı Mesajları Kısa, En Çok Beğenilen Kurban Bayramı Mesajları, En Çok Paylaşılan Kurban Bayramı Mesajları, En Çok Gönderilen Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı Mesajları

Mübarek Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Rabbim kesmiş olduğunuz kurbanları kabul etsin, bayramınız kutlu ve mutlu olsun.

Aile efradınızla birlikte huzur içinde, mutlu ve neşeli bir bayram geçirmeniz dileğiyle Kurban bayramınızı kutlarım.

Hayırlı ve güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle. Bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar insanların neşe ile dolduğu, sevgi ve barışın daha da güçlendiği günlerdir. Dargınların dargınlarını unutup özlemle birbirine sarıldığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Huzur ve barış içinde bir bayram geçirmeniz dileğiyle bayramınız mübarek olsun.

Böylesine anlamlı, böylesine güzel bir günde güzel insanları anmak ve güzel insanlar tarafından hatırlanmak ne güzeldir. Tüm sevdiklerimin kurban bayramı mübarek olsun.

Allah İbrahim (a.s.) gibi itaatkâr, İsmail (a.s.) gibi teslimiyet gösterenlerden eylesin.  Kurban Bayramınız mübarek olsun.

  İçten Bayram Mesajları

Reklamlar

Allah kestiğiniz kurbanları kabul eylesin, sevabını kat kat versin. Bayramın tadını sevdiklerinizle birlikte kahkahalar atarak geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar.

Bu sıcak günlerde sıcak insanlarla bayramlaşmak, özlem gidermek, birlikte bir mutluluk yumağı oluşturmak dileğiyle bayramımız mübarek olsun.

Kalbinize sevgi olsun, yüzünüzden gülümseme eksik olmasın. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Rabbim bu mübarek kurban bayramında sıkıntısı olanların sıkıntısını gidersin, derdi olanın derdine çare versin, borcu olana ödeme kolaylığı versin, ellerini Allah’a açıp dua edenlerin duasını kabul etsin.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun.

Hani insanın hayatın güzel insanlar vardır arada bir arayıp görüşmek konuşmak istediği, bir de özel insanlar vardır her zaman yanında olmak, hep gözlerinin içine bakmak istediği. Bayramın mübarek olsun.

Uzaklarda gurbet ellerinde kalıpta sıla özlemi çekenlerinde kurban bayramı mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

  İçten Bayram Mesajları

Gönüllerin bir olduğu, duaların hep iyilik üzerine olduğu, mutluluğun her daim yanınızda olduğu bir bayramınız olsun.

Reklamlar

Yüce Mevla ülkemizi her türlü bela ve musibetlerden korusun. Ülkemizi yıkmaya, milletimizi bölmeye çalışanlara fırsat vermesin. Bayramınız mübarek olsun.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle… Kurban Bayramınız mübarek olsun.

İstediğiniz ve dilediğiniz gibi bir bayram geçirmeniz dileğiyle Kurban bayramınız kutlu olsun.

Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, size, sevdiklerinize ve bütün milletimize sağlık ve esenlikler diliyorum.

Bayramı bayram yapan ne kesilen hayvanlardır, nede onların etleridir. Bayramı bayram yapan insanların muhabbetidir.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun…

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı’nın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle hayırlı bayramlar

  İçten Bayram Mesajları

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Reklamlar

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar…

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun…

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, Bin mutluluk dolsun gönlüne, Bütün hayallerin gerçek olsun, Duaların kabul olsun bu bayramda. Kurban Bayramın mübarek olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mutlu bayramlar…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.