Oğluma Güzel Sözler

28.07.2017
Oğluma Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Oğluma Güzel Sözler, Oğluna Güzel Sözler, Oğluma Güzel Mesajlar, Anneden Oğluna Güzel Sözler, Babadan Oğluna Güzel Sözler, Canım Oğluma Güzel Sözler, Oğluma Güzel Sözler Whatsapp, Oğluma Güzel Sözler Facebook

Bu sayfamızdaki oğluma güzel sözler içeriğinde olan yazımızda annenin ve babanın oğluna gönderebileceği güzel sözlerden oluşan bir yazı hazırladık. Evlatlar belli bir yaşa kadar anne ve babasıyla birlikte yaşar ama belli bir yaştan sonra okumak için, çalışmak için ve diğer başka sebeplerden dolayı ailesinden ayrılabiliyorlar.

Oğluma Güzel Sözler

Allah herkese böyle oğul nasip etmez, böyle oğlu olanın yüzünden gülümseme hiç eksik olmaz.

Sen benim geceleri ay kadar parlayan, gündüzleri güneş kadar ışıldayanımsın. Sen benim canım, cananımsın. Seni çok seviyorum oğlum.

Benim yakışıklı prensim nerelerde ne yaparmış. Yoksa oralarda bir prensese gönlünü kaptırıp kraliçesini unutmuş mu? Seni özledim yakışıklım.

Benim haylazım, dur oğlum dediğimde durmazım, her şeyimde oğlum olmazsa olmazım canım evladım. Seni çok özledim.

Sen başarınla bizleri gururlandırdın, Allah’ım sana daha bunun gibi nice başarılar elde etmek nasip etsin. Tebrikler aslanım.

Senin saçının bir teline zarar gelse benim kalbim ağrır, senin gözlerinden bir damla yaş aksa, benim gözlerim çağlayan olur akar. Mevla’m seni korusun canım oğlum.

Bazen hayattan bıkarsın, yorulursun umudunu yitirmeye başlarsın. Sonra oğlun aklına gelir hiçbir şey olmamış gibi yeniden sarılırsın yaşamaya.

Reklamlar

Seni bize veren Rabbime binlerce şükürler olsun. Senin gibi bir evladı bize nasip ettiği için ne kadar şükür etsem azdır. Allah’ım senin acını bize göstermesin canım oğlum.

Benim oğlum bana en güzel çiçekleri göndermiş ve altına da annem diye yazmış. Teşekkür ederim canım oğlum ama benim yanımda senin kokun hiçbir çiçeğin yerini tutmaz.

Söz vermiştin bize sizin için başaracağım diye ve yaptın da. Seni canı gönülden tebrik ediyorum oğlum. Yüce Mevla başarılarını muvaffak eylesin. Yolun, bahtın açık olsun.

Karşılık beklenilmeden, yıllar değil asırlar geçse bile unutulmayacak tek aşk annenin oğluna olan aşkıdır. Seni çok seviyorum aslan parçam.

Seni sevdikçe sevesim, öptükçe öpesim, kokladıkça içime çekesim geliyor. Seni bir an yanımdan ayırmadan her an göresim geliyor. Seni çok özledim oğlum.

Mal, mülk, servet, şan, şöhret hepsi boş eğer var ise aslan parçası gibi bir oğlun. Seni seven, güldüğü zaman mutluluk dağıtan, yüreği sevgiyle çarpan oğlum var ya bundan daha büyük zenginlik ne olabilir ki benim için.

Sen benim canımsın, ciğerimsin, ben seni yarın nasıl başkalarının kollarına teslim edeceğim, sensiz nasıl yaşayacağım şimdiden sensizliği düşündükçe deli oluyorum. Seni çok seviyorum canım oğlum.

Bu mesaj kraliçeden canından çok sevdiği prensine gönderilmiş olup içeriği sevgiyle doldurulmuştur. Annesinin oğlunu çok özlediğini, yüreğinin dayanamaz olduğunu anlatmak için gönderilmiştir.

Benim doğum günün çok eskilere dayanır ama benim mutluluğum senin doğduğun günde başladı güzel oğlum. Sen dünyaya geldiğin gün bizim için yepyeni bir hayat başladı. Artık gecemiz, günümüz hep sen oldun. Seninle üzüldük, seninle ağladık, yine hep seninle güldük. Şimdi senin gitmen bize çok zor geldi. Hemencecik seni özledim, sanki bir gün değil de gideli bir yıl olmuş gibi geldi. Seni çok seviyorum kuzum.

Benim senin gibi bir evladım var ya ben bu hayattan başka hiçbir şey istemiyorum. Allah’ım sana acı çektirmesin, daima doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmak nasip etsin.

Reklamlar

Sen annesine, babasına layık bir evlat olarak yaşadın. Allah’ım da senin evlatlarını sana layık olarak yetiştirmek ve yaşatmak nasip etsin. Mevla’m seni korusun.

İnsan evladına olan sevgisinde karşılık beklenmez, bu sevda yıllar geçse bile asla unutulmaz. İnsan nasıl canını unutabilir ki canım oğlum.

Hayatını dileğin gibi yaşaman ve her zaman mutlu olman dileğiyle seni sevgiyle, muhabbetle öpüyorum aslan oğlum.

Güzel oğlum mutlu olmak istiyorsan sürekli geçmişe değil geleceğe bakmalısın, geçmişte yaşadıklarını unutup geleceğe yeni bir sayfa açmalısın.

Aslan parçam, canımın bir parçası değil tamamı oğlum. Sen benden ne kadar uzakta olursan ol ben her zaman seninle olacağım. Benim kalbim her zaman seninle çarpacak, aklım hep sende olacak. Günüm sana dua ederek başlayacak, gecem sana dua ederek bitecek. Allah’ım karşına her zaman iyi insanlar çıkarsın, işlerini kolay kılsın, zorluklar karşısında dayanma gücü versin. Helalından ve temiz kazançlar nasip etsin. Sağlığın, huzurun, mutluluğun hiçbir zaman bozulmasın. Sen benim gözbebeğimsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.