Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Seni Seviyorum Sözleri, Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri, Eşe Seni Seviyorum Sözleri, Nişanlıya Seni Seviyorum Sözleri, Kocaya Seni Seviyorum Sözleri, Arkadaşa Seni Seviyorum Sözleri, Seni Seviyorum Sözleri Resimli

Seni Seviyorum Sözleri

Biz seninle bu aşk yolunda ne badireler atlattık, ne hainler gördük ama hiçbirinden yılmadık, korkmadık. Bundan sonrada aşkımıza kimse zarar veremeyecek seviyorum seni Cesur Kraliçem.

Ne zaman üzülürsen, başın sıkışırsa, ağlarsan, acıdan dayanamazsan hep beni ara. Seni seviyorum bunu sakın unutma.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden; geri dönmek isteyip de dönemeyince, çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilecek harika bir rüyasın sen.

Sen yeter ki, bana seni seviyorum de. Sözlerinle olmasa da gözlerinle söyle. Ben hissedeyim, yeter bana.

Beni ne kadar seviyorsun diye sorarsan ben seni dünyalar kadar sevmiyorum. Ben seni çöldeki bir damla su kadar seviyorum.

Öylesine yeni ve taze ki içimde ki sevgi… Yıllar geçtikte eskimeyecek. Sana olan bu kocaman aşkım, inan hiç bitmeyecek.

Reklamlar

Seninle bir sorunum yok ey mavi gözlü sevdiceğim benim sorunum zamanla sen olmayınca geçmez, sen olunca da yetmez.

Seni seviyorum sözünü ben herkese kullanmam. Kıymetlidir, saklarım söz sandığımda. Sen benim en kıymetlimsin. Seni seviyorum sevgilim.

Gözlerimin içine bakarak tuttuğun bu ellerimi hiçbir zaman bırakma beni sensiz bırakarak genç yaşımda ölümle tanıştırma. Canım seni seviyorum.

Seni sevdiğimi gözlerine baktığımda anladım. Gözlerin benim kalbimin ta ortasından vurdu. Yalnız bunu nasıl yaptın onu anlamadım. Hiç böyle aşık olmamıştım.

Anayasamızın 189. maddesine göre seni tutukluyorum kalbime kilitliyorum sakın kaçmaya çalışma çünkü seni seviyorum.

Seni öyle çok seviyorum ki benim sevgimi görenler orta yerinden çatlıyorlar.

Gözlerin uçsuz bucaksız bir deryayı andırıyor baktıkça kayboluyorum derinliklerde ve bir girdap beni kendine doğru çekiyor teslim oluyorum kollarımı açmış gidiyorum Aşkım seni çok seviyorum.

Aşkımız eminim yıllara meydan okuyacak, yıllar geçse de hiçbir şey eskimeyecek. Ve sende göreceksin sana olan sevgim benim hiçbir zaman bitmeyecek.

Reklamlar

Alfabe ABC ile sayılar 123 ile başlar sevgi ise seninle başlar bitanem.

Sana 100 dilde seni seviyorum demeyi bende bilirdim. Seni dilimle bir içimden binlerce kez sevmeyi seçtim.

Aşkı tanıdığım seninle hayat buldu bütün bedenim, bakışların bir ok gibi deldi geçti kalbimi, gülüşlerin hoş müzik sesi gibi ruhumu dinlendirdi, aşkın hayatımı şenlendirdi seni seviyorum Aşkım. Allah’ım bizi hiç ayırmasın.

Benim bugün seni sevmem bitmez asla. Bugün olur, yarın olur ya da öbür gün. Ben seni deli gibi severim bunu sakın unutma.

Bizim aşkımız karlar kadar temiz, yüce dağlar kadar büyük, beni ne kadar seviyorsun diye sorarsan canımdan çok seviyorum seni.

Sarılmak anca seninle güzelmiş bunu anladım. Yanımda olman dünyalara bedelmiş, sensiz deli gibi yandım. Seni deli gibi seviyorum a be kadın.

Benim sevgim ölürcesine sevgi, benim aşkım keremin aşkından daha büyük, benim sevdiğim prenseslerden daha güzel, bizim aşkımız aşkların en güzeli seni seviyorum Aşkitom.

Millet sosyal medyayı takip eder ben seni çünkü benim sosyal medyam sensin. Dürt beni, beğen beni ama paylaşma beni seni seviyorum sosyalim.

Ben her gün senin için yaşıyorum, geceleri senin için sayfalarca şiirler yazıyorum, sana olan aşkımı cihana ilan ediyorum ve ben seni çok seviyorum.

Reklamlar

Nasıl ki bir kelebeğin uçmak için kanatlara, bir kutup ayısının soğuk havaya ihtiyacı var, benim ise yaşamak için sana ihtiyacım var Aşkım seni seviyorum.

Sen Tanrı’ya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin! Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin! Sen yaşadığım bir ömür, en güzel günlerimsin! Sen her gece rüyama giren, biricik sevdiğimsin.

Geceye inat gün ağarır, ağaca inat dal çoğalır, ölüme inat insanlar çoğalır, bende sana inat seni seveceğim, inat değil mi hep seveceğim.

Kalbim senden çektiğini ABD Usame bin ladinden çekmedi. Yüreğimin teröristi dünya birleşse seni yok edemez. Akıbetim ikiz kulede olsa yine seni seveceğim.

Senden önce köy bakkalı gibi işleyen hayatımı hayatımı süper markete çevirdin. Geçmek bilmeyen zamanın, fevrini döndürdün. Benim kalbimde taht kurdun. Seni seviyorum daima seveceğim.

Benim arkadaşım değil, hayatımın kadını, yoldaşım olur musun? Yaşama sebebim, doğan güneşim olur musun? Benim sevdiğim biriciğim olur musun? Seni seviyorum Biriciğim.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan eğer yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum. Seni işte bu kadar seviyorum.

Sen yeni doğmuş bebekler gibi saf ve güzelsin sen benim sevipte doyamadığım güzel yüzlü narin bebeğimsin. Seni seviyorum Bebeğim.

Sevdamı uçan kuşlara anlatsam bir daha uçamaz, sana olan sevdamı senden başka kimse kaldıramaz, seni seviyorum demeye alfabe harf barındıramaz.

Şunu iyi öğren Cehennem buz tutuncaya kadar seni seveceğim.

Senin için bir şarkı yaptım seninle başlıyor seninle bitiyor, nakaratı mı bu büyük aşkımızı anlatıyor.

Seninle bir sorunum yok ey mavi gözlü sevdiceğim benim sorunum zamanla sen olmayınca geçmez, sen olunca da yetmez.

Sen benim yaşama sevincim ve sen benim ölme arzumsun aşkım, senin için yaşarım senin için ölürüm.

Ben sana seni seviyorum demiyorum, ben sana senin için ölürüm diyorum.

Tüm hayatımla tüm kalbimle seni seviyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.