Pazartesi İle İlgili Dini Sözler

18.08.2020
Pazartesi İle İlgili Dini Sözler

Pazartesi İle İlgili Dini Sözler, Pazartesiyle İlgili Dini Sözler, Pazartesi İle İlgili İslami Sözler, Pazartesi Hakkında Dini Sözler, Haftabaşı Sözleri Dini, Haftaya Başlama Sözleri Dini, Yeni Hafta Sözleri Dini

Pazartesi İle İlgili Dini Sözler

Rabbim huzur ve mutluluk ile yeni haftaya başlamayı ve bitirmeyi nasip etsin.

Huzur içinde, mutluluk içinde, sevinç içinde bir hafta geçirmeniz dileğiyle iyi haftalar.

Allah sabahına kavuştuğumuz bu pazartesi günümüzü ve haftamızı hayırlı eylesin.

Allah,  gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi pazartesi günümüzü de hayırlı kılsın. Hayırlı günler

Pazartesiyi sev; çünkü; Allah’ın amelleri kabul ettiği gündür ve Efendimiz (sav) doğduğu gündür.

Reklamlar

Yüce Mevla’nın rızasını kazandığımız, Peygamber efendimizin sünnetine uyduğumuz bir ömür, bir hafta olması dileğiyle hayırlı haftalar.

Pazartesi ilktir pazartesi uğurdur pazartesi Yeni umuttur umutlu ve uğurlu kazasız belasız huzur içinde Herkese mutlu huzurlu haftalar

 Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar. İyi pazartesiler iyi haftalar.

Yeni bir güne, yeni bir haftaya, yeni umutlarla yeni haftaya başlayanlara selam olsun. Gününüz aydın olsun.

Pazartesinin nasipleri, dağıtılan kısmetleri, mucize ve sürprizleri Amin diyen herkesin üzerine olsun.

Allah’ım yüreğinizdeki güzelliklerinizi hayatınıza yansıtsın, dileklerinizin gerçek olacağı iyi bir haftanız olsun. İyi haftalar.

Bizleri bu pazartesi sabahına ulaştıran, verdiği nimetler ile bizleri yaşatan, aldığımız her nefese, yaşadığımız her güne şükürler olsun. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun.

Reklamlar

Allah gönüllerimizi dostlarımızın sevgisiyle doldursun, Allah’ın rahmeti ve bereketi hepimizin üzerine olsun inşallah Pazartesi gününüz aydın olsun.

Allah’ım yeni başladığımız bu hafta da bizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler ihsan eyle. Kazançlarımızı bereketli, işlerimizi kolay eyle.  

Huzurun gönlünüzden eksik olmadığı, mutlulukların yüzünüzde tebessüme dönüştüğü bir hafta geçirmeniz dileğiyle, yeni güne merhaba, yeni haftaya selam olsun.

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar. Günaydın mutlu pazartesiler.

Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar Mutlu haftalar.

Rabbim bu haftanın ilk gününde derdi olana deva, hastası olana şifa, sıkıntısı olana ferahlık verin. Yeni haftanız mutlu olsun.

 Rabbim yüreğinizdeki tüm güzellikleri hayatınıza yansıtsın, bizim için hayırlı olacak olanları bize nasip etsin. İyi haftalar

Reklamlar

Kendiniz her nerede mutlu hissediyorsanız orada olmanız dileğiyle yeni güne, yeni haftaya merhaba, yüreği güzel dostlara merhaba.

Huzur içinde, mutluluk içinde, sevinç içinde bir hafta geçirmeniz dileğiyle iyi haftalar.

Yeni başladığımız hafta da Rabbim tüm sevdiklerime huzur, mutluluk ve kazançlarına bereket getirsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın.

Huzur ve mutluluk içinde uyandığımız bu pazartesi gününü Rabbim bize hayırlı kılsın.

Öyle güzel bir hafta olsun ki; olmaz dediğimiz mucizeler olsun, bitmez dediğimiz sıkıntılar bitsin, sabrettiğimize değsin ve yüzümüz hiç gülmediği kadar gülsün. İyilikler ve güzellikler, yolumuzdan, gönlümüzden eksik olmasın.

Sabahına uyandığımız yeni bir haftanın başlangıcı olan bu pazartesi gününden tüm dostlara, sevdiklerime, sevenlerime selam olsun. Yeni başladığımız bu haftamızda kazancımız bereketli, gönlümüz muhabbetli olsun. Rabbim ülkemizi, milletimizi her türlü belalardan ve musibetlerden korusun. Şanlı bayrağımızı göklerden indirtmesin, her daim dalgalandırsın, minarelerden yükselen ezan seslerimizi susturmasın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.