Hayırlı İftarlar Mesajı

10.02.2023
Hayırlı İftarlar Mesajı

Ramazan ayında iftarlar yapılırken arkadaşlar, dostlar ve sevdiklerinizle yapılan iftarlar unutulmaz anlardır. Bizlerde yazımızda dualı hayırlı iftarlar mesajı, komşuya hayırlı iftarlar mesajı ve hayırlı iftarlar mesajı resimli mesajlarımızı okuyabilirsiniz.

Hayırlı İftarlar Mesajı Kısa

* İftar sofranız hızır sofrası olsun. Hayırlı iftarlar…

* Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.

* İftar zamanı içtiğimiz su gibi aziz olmak dileğiyle, hayırlı iftarlar.

* En bereketli ve güzel iftar anı sizinle olsun hayırlı ve güzel iftarlar.

* Bereketin zenginliği kalbinize ve sofralarınıza yansısın. Hayırlı iftarlar.

* Ramazan’ın bereketi üzerinize olsun en güzel iftarlarda buluşmak dileklerimle.

* Oruçla iman dolan bedenlerimizin sahurla güçlenmesini dilerim hayırlı sahurlar.

* Ramazanın nuru sofranıza yansısın tuttuğunuz oruçlar kabul olsun hayırlı iftarlar.

* 11 ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı iftarlar.

* Bu gününde her günün gibi huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle, hayırlı ramazanlar.

Reklamlar

* Bugün de şükrederek geçirmek yarınlara şükür dolu başlamak nasip olsun, hayırlı sahurlar.

* Tuttuğunuz oruç kıldığınız namaz iftar sofranıza bereketi getirsin hayırlı iftarlar olsun.

* Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tatlar sizlerle olsun sahurunuz güzel olsun.

* Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı iftarlar.

* Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza hayırlı iftarlar…

* Küslerin barışmasına vesile olan Ramazan ayının, fazla kilolarla da barışmaya vesile olması dileğiyle.

* Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için insanlar vardır dostluğu paylaşmak için. Hayırlı iftarlar dilerim…

* Ya Rabbim sen biz kullarının dualarını kabul hakkımızda hayırlısını nasip eyle. Âmin. Hayırlı iftarlar…

* Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların hayırlı iftarlar.

* Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun, hayırlı iftarlar…

* Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim…

* Ramazan’ının huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm Müslümanlara daim olması dileğiyle, hayırlı sahurlar.

Reklamlar

* Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle. Hayırlı iftarlar.

* Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.

* Şeamet dini, gayret dini ancak Müslümanlıktır. Hakiki Müslümanlık en büyük kahramanlıktır. Hayırlı iftarlar dilerim…

* Arkadaşıma iftara davet etti gidebilir miyim diye annemden izin istedim, git ama akşam ezanından önce gelmiş ol dedi…

* Ramazan ayının ilk iftarı ile gönlünüze huzur dolsun, sofranız bereketli olsun. Ramazan ayınız ve iftarınız hayırlı olsun.

* Güzel ayın güzel insanları sofralarınızdan bereket kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı Allah kabul etsin.

* Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak geçirmenin mutluluğu içindeyim bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı iftarlar diliyorum.

Reklamlar

* Cenabı-ı Hakk’ın kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan Ramazan ayınız mübarek olsun, hayırlı iftarlar.

* Bugünlerin değeri bilinmeli, Ramazan’da dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

Hayırlı İftarlar Mesajları

* Gülün kokusu sarsın bedenini Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, hayırlı iftarlar.

* Ne yapıyorsan kendine huzur dolu imanın daima seninle olması dileğiyle ramazanın bereketi üstün de olsun hayırlı iftarlar dilerim.

* Bu ayda Yüce Yaradan ibadetlerinizin karşılığını bire bin versin. Sofranıza Halil İbrahim bereketi versin. İftarınız hayırlı olsun.

* Bir’e beş versin yüce yaradan bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, hayırlı sahurlar.

* Mukaddes olan bu hayırlı ayda her günü inci tanesi olarak yaşayalım soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı iftarlar.

* Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı sahurlar.

* Aklını al başına gafil olma. Bu 2 kapılı handır. Gelen gider giden gelmez. Kimse kalmaz dünyada. Allah herkesi affede. Hayırlı iftarlar…

* Bayram ile gelen ümitli ruh hali ne güzel… Sivrisineklerin de oruç tutması için bilimsel gelişmeler olması için ümitliyim ve dua ediyorum.

* Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım Allah a şükredelim soframızı bereketlendirelim hayırlı sahurlar.

Komşuya Hayırlı İftarlar Mesajı

* Susuz toprağın dikensiz gülün kanatsız kuşun olmayacağı gibidir ramazan! Bütün güzellikler bu mübarek ayda sizinler olsun, hayırlı iftarlar.

* İftarınız güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun. Bereketin zenginliği kalbinize ve sofralarınıza yansısın hayırlı iftarlar.

* Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum…

* Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, hayırlı iftarlar.

* Bir lokma ekmeğin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun, tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın, Hayırlı iftarlar.

* Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.

* Kalplerimiz bir oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz bu ay birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı iftarlar.

* Her şey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece her şeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

* Mübarek Ramazan ayı kalbini O’nun yoluna koymaya ellerini O’nun dergâhına açmaya ruhunu doyurmaya kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun, iyi iftarlar.

* İftar saatini beklerken edilen duaların ezan okunurken açılan orucun sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı iftarlar.

Hayırlı İftarlar Mesajı İnstagram

* Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda yaradan huzur nasip etsin her iftar bereketini bizden esirgemesin, hayırlı iftarlar.

* Günahsız kul olmak ve günahlardan arınmak için, bu güzel Ramazan ayında nice hayırlı huzur dolu günleri birlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizinler, hayırlı iftarlar.

* Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak bir bardak suyu eyguzelsozler.com birlikte içebiliyorsak birlikte ellerimizi Yaradan’a açıp dua ediyorsak ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı iftarlar.

* Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.

* Mübarek ramazan ayında tüm Müslüman aleminin iftar sofralarında hem bereketin hem de huzurun eksik olmamasını, yüce Rabbimden diler, afiyet dolu iftar sofraları yaşamanızı ve yaşatmanızı dilerim.

* Bugün Ramazan, bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür, hayırlı iftarlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.