Uzaklara Dalmak İle İlgili Güzel Sözler

05.08.2017
Uzaklara Dalmak İle İlgili Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Uzaklara Dalmakla İlgili Sözler, Dalı Dalıp Gitmekle İlgili Sözler, Gözlerin Dalıp Gitmesi İle İlgili Sözler, Derinlere Dalmakla İlgili Sözler, Uzaklara Dalıp Gitmekle İlgili Sözler, Uzaklara Dalmak İle İlgili Güzel Sözler

Bu yazımızda uzaklara dalmak ile ilgili güzel sözler konulu bir sayfa hazırladık. Eğer bir insan zaman zaman uzaklara dalıp gidiyorsa, uzaklarda yaşanmış bir hikayesi veya yaşamış olduğu bir olayın uzaklarda bulunan biriyle geçtiğine işarettir. Gözlerin dalıp gitmesi bedenin burda ama ruhun başka bir yerde olduğunu gösterir.

Uzaklara Dalmak İle İlgili Güzel Sözler

Hayallerimde sen, umutlarımda sen, günümde sen, gecemde sen, uzaklara dalan gözlerimde sen… Beni görmek istersen eğer gözlerinin daldığı yerdeyim.

Özlemin yakıp kavuruyor bağrımı ama üşüyorum, sessiz gecelerde senin hayalin ile yaşıyorum, senin olduğun diyarlara dalıp gidiyorum uzaklara.

Gözleri uzaklara dalan birinin yakınlarda olmayan bir hikâyesi vardır.

Dalgınım; dalıp dalıp gidiyorum bu ara, neyi nereye koyduğumu unutuyorum. Dargınım kırıla döküle gidiyorum bu ara. İnsanlar o kadar acımasız ki! Kimi nereye koyduysam bulamıyorum. -Cemal Süreya-

Her gün batımında gözlerim dalar gider uzaklara, seni özlerim senli günlerime dalar günümü akşam ederim.

Bir şarkı çalıyor sesi kısık radyomda, hayalin geliyor gözlerime, senin hayalin ile dalıp gidiyorum kendimden çok uzaklara.

Sen ateş ol ben külün olayım, sen gece ol ben senin gecene güneş olayım. Ne olur seni çok özledim gel kurbanım olayım.

Reklamlar

Neden durup durup uzaklara dalıyorum bilir misin sevdiğim? Seni özlüyorum, seninle geçirdiğimiz güzel günleri anımsayıp yine seni özlüyorum.

Bazen dalıp gidiyorum çok uzaklarda ve hiç gelmek istemiyorum daldığım o yerlerden. Çünkü oralarda hep sen oluyorsun, senli günlerim oluyor.

Bazen kalkıp gidemediğiniz yere dalıp gidersiniz.

Dalıp giden birinin anlatamadığı bir yaşanmışı vardır. Çünkü dalıp gitmek hiçbir zaman tek başına olmaz.

Uzaklara hapsolmuş duygularınız varsa, çok sık uzaklara dalar gidersiniz.

Sevdan bir kor alev gibi yüreğimi yakıyor, kalabalık veya yalnızlık hiç fark etmiyor, aklıma sen geldiğin zaman gözlerim hemen dalıyor.

Başını alıp gidemediğin yerlere dalıp gidersin.

Bazen öyle dalıp dalıp gideriz uçsuz bucaksız boşluklara ve İçimizdeki boşluğu doldurmaya çalışırız. Daldıkça derinleşen o korkunç karanlıkta, yüzümüzde eski bir gülümseme, içimizde çektikçe derinleşen eskimeyen bir kederle. –Bedirhan Gökçe-

Bir otobüsün arkasından bakara dalan birisi kendini otobüsün içinde bulur.

Toprakta sen, suda sen, çiçekte sen, esen rüzgarda sen, dalıp gittiğim yerlerde sen. Hayatım hep sen oldun Bitanem seni çok özledim.

Küskünlüğüm hayata değil, içindeki beş para etmez insanlara. Bıkkınlığım ise, onların yüzüne bakmak zorunda kalmam aslında. -Yılmaz Erdoğan-

Gözyaşlarım sessiz çığlıklarım oluyor, çığlığım yükseliyor gökyüzüne ama kimse duymuyor, sonra gözümün önüne sen geliyorsun alıp beni götürüyorsun kendimden, gecemden her şeyden.

Reklamlar

Ne kadar zaman geçerse geçsin Bazen yine dalıp dalıp gidiyorum gittiğin yollara, günlere…

Senden uzakta geçmiyor günlerim, bir sevda türküsüdür hep dilimdeki, bir sen varsın hep kalbimde, aklımda, bazen dalıp dalıp gidiyorum uzaklara, senin olduğun diyarlara. Sonra seni çok özlüyorum.

İyi ki geçiyorsun zaman. Ya acının en derinime işlediği bir anda donsaydın.  -Mevlana-

Dalıp dalıp gidiyorum ben. Bulmuş gibi düşlüyorum ben. Özlüyorum ben. Bir sel gibi bir yer gibi alıp gitti zaman seni, akan yaşlar ırmak oldu beni benden alıp boğdu. Nerde baktığım gözler, nerde tuttuğum eller, gönlüm sararıp soldu, sevgin bir masal oldu. Dalıp dalıp ağlıyorum ben, görmüş gibi koşuyorum ben. Seviyorum ben. – Turgay Merih-

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.