Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Öğretmene Doğum Günü Mesajları
<

Sayfa Konusu: Öğretmene Doğum Günü Mesajları, Öğretmene Doğum Günü Mesajı, Öğretmene Doğum Günü Mesajı Kısa, Öğretmene Doğum Günü Sözleri Kısa, Öğretmene Doğum Günü Mesajları Komik, Matematik Öğretmenine Doğum Günü Mesajı Komik

Doğum günleri özle günlerdir. Bu yazımızda öğretmene doğum günü mesajları konulu bir yazı hazırladık. Öğretmene komik doğum günü mesajı göndermek isterseniz ve yine matematik öğretmenine doğum günü mesajı komik olsun diyorsanız bu yazımız tam size göredir.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Ömürde bir kere açan ve ölene kadar hiç solmayan tek çiçek öğretmendir. Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

Dini Mübin öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Allah din yolunda gazamızı mübarek eylesin. Selamün aleyküm.(Din kültürü öğretmenine)

Öğretmen; şefkat demektir, hayat demektir, yol gösteren demektir. Öğretmen öğrencisi için ömür boyu unutulmayacak bir kılavuz demektir. Seni hiç unutmayacağım canım öğretmenim. İyi ki doğdun mutlu yıllara

Matematik 2.yazılımdan 80 alsam hoca sözlüme 100 verse insanlar el ele tutuşsa hayat bayram olsa. Nice mutlu yıllara hocam

Yüce Mevla’m size gönlünüzden geçtiği şekilde yaşamak nasip etsin. Ömrünüz hayırlı ve huzurlu olsun. Sağlık içinde, mutluluk içinde yaşamanız dileğiyle doğum gününüzü kutlarım öğretmenim.

Hocam bir kere beni çok fena dövmüştün bende olsun hocanın vurduğu yerde gül biter demiştim ama bitmedi eliniz çok çorakmış. Doğum gününüz kutlu olsun hocam.

Değerli öğretmenim size ailenizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam dilerim. Doğum gününüzü tebrik ederim.

Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, her zaman derslere geç kalasınız, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

Reklamlar

Bu hayatta annelerden sonra eli her zaman öpülecek tek kişi öğretmendir. Öğretmen candır, yol gösteren kılavuzdur. İyi ki doğdun öğretmenim.

1 işçi bir doğum günü pastasını 1 günde yaparsa, üç işçi aynı pastayı kaç günde yapar bilmem ama öğretmenimin pastasını güzel yapın. Çünkü o iyi kalpli mükemmel bir insan. Doğum günün kutlu olsun hocam.

Sen çok unutkansın her şeyi evde unutuyorsun, ödev yapmayı unutuyorsun, kendini neden unutmuyorsun diye bana kızardınız. Ben kendimi bile unutsam canım öğretmenimin doğum gününü unutmam. Mutlu yıllar öğretmenim.

Sen bizlere hayatı öğrettin, elimizden tutup tehlikeleri gösterdin. Annem yanlış dediğinde bile hayır öğretmenim öyle dedi diye hep senin söylediklerinle yaşama başladık. Seni çok seviyorum öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

Siz kurumuş otların arasında yetişmiş nadide bir çiçeksiniz, siz gül bahçesinin en güzel gülüsünüz. Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

Sevgili matematik lütfen artık büyü ve kendi problemlerini kendin çöz, canım öğretmenim senin probleminle uğraşmaktan çok yoruldu. Doğum günün kutlu olsun hocam.

Siz bir mum misali yandıkça çevrenize ışık saçıyorsunuz. Siz hiç düşünmeden bizler için çalışıyorsunuz. Nice mutlu yıllara yeni yaşınız kutlu olsun.

Siz hiç ilkokulda tanıştığınız, sizi hayata hazırlayan, sizi elinden tutup sınıfa götüren, bir anne şefkatiyle sizi seven öğretmeninizi unutabildiniz mi? Ne onu unutabilirsiniz, ne de onun en güzel günü olan doğum gününü. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

5 yaşında başlarsın öğretmenle tanışmaya, 17 yaşına kadar öğretmenlerle tanışırsın ama bazıları vardır ki onları hiçbir zaman unutamazsın. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Reklamlar

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Bu dünyada kalbimdeki her sevgi sınanabilir ama öğretmenim sana olan sevgim asla sınanamaz. Nice mutlu yıllara, ömrün hayırlı ve huzurlu olsun.

Biz sizi sadece sınıfta veya okulda değil, bir ömür boyu seveceğiz öğretmenim. Doğum gününüz kutlu olsun.

Happy bördday öğretmenim. Anlamı: Hep notu bol ver öğretmenim. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Sen bizleri bu vatan için yetiştiren, en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi sır tutan canım öğretmenim. Doğum gününüzü tebrik ederim öğretmenim.

Sen bizim yanlış yaptığımızda tatlı uyaranımızsın, sen bizim yol gösterenimiz, başarımız için ter döken çok sevdiğimiz öğretmenimizsin. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Sınıfa girişiniz bir padişahın meydana çıkışı gibi, bizlere ders anlatışınız bir komutan askerlerine hitabı gibi ve sevginiz bir babanın merhametli yüreği gibi olan canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. (tarih öğretmenine)

Canım öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun. Siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz.

Başarımda senin, hayat yolunda attığım ilk adımda senin eserin öğretmenim. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun.

Soğuk günlerde sobamızı yaktın; sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim… Senin hakkını hiç ödeyemeyiz… Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara…

Hocam biz seni çok seviyoruz ama notunu daha çok seviyoruz. Notun bol ömrün uzun olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bizlere bilgiyi öğreten, bizi eğiten, bizlere sevgiyi, saygıyı öğreten fedakâr öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

Öğretmen geçmişi unutturmayan, aynı zamanda geleceğe de bizleri yetiştiren büyük insandır. Doğum günün kutlu olsun büyük insan.

Yüce Mevla’m size gönlünüzden geçtiği şekilde yaşamak nasip etsin. Ömrünüz hayırlı ve huzurlu olsun. Sağlık içinde, mutluluk içinde yaşamanız dileğiyle doğum gününüzü kutlarım öğretmenim.

Zayıf not verecek kalem bulamayasınız, her zaman derse geç kalasınız, ben sizi çok sevdim, sizde ömrünüz boyunca mutlu olasınız. Mutlu yıllara

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.