Sevgiliye Uzun Sözler

Sevgiliye Uzun Sözler

Bu sayfamızın içeriği sevgiliye uzun mesajlar, sevgilim için uzun güzel sözler, hiç duyulmamış uzun aşk sözleri ve sevgiliye ömürlük uzun sözlerden oluşmaktadır.

Sevgilim İçin Uzun Güzel Sözler

Dokunamayacak kadar uzak olsan da, sevebileceğim kadar yakınsın bana.

Seninle aynı dünyada sensiz yaşamak ağır geliyor.

Tanışmak kaderdir. Arkadaşlık seçim. Aşık olmak ise tamamen tesadüf.

Damarımdaki kan oldun akarsın kalbime bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum.

Öyle sev ki beni, ben bile kıskanayım beni.

Uzaktan seviyorum seni! Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan… Sadece seviyorum.

Ne demektir sevgili? Yüreğine talip, hislerinin sahibi, mutluluğumun ortağı.

Sen yoksan her şey eksik, sen varsan her şey tamam!

Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi ifade etmekte yetersiz kalabilir ama yaptıklarım sana olan aşkımı asla gösteremez. Seni dün sevdim, bugün seviyorum ve yarın da seni seveceğim! Aşk kelimelerle ifade edilebilecek bir şey değildir.

Reklamlar

Özlüyorum! Fazla değil işte, her saniye!

Hayatımın 365 günü seni düşündüm. Seni kalbimde hatırlamam dışında hiçbir gün gelmiyor. Sensiz nefes alamıyorum çünkü sen hayatta kalmak için ihtiyacım olan oksijensin. Seni seviyorum bebeğim!

Sevgilim, doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak.

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten. Affet. Senden habersiz aldığım nefesten.

Bir gün senin sesinle uyanıp, gözlerimi her sabaha seninle açmak. Sana kavuşacağım gün dünyaya gelme sebebim de anlam bulmuş olacak. Mutluluk adına ne varsa seninle tamamlanacak, seninle bir bütün olmanın huzurunu ömür boyu yaşayacağım.

Zerrelerime kadar hissediyorum varlığını. Yokluğun aklıma geliyor bazen.. nefesimin kesildiğini hissediyorum. Düşüncesinin tüylerimi ürperttiği bir şeyi yaşama ihtimalimi düşünmek bile hayattan vazgeçmeme neden olabiliyor.

Sen Allah’a dilenen bir dilek gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

Sen bilemezsin gülüşün bende kaç bahar eder.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki seni çok özledim sevgilim.

Reklamlar

Seni seviyorum! Hiç tanımadığım birine aşık olmayı düşünmedim. Sonra bir gün aniden seninle tanıştım ve kulağıma bir şey bunun hayatımda istediğim kızın bu olduğunu fısıldadı. O zamandan beri tek bildiğim seni sevdiğim ve sonsuza kadar seninle olmak istediğim. Sana aşık oldum ve o kadar derine düştüm ki, bu dünyadaki hiçbir şey beni buradan kaldıramaz. Cennetin yukarıda olduğunu sanıyordum ama şimdi cennetin derinlere, aşka düştüğünü biliyorum. Hayatımın son anına kadar seninle olmak istiyorum!

  Sevgiliye Uzun Mesaj

Aşk sabahlara kadar uyumamak değildi aslında. Her sabah uyandığında; yaşamaktan önce onun gelmesiydi aklına.

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Evleneceksen en iyi anlaştığını, aşk yaşayacaksan en iyi tartıştığını seçeceksin.

Kimileri seviyorum der, çünkü ezberlemiştir. Kimileri diyemez, çünkü gerçekten çok sevmiştir. Can Yücel

Ben aşk neymiş sende gördüm sende yaşadım. İçim seninle doldu, taştı. Ben ben olmaktan çıktım tamamen sen oldum. Seni düşündüğümde daha da güzelleşiyor dünya. Hayat daha yaşanabilir geliyor. Gözlerine baktığımda anlıyorum yaşadığımı.

İster yar ol, ister yara. Lütfun da başım üstüne kahrın da.

Sen benim milyonda bir bulduğumsun ve seni asla bırakmayacağım tatlım. İnsanlar deneyebilir ama kalbimdeki yerini kimse alamaz; orada hüküm sürüyorsun. Sen benim gerekliliğimsin, beni eksiksiz tamamlıyorsun.

Reklamlar

Gönlüm senin gözlerine tutulmuşken, dillere düşen bu halin adıdır Aşk.

Sen kalbimin seçtiği bu güzel kadın, neden tüm kalbimi aldın? Benim için bir tek beni bırakmadan bütünümü aldın. Şimdi tamamen aşık oldum. Artık üzerinde hiçbir kontrolüm yok bebeğim. Hepsini senden aldım.

Halim sana beyandır ey YAR! Artık bu kalp sensizliği daha fazla taşıyamaz.

Bir erkeğin bir kadına söyleyebileceği en güzel söz; bir daha ki seveceğim kız, bizim kızımız olacak, demesidir.

Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım!

Gönlümün saati gibisin sevgilim. Ne zaman aşk zamanı gelse, sen doğarsın gönlüme.

Her gece uyumadan önce en son konuştuğum insan olmanı seviyorum.

Önceden kıymetsiz olan hayat, seninle anlam kazandı gözümde. Her şey güzel gitmeye başladı, sonra seni kaybetme korkusu geldi çattı. Hayatımda korkmadım hiçbir şeyden belki de, seni kaybetmekten korktuğum kadar.

Öyle sev ki beni, ben bile kıskanayım beni.

Erkek sevdiği kadını üzmekten sakınmalıdır. Gül koklanır fakat hırpalanmaz.

Hadi gel tut ellerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Öyle bir yerdeyim ki şimdi. Ne seni sevebiliyorum, ne de senden bir başkasını.

Günü seninle başlayıp seninle sonlandırmak için neler vermezdim bir bilsen. Gönlümün sultanı sevgilim.

Aşk, seninle güzel bir tanem. Sen, benim ömrüme ömür katan nefesimsin.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde. Seni senden uzakta sensiz seninle yaşıyorum.

  Sevgiliye Uzun Mesaj

İçimde kocaman bir dünya kurdum. O dünyanın gökyüzüsün.

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Keşke herkes benim kadar şanslı olsa. Çünkü bilirdim gözlerindi güneşin doğuşu benim için.

Sana her şeyi borçluyum! Seni sevmek benim için bir bağımlılık gibi. Seni sevmekle geçirdiğim her an cennette geçirdiğim anlar gibi. Seni sevmekten vazgeçtiğim gün öldüğüm gündür. Seni kendimden daha çok seviyorum. yüzündeki o tatlı gülümsemeye her zaman devam et!

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel. Yanıma gel ki; sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Öyle güzel bakıyorsun ki sevgilim, içimdeki her hücre sana doğru uçmak istiyor.

İlk gördüğüm anda vuruldum kahverengi gözlerine. Sende sıcacık bir kalp olduğunu biliyordum, o zamandan beri. Artık bu dünyada sevip güvenebileceğim bir sen vardın. Uçurumun kenarındayken, her şeyden soğumuşken sen girdin hayatıma. Çiçeğe bahar, kumsala yaz, derdime şifa gibi geldin. Yanımda sen olunca hiçbir şeyden korkmadım sevgilim, ölmekten bile.

Hayatta üç şey güzeldir; güneşin batışı, suyun akışı, onun bakışı…

Geceyi sana yazdım güneşi sana alev alev yanıyor içimdeki sevda yetmiyor söndürmeye denizler ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

Günüm seninle başlasaydı sabahları daha çok severdim.

Sen benim türkülerimsin yazılmamış şiirlerim gibi, sen beni şarkılarımsın melodisi duyulmamış gibi, sen benim ilahımsın kalbimin tek sahibi.

Hayat önceden kıymetli değildi bu kadar. Yaşamanın hiçbir anlamı yoktu, önemi yoktu. Sonra sen çıktın karşıma, üstüne bir de seni kaybetme korkusu çıktı. Ben hayatımda hiçbir şeyden bu kadar korkmadım. Hiçbir düşünce bu kadar ürpertmedi içimi. Düşüncesi bile aklımı başımdan alırken, yaşanmışlığını düşünemiyorum. Varlığın sevgilim, varlığın en büyük dua sebebim. Seni düşündükçe içimin ısınması, yüzümdeki gülümseme seni ne kadar sevdiğimin en büyük kanıtı. Varlığın hiç eksik olmasın hayatımdan, ömrüm boyunca hep yanımda ol. Beraber yol alalım, sen hep yanımda dur, elimden tut, bırakma.

Seni seviyorum bebeğim. Sensiz bir gün, Dünya gezegeninin varlığı sorusunu sormamı sağlıyor. Sevgili aşkım, en savunmasız günlerimde bile devam etmemi sağlıyorsun. Sensiz ben nefes alamam; sensiz ben yarımım. Seni çok seviyorum bebeğim.

Kimileri seviyorum der çünkü ezberlemiştir. Kimileri diyemez çünkü gerçekten çok sevmiştir. Can Yücel

Sen aklıma gelince, ben kendime gelemiyorum.

Sen, benim hayatta başıma gelen en güzel şeysin.

  Sevgiliye Uzun Mesaj

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem?

Özleyeceksin! Kızıyordu, kıskanıyordu, küsüyordu, çok soru soruyordu ama beni seviyordu diyeceksin. Nazım Hikmet

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Ben aşkın ne olduğunu seninle anladım sevgilim. İçimin buzları eridi, hiçbir şey kızdıramaz oldu beni. Eskisi gibi değilim artık. Islık çalarak yürüyorum sokaklarda, ellerim cebimde de değil hem. Ele geçirdiğin kalbim her şeyine boyun eğmeye hazır. Gözlerinin bir bakışıyla bağlanıyor elim, kolum, ayağım. Dizlerimin bağı çözülüyor sonra, koşa koşa yanına gelmeyi istiyorum. U

Üşüdüysen söyle sevgilim. Seni bir kat daha seveyim. Cemal Süreya

Biliyorum sevgilim, sevenin duası kabul olurmuş. Elbet bir gün senin gözlerin açıldığında doğacak güneş, senin kokunu içime çektiğimde anlayacağım baharın geldiğini. Sesinle uyanacağım mutlu günlerime, gözlerindeki ışıkla aydınlanacak yollarım. Tüm hayallerimin içinde adı geçen kadın, iyi ki benimsin.

Her güneş doğarken görebilsem seni, karşıma alıp doyasıya seyretsem seni, yeter ki mutlu günlerinde bari hatırla beni… İnan ki çok özledim sevgilim seni.

Seni ne zaman unutacağımı sorma. Çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum.

Her sabah uyandığımda aklıma gelen ilk şey sensin. Gözlerimi eyguzelsozler.com kapatıyorum ve güzel yüzünü kafamda canlandırıyorum, böylece güne pozitiflikle başlayabilirim. Hayatımda olduğun için kendimi şanslı hissediyorum.

“Aşk” kelimesinin ne kadar güçlü olduğunu anlamamı sağladın ve kesinlikle romantik aşkın gerçek anlamını anlamamı sağladın. Bu kadar nazik, anlayışlı ve cömert bir insan olduğun için teşekkürler. Bana çok ilham veriyorsun.

Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa bir yerlerde seven kalp seni bekler.

İster yar ol, ister yara. Lütfun da başım üstüne kahrın da.

Kaç gün kaç ay geçti seninle. Ben mutluluktan sarhoş gibi yürüyorum, gülümsüyorum herkese. ‘Aptal aşık’ diyorlar benim için. Seni tanısalardı, kalbindeki seni bilselerdi hak verirlerdi bu halime. Neredeyse çıkacağım sokaklara, “aşığım ben” diye bağıracağım. Güzel gözlüm, ne yaptın sen bana böyle ? Yaşamak ayrı bir güzel şimdi bana. Her güne seni görmek umuduyla başlamak güzel; bana ait olduğunu, sana ait olduğumu bilmek güzel. Bitmesini hiç istemediğim bir rüyada gibiyim. Ne olur uyandırmasa kimse…

Ben, istemem öyle iki günlük sevgili. Yüreğin varsa, bir ömür sev beni.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.