Yengeye Güzel Sözler

Yengeye Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Yengeye Güzel Sözler, Yengeme Güzel Sözler, Yengeye Komik Sözler, Yengeye Kısa Şiirler, Yenge İle İlgili Komik Güzel Sözler, Yenge İle İlgili Sözler, Yengem İçin Güzel Sözler

Bu yazımızda sizlere yengeye güzel sözler konusunda olan birbirinden güzel sözler hazırladık. Abilerimizin göz bebeği yengelerimize komik sözleri de bu yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Yengeye Güzel Sözler

Geçenlerde abime çok teşekkür ettim senin gibi biriyle nişanlandığı ve senin gibi iyi kalpli meleği ailemize kazandırdığı için. Her zaman gülümse yengeciğim.

Yengeciğim sen iyi kalpli, dünyalar güzeli, arkadaş canlısı, içten, samimi, cana yakın, davranışlarıyla örnek olan beni bilirsin. Ben her zaman böyleyim işte.

Benim hiç ablam yok diye çok üzülüyorum ama artık hiç üzülmüyorum. Çünkü abla kadar değerli, bir kardeş kadar candan ve içten olan yengem var.

Senin yerin bizde 10 numara bir futbolcu gibi yengeciğim. Takımı çekip çeviren, olmadığı zaman takımda hemen eksikliği hissedilen bir oyuncu gibi değerlisin canım yengem.

Yengem sen bizim ailemize katıldıktan sonra evimize neşe, huzur geldi. Sen sadece abimi mutlu etmedin hepimiz mutlu ettin. Teşekkürler yenge.

Eğer abim bir gün canını sıkarsa hiç korkma üzerine üzerine yürü, senin arkanda her zaman koca bir dağ gibi duracağım. Gerçi abimde zaten ona cesaret edemez de.

Kalbin kadar yaşamında temiz ve parlak olsun. Yüzündeki o harika gülümseme kadar ömrümde mutluluklarla geçsin. Allah seni bizden, bizi senden almasın canım yengem.

Reklamlar

Senin bizim eve gelin geleceğin günü sabırsızca bekliyorum. Çünkü sen bana bir yenge değil sırlarımı, dertlerimi paylaşabileceğim candan bir arkadaş olacaksın.

Abim çok şanslı yenge senin gibi birine sahip olduğu için. İnşallah hep böyle mutlu olursunuz.

Yengem gelecek, abimi mutlu edecek, mutlu olan abimin eli cebine gidecek, bu kardeşini görecek, ah be hayat bu günler ne zaman gelecek.

Gelin görümce çekişmesi herkeslerce bilinir ama demek ki kimse bizi görmemiş yengeciğim. Ben seninle dünyanın en mutlu görümcesiyim.

Sen gel bakayım gel. Öyle her şey hayal ettiğin gibi güllük gülüstanlık olmayacak. Sabah erkenden kalkılacak kahvaltı hazırlanacak, hemen arkasından kahveler yapılacak, ev süpürülüp temizlenecek, camlar silinecek. Öğlen olmadan bir meyve soyulacak, öğlen yemeği çayı hazırlanacak, beş çayına gelini görmeye gelenlere hizmet edilecek. Hemen arkasından akşamın hazırlıklarına geçilecek, abim gelecek yoruldum valla hizmet etmekten diye fırçalanacak. Ortalık toplanıp güzelce uyunacak. Günler hep böyle güzel geçecek.

Siz abimle birbirine yakışan çok mükemmel bir çiftsiniz. Allah’ım mutluluğunuzu daim etsin. Neşe ile birleşen elleriniz hiç ayrılmasın.

Yenge ile ne kadar tartışılsa da, kırılıp küsülse de; uzmanlara göre bir yengenin affetme süresi üç dakikaymış. Yengeeeeee geleyim mi yanına.

Abim bize kızar, bağırır çağırır ama sen öyle biri değilsin. Sen yumuşak kalpli bir anne şefkatiyle seviyorsun bizi. Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin.

Reklamlar

Gönlünden geçen tüm güzellikler hayatında anlam bulsun. Ömrün saadetli ve huzurlu olsun. Bir gün gözlerinden yaş gelirse o da çok gülmekten olsun.

Görümce gelin çekişmesi eskilerde kaldı artık yeni moda yengeyle kanka olmak, yengeyle arkadaş olup abimden daha fazla zaman geçirmek.

Sen zarif, ince, düşünceli birisin. Abim senin kadar değil ama seni senin kadar çok seviyor yengeciğim.

Biz tartışan, birbirine bağıran bir aile iken;  senin sayende birbiriyle güzelce konuşan, birbirine saygılı davranan ve herkesin bizi kıskandığı bir aile olduk. Teşekkürler yenge.

Ben hayatımda seni örnek alıyorum. Bende gelin gittiğim zaman senin yaptıklarını yapacağım ve senin tecrübelerinden faydalanacağım.

Artık barış ilan ediyorum seninle yenge. Söz sana laf sokmayacağım böyle güzel laflar edeceğim artık. Eğer sen erken kalkarsan tabi.

Senin yerin bizde 10 numara bir futbolcu gibi yengeciğim. Takımı çekip çeviren, eyguzelsozler.com olmadığı zaman takımda hemen eksikliği hissedilen bir oyuncu gibi değerlisin canım yengem.

Görümcelik tarih oldu artık. Devir yengeyle müttefik olmak aynı safta durmak. Kanka, arkadaş olmak ve hayatı birlikte yaşamak.

Bende abim kadar şanslı biri olacak mıyım acaba? Böyle iyi, böyle dünyalar güzeli birini bulacak mıyım acaba?

İyi ki varsın ve iyi ki benim yengem olmuşsun. Seni bize göndere Allah’a binlerce kez şükürler olsun.

Yengeciğim sen iyi kalpli, dünyalar güzeli, arkadaş canlısı, içten, samimi, cana yakın, davranışlarıyla örnek olan beni bilirsin. Ben her zaman böyleyim işte.

Bizim evde bir kural vardır yenge çok sevilir ona her zaman saygı gösterilir.

İnsanlar her zaman gelin—görümce çekişmesinden bahsedip dururlar. Bu insanlar seninle beni hiç görmemişler yenge. Eğer bizi görselerdi böyle bir şeyin imkansız olduğunu anlarlardı.

Babam bu çocuk adam olmaz derdi. Evlendikten sonra bu çocuk benim oğlum adam gibi adam demeye başladı. Ne yaptın yenge söyle abime böyle. Abim evrim mi geçirdi abim yoksa.

Sen ne kadar iyi ve ne kadar mükemmel bir insansın yenge. Abim ne kadar şanslı senin gibi bir sevdiğin olduğu için.

Reklamlar
YORUMLAR

  1. blank kimse değilim dedi ki:

    Yenge yenge kezban yenge muhtar mı olsun.

    1. blank kimim dedi ki:

      Yok aza oldum 🙂