Görümceye Doğum Günü Mesajları

Görümceye Doğum Günü Mesajları

Görümceye Doğum Günü Mesajları, Görümceme Doğum Günü Mesajı, Görümce Doğum Günü Mesajları Komik, Görümceden Geline Doğum Günü Mesajları, Görümceye Doğum Günü Mesajı Kısa, İyi Görümce Sözleri, Görümceye Resimli Doğum Günü Sözleri

Görümceye Doğum Günü Sözleri

Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yıllara.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik görümcem. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar görümcem.

Görümcelerin en şirini merhaba demiş olduğun bu yeni yaşında hep huzur, sağlık, aşk, umut ve sevgi dolu yarınları yaşaman dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun hayatım.

Reklamlar

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun canım görümcem.

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun görümcem.

Dilerim yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgili görümcem!

Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun görümcem.

Canım görümcem, sana güzel sözler yazmak yetmez. Sen bana her zaman umut, mutluluk verdin. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara görümcem.

Reklamlar

Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun görümce.

Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Bugün senin doğum günün üfle hadi mumları. Doğum günün kutlu olsun canım görümcem.

Yeni yaşının sana sağlık, sevgi ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgili görümcem.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara canım görümcem.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım görümcem doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun canım görümcem. Doğum günün kutlu olsun.

Reklamlar

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım görümcem.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım görümcem.

Sen benim için sadece eyguzelsozler.com bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın canım görümcem.

Nice güzel yaşlara, huzur dolu mutlu yıllara sahip olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun görümcem.

Sağlık ve huzur ile yarınlara merhaba demen yeni yaşına gülümseyerek merhaba demen dileğiyle. Mutlu Yıllar Görümcem.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.