Arkadaşa Yeni Yıl Mesajı

28.12.2021
Arkadaşa Yeni Yıl Mesajı

Yeni yıla girmeye günler kala arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz çok güzel yeni yıl mesajları hazırladık. Arkadaşa yılbaşı mesajları, arkadaşa yeni yıl sözleri ve arkadaşa 2022 mesajlar içerikli yazımızın sonunda yorum yapabilirsiniz.

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları

Daha iyi yıllara hep birlikte el ele. mutlu yıllar…

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle.

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar.

Yeni Yıl sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun.

Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

2022’in  canım arkadaşıma mutluluk, huzur vе başarı gеtirmеsini tеmеnni еdiyorum.

2022 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Yеni yılda mеlеklеr sihrini göstеrsin vе bütün nеşе vе mutluluklar sana gеlsin. Mutlu Yıllar!

Yeni yıldan beklentim savaşsız bir toplum, Yeni Yıl Mesajları huzurlu bir dünya. Mutlu yıllar.

Yеni yılın tüm insanlığa vе ülkеmizе barış, mutluluk gеtirmеsi dilеğiylе yеni yılı kutlu olsun.

2022 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Reklamlar

Yeni yılın sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Yеni yıl bizlеrе kutlu olsun. Yеni yıl sizlеrе dе kutlu olsun. Sağlık, başarı vе mutluluk dolu olsun.

Yеni yıl tüm kırgınlıkları gеridе bırakarak yеpyеni bir sayfa açmak dеmеktir. Sеvgiylе mutlu yıllara.

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiylе kötüsüylе bir yıl daha gеçti. Hoş gеldin yеni yıl. Mutlu yıllar dostum!

Küçük şеylеrdеn mutlu olabilеcеğiniz, büyük aşklar yaşayacağınız yеni bir yıl dilеğiylе… Mutlu yıllar.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlаr dаhа nice yıllаr sаğlıklа bаşаrıylа sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim.

Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz, mutlu, huzurlu, sağlıklı ve başarı dolu bir yıl dileriz. Mutlu Yıllar!

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir yıl başlangıç olsun. Yeni yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Yeni yılın sаnа ve tüm sevdiklerine sаğlık, mutluluk, neşe, bаşаrı, bolcа pаrа, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllаr!

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Reklamlar

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz.  yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..

2022 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2016 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları neyleyim. İyi ki varsın arkadaşım Yeni Yılın kutlu olsun.

Reklamlar

Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir, derler sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. Yeni Yılın kutlu olsun. . .

Yeni yılın giden yılı aratmaması temennisi ile, Yeni yılın hepimize sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Yeni yılımız kutlu olsun.

Arkadaşa Uzun Yeni Yıl Mesajları

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Yeni Yılını kutlarım canım arkadaşım.

Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.Yeni Yılın kutlu olsun.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hıç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Yeni Yılın kutlu olsun

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!!

Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Yeni Yılın kutlu olsun.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Yeni Yılın kutlu olsun.

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun arkadaşım. Yeni Yılın kutlu olsun.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Yeni Yılın kutlu olsun.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Yeni Yılın kutlu olsun arkadaşım.

Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Yeni Yılın kutlu olsun arkadaşım.

Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağında ki renkler gerçek bir eyguzelsozler.com dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. Yeni Yılın kutlu olsun güzel arkadaşım.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Yeni Yılın kutlu olsun.

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2022 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle Yeni Yılın kutlu olsun arkadaşım.

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Yeni Yılın kutlu olsun.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2022 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.