Eşe Güzel Sözler Uzun

09.05.2022
Eşe Güzel Sözler Uzun

Eşiniz ile paylaşabileceğiniz anlamlı, duygusal, etkili ve güzel sözlerden oluşan yazımızda ayrıca; eşe güzel sözler etkili, eşine güzel sözler ve biricik eşime güzel sözlerimizi de okuyabilirsiniz.

Eşe Söylenecek Anlamlı Sözler

* Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen!

* Başımın tacı Allah gözüne yaş değdirmesin.

* İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kalbimde.

* Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.

* Sen benim bu hayatta başıma gelecek en güzel şeysin.

* Evimin huzuru, gönlümün nuru canım eşim seni çok seviyorum.

* Dünyadaki en güzel şey kocasını seven kadın istedikleridir.

* Ötesi, berisi yok seni çok seviyorum ve ölene kadarda çok seveceğim canım eşim.

* Hayatımın anlamı, bundan sonraki seveceğim kız, ikimizin kızı olacak.

* Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden başlamasaydı.

Reklamlar

* Küfür şeytana mahsustur, tövbe insana. Aşk kadına yakışır, sevmek adama.

* Benim için yaşam sensin, mutluluk sensin, ömrümdeki en hayırlı olay da sensin.

* Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdam, umudum ve sevdamsın.

* Bu stres yüklü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir.

* Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır.

* İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

* Hasret, özlenen sen olunca, sevmek sevilen sen olunca, seven sen olunca anlamını buluyor…

* Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı

* Sen benim oldun ya, dünyalar kimin olursa olsun umurumda değil seni çok seviyorum evimin neşesi.

* Mutlu bir çift gördüğünüzde Allah bozmasın demeyin çünkü Rabbim bozmaz, insanlar bozmasın yeter.

* Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

* Ben, sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yakarım seni seviyorum canım eşim.

Reklamlar

* Sevgi çoğalınca güzelmiş, sevgi sevgiliye son olunca özelmiş ve sevgi senin gibi insanla mükemmelleşir.

* Kişi sevdiğini Allah’a emanet ederse onu bir daha görmeden ölmezmiş. Öyleyse Allah’a emanet ol sevdiğim.

  Karıma Güzel Sözler

* Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp ”aşk olsun” dediğinde, ”Keşke” demek için can atıyorum.

* Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra. Ben bu bedeni neyleyim. Aşk da Sen, hasret te Sen, Ben de Sen. Mevlana

* Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek iç.

* Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

* Sen bana bir eş, bir hayat arkadaşı oldun. Sen benim hayatıma anlam katanım oldun. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

* İyiyim desem yalan olur; kötüyüm desem inancıma dokunur. En güzeli, şükre vurayım dilimi; belki o zaman kalbim kurtulur.

Reklamlar

* Sen günler boyunca gözlerimin aradığı tek sevdamsın, sen her şeyden çok sevdiğim uğrunda ölümü göze aldığım kara sevdamsın.

* Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

* İstediğin kadar namaz kıl, sadaka ver. Güven aşılayıp da yarı yolda bıraktığın insanın gönül sadakasını iki dünyada veremezsin.

Kocaya Duygusal Mesaj Uzun

* Hadi gel tut ellerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

* Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice zamanları beraber geçirmek dileğiyle.

* Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

* Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

* Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

* Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Gel birbirimize hayat olalım. Sen senin canına can, damarına kan, ben hayatına anlam olmak için varım.

  Karıma Güzel Sözler

* Selvi boylu sevdiğim seni gören selvinin boyu kısalır, su içtiğin pınarların suyu kurur, böyle bir güzelin aşkı benim kalbimde beni yakıp durur.

* Kader ne ise olur etme merak, uyma kendi nefsin hakkın emrine, bak altından ağacın olsa zümrütten yaprak, akıbet gözünü doyurur bir avuç toprak.

* Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun.

* Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı sende gördüm aşkım.

* Hayatımın en güzel kadını, çocuğumun annesi… Çocuğumuz güzelliğini senden almış benim bir tanem, ikinize de bakmaya kıyamıyorum. Sen benim canımsın…

* Hiçbir hayale sığdırama dığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte ötesi de yok gerisi de. Aşk bir uçurumdan düşmek gibidir, bunun için sevgiliye ‘yar’ denilir.

* Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

* Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim, seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim.

* Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

* Ben seninle evlendiği günden beri hep mutlu oldum. Bir defa pişman oldum, o da seninle evlenmek için bu kadar geç kaldığım için. İyi ki varsın canım sevdiğim.

* Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

* Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel. Yanıma gel ki; sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

* Sen Allah’a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

  Karıma Güzel Sözler

* Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık. Bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık.

* İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel karım seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın…

* Bir eşi olmalı insanın, bakarken içinin titrediği. Gözlerinde kaybolup, kendini bulduğu ve aşkın sıcaklığı ile kavrulup, yaşamanın keyfine vardığı. Sen benim biricik eşim, iyi ki varsın.

* Canım, en kıymetlim, huzurum, bal böceğim, ama en önemlisi eşimsin… İşte bu kelimenin yerini başka hiçbir sözcükle dolduramam. Tıpkı yokluğunu dünya üzerindeki başka hiçbir şey ile dolduramayacağım gibi…

* Sevgi rüzgâr ile dağılan tohumların, düştüğü yerde açtığı çiçektir. Öyle kıymetli, öyle tesadüfi ve öyle kadere bağlı… Beni ise senin yanına savurdu bu ani rüzgâr. Seni çıkardı karşıma da güzelleşti dünyam.

* Eşler bir makasın iki tarafı gibi olmalı. Araya eyguzelsozler.com giren herkesi, tüm olumsuzlukları kesip atabilmeli ve yine yeniden her zaman bir olabilmeli. Biz de aramıza olumsuzlukları almayalım bir tanem. Seni çok seviyorum.

* Aşk şiirdir okunur, yüreklere dokunur, kalbin içine konur, aşk sevgi çiçeğidir. Sevgi aşkın dilidir, sevenin yüreğidir, aşk sevgiye köledir, aşk sevgi ölçeğidir. Seven noktayı koymaz, virgülle de ayırmaz, paragrafı taşırmaz, aşk yüreğin gülüdür.

* Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

* Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.