Karıma Güzel Sözler

16.07.2017
Karıma Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Karıma Güzel Sözler, Hanıma Güzel Sözler, Karım İçin Güzel Sözler, Karıma En Güzel Aşk Sözleri, Canım Karıma Güzel Sözler, Biricik Eşime Güzel Sözler, Karıma Söylenecek En Güzel Sözler, Karınıza Güzel Sözler

Bu yazımızda en güzel sözleri hazırladık. Karıma güzel sözler başlıklı yazımız içerisinde, eşinize göndermek istediğiniz birbirinden güzel sözleri bulabilirsiniz.

Karıma Güzel Sözler

Gönlümün en nadide çiçeği, evimin aşk böceği, sevgi kelebeğim canım karıcığım seni çok seviyorum.

İyi ki seninle evlenmişim canım eşim. Sen benim karanlık günlerime aydınlık, huzursuz anlarımın huzuru oldu.

Sen sadece bir eş değildin benim için. Candan bir arkadaş, en samimi bir dost, acılarımın ilacı, dertlerimin dermanı, mutluluğumun kaynağı oldun. Teşekkürler hanımım.

Hanemin en özel insanı, sevgi kelebeğim, bu dünyada sahip olduğum her şeyim. Güzel karım seni çok özledim.

Seninle yürüdük bunca yolu, seninle birlikte üstesinden geldik onca derdin, seninle tarihe iz bıraktık mutluluğumuzla. Seni çok seviyorum karıcığım.

İste senin bir gülüşüne güneşi yakalayıp getireyim, İste Bitanem bir damla gözyaşına dünyayı yakayım.

İnsanın senin gibi bir karısı olduktan sonra bu hayattan daha ne isteyebilir ki, melek gibi bir eşi olduktan sonra başka zenginliğin ne önemi var ki?

Biz zorluklara da, acıya da birlikte göğüs gerdik. En mutlu anımızda birlikte kahkaha attık. Ve bitanem biz son nefesimizi de birlikte vereceğiz. Seni çok seviyorum canım eşim.

Reklamlar

Sen benim umut kaynağım, geleceği gören gözümsün, en umutsuz anımda yıldız gibi parlayan ışığımsın. Sen benim canımsın, Bitanemsin.

Ben seni ne kadar çok kırdım ama sen bana inat hep bana güldün, beni mutlu ettin. Ben senin hakkını nasıl öderim karıcığım. Allah’ım seni benden ayırmasın.

Seninle başlayan her cümle özeldir benim için, senin olduğun her yer güzeldir benim için, sen olduğun için her zaman böyle güzeldir benim hayatım. Hayatım seni çok seviyorum.

Belki bir yastıkta yatmadık ama iki hayatı bir hayat yapıp birlikte yaşadık. Seninle yaşadığım her gün benim için özel bir gündür. İyi ki varsın.

Karıma güzel sözler yazayım dedim ama bir türlü onun kadar güzel bir söz bulamadım. Seni çok seviyorum karıcığım.

Sen benim olduktan sonra istemem deniz derya, sen bana güldükten sonra istemem mutluluk başka sefa. Seni seviyorum karıcığım.

Eğer yanımda karı varsa çok güçlü biriyimdir. Benim en büyük destekçim her zaman canım karım olmuştur. İyi ki varsın Hanımım.

Bilmem başka insanlar nasıl evlendi ama ben seni görücü usulü sevdim. Her zaman gördükçe göresim geliyor, sevdikçe sevesim geliyor. İyi ki hayatımdasın, iyi ki varsın karıcığım.

Söyle nereye diyorsan oraya geleyim, söyle seni nasıl daha çok seveyim, sen bana öl de ben hiç düşünmeden hemen öleyim.

Benim canımda sensin, kanımda sen, benim dünyalar güzeli karımda sensin hayat arkadaşımda sen, benim dertlerimin devası, acılarımın ilacı da sensin, gülümsememin, neşemin kaynağı da sensin, mutluluğum tek adresi de sen.

Reklamlar

Eğer bugün böyle mutlu bir şekilde gülümseyebiliyorsam bu canım karım sayesindedir. Seni çok ama çok seviyorum canım eşim.

Ben seni hala ilk gün gördüğüm gibi aynı heyecanla seviyorum, geçmişime döküp bakıyorum mutluluk adına ne varsa hep seni görüyorum. Ve aşkım gelecek adına tüm hayallerimi, planlarımı senin üzerine kuruyorum.

Hayat çok kısa biliyorum ve korkuyorum bitanem seni sevmeye doymadan öleceğim diye çok korkuyorum.

Hanemin en özel insanı, sevgi kelebeğim, bu dünyada sahip eyguzelsozler.com olduğum her şeyim. Güzel karım seni çok özledim.

Uzat ellerini tutayım, gözlerini uzaklara daldır ben göreyim, kokunu rüzgarlara ver ben duyayım, kalbini o zaten bende onu hep seviyorum.

Seni hep içimde yaşıyorum, korkuyorum kimseye anlatmaya. Sonra birisi sana bakar, seni benden alır diye çok korkuyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.