Abi Kardeş Sözleri Kısa

13.09.2021
Abi Kardeş Sözleri Kısa

Abi Kardeş Sözleri Kısa, Abi Kardeş Sözleri Ağır, Abi Kardeş Sözleri Twitter, Abi Kardeş Sözleri Tumblr, Abi Kardeş Sözleri Uzun, Abi Kardeş Sözleri Kısa Komik, Abi Kardeş Sözleri Güzel, Abi Kardeş Sözleri Resimli, Abi Kardeş Sözleri İnstagram

Abi Kardeş Sözleri

Sel gider taş kalır, el gider kardeş kalır.

Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi.

Abi ile kardeş et ile tırnak gibidir hiçbir zaman ayrılmazlar.

Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin.

Abi seni kelimelerle anlatamam, sen yol gösteren bana öğretensin.

Kanatsız bir melek gibiyim, sen benim dünyadaki kanatlarımsın abicim.

Karanlık gecelerimi aydınlatansın, yol gösterensin, ömür verensin abi.

Ayağım taşa takılsa bilirim düşmeme izin vermeyecek bir abim durur yanımda.

Siz kardeş lafını altı harfe sığdırmışsınız biz ise yere göğe sığdıramıyoruz.

Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir birbiriyle ahenkli ve güzel.

İnsan dediğin acıyla büyür. Acısıyla beraber büyüdüğünüz insana da kardeş denir.

Reklamlar

Herkese nasip olmaz senin gibi iyi kalpli bir abi, güven veren, güven kokan can insan.

Benim güzel abime en güzel sözüm seni çok seviyorum olsun, beni hiçbir zaman unutmasın.

Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler.

Abim için güzel sözlerin hangisini kullansam ona az gelir o sözlerin en güzeline layıktır.

Abi kardeş sözleri ile abiliğin önemini gösterebilir ve abime güzel sözler söyleyebilirsiniz.

Biz abimle hep oynardık ama abim her zaman kaybederdi, kazanan ise nedense hep ben oluyordum.

İnsan kardeşinin değerini bilmeli, ölümlü dünya dedikleri bir kardeşi bir kardeşe düşürmemeli.

Kardeş dediğin annedir, babadır, abidir. Kısacası saygıda kusur etmeyeceğin ender insanlardan bir tanesidir.

İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin. Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın.

Her insanın bir abisi olmalı güven veren, güven kokan ve insanın bir abisi olmalı senin gibi iyi kalpli insan olan.

Abiler bazen bir anne gibi şefkatli, bazen de bir baba gibi merhametli olurlar ve her zaman kardeşlerini düşünürler.

Abi kardeş dediğin asla ayrılmaz bir bütündür çünkü abi ve kardeş arasında asla kopamayacak kadar kuvvetli bir bağdır.

Babamdan sonra sen baba oldun bize, yol gösterdin evimize baktın hayatımızı güzelleştirdin. Senin hakkın asla ödenmez.

Reklamlar

Sana ne desem bilmiyorum baba mı, anne mi, yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi? Canım abim seni çok özledim.

Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar.

Abi kelimesi ne kadar derin anlamlı bir kelimedir. Abi demek bir baba, bir anne, her zaman kardeşini koruyan kollayan demektir.

Abi ve kardeş hayatı boyunca birlikte olan ve hayatın getirdiği tüm iyiliği de kötülüğü de beraber atlatması beklenen kişilerdir.

Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler.

Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen bir abim var benim. Ben onu çok seviyorum.

Bütün sırlarımı, endişelerimi bazen korkularımı paylaşabildiğim tek insan, abim benim, hayatımda ki yerini hiçbir şey değiştiremez.

Reklamlar

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun canım abim, canım kardeşim.

İnsan abisine karşı inanılmaz bir saygı ve hayranlık beslemelidir. Çünkü abi, insanın gördüğü hem bir rol model hem de bir idoldür.

Herkesin bir kardeşi olmalıdır muhakkak çünkü kardeş demek senden küçük bir insanın gözlerini kocaman aça aça senin deneyimine bakmasıdır.

Arkadaşın olabilir, dostun olabilir ya da çevrende çok sevdiğin insanlar olabilir ama bunların hiçbiri senin kardeşin gibi sana iyi davranmaz ya da senin ile beraber olamaz.

Abi kardeş ilişkisi insanların çok zor anlayacakları bir bağdır. Çünkü aynı anneden doğma ve tüm hayatını birbirini korumak ve birlikte olmak gibi güdüler üzerine kurmuşlardır.

Abi olmak demek büyük bir sorumluluktur. Ayrıca bir insan abi olduğu sürece küçük kardeşine karşı çok fazla emek verir ve ona karşı tüm sorumluluklarını yerine getirmeye çalışır.

Annem bana kızdığı vaki göğsünü annemin önüne bir siper edip beni korudun. Ben senin gibi bir abim şemsiyesinin altında büyüdüm. Seni bir gün değil her zaman seveceğim canım abim.

Her zaman bir abim olsun istedim çünkü bir abin olması demek başın belaya girdiğinde ya da bir problem yaşadığında kimseyi hiç düşünmeden direkt olarak arayacağın biri olması demektir.

Bir kardeşim olduğu zaman ona abiliğin getirdiği tüm sorumlulukları gösterip güzel bir hayat yaşaması için mücadele edeceğim. Çünkü abi olmak ve bir kardeşe sahip olmak bunu gerektirir.

İnsanın abisi olması demek aslında çok güzeldir. Çünkü her problemde yanında olan ve iyi ya da kötü her olayda arayıp da her şeyi anlatıp fikir isteyeceğin sana yardımcı olabilecek biri vardır.

İnsanın bir abisi olmak demek her zaman eyguzelsozler.com koruyucusu olan birinin olması ya da bir kendisine babalık yapan ve onu koruyup kollamak isteyen birinin de olması demektir. Abi kardeş sözleri devam ediyor.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum.

Abim var benim hayatımda sarsılmaz bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven kokan, tecrübeleriyle hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim.

Sen üniversiteyi kazanıp gidince ben çok kızmıştım. Abim bizi sevmiyor bırakıp gidiyor diye ama sonradan anladım ki gitmen gerekirmiş ve abim gitse bile bizi unutmaz bizi bırakmazmış. Seni çok özledim canım abim.

Abi kardeşin bağı abisi ya da kardeşi olmayan insanlar için anlaması çok zor bir şeydir. Çünkü abin olması demek hep bir koruyucu meleğin olması demekken bir kardeşin olması da küçük yaştan itibaren ebeveynliği öğrenmek demektir.

Bir problem yaşadığında ya da başına kötü bir olay geldiğinde abine gitmen ve ondan yardım istemen çok doğaldır çünkü tüm herkes sana sırtını dönse ve seni yarı yolda bıraksa bile abin tüm kötülüklere rağmen yanında durur ve sana yardım eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.