Anneye Sözler

13.03.2023
Anneye Sözler

Hayatımızın en değerli ve en sevilesi varlıkları olan annelerimiz için hazırladığımız bu güzel sözlerde , anneye etkileyici sözler, anneye sözler resimli ve anneye sözler whatsapp sözleri de okuyabilirsiniz.

Annem İçin Kısa Sözler

* Ne cenneti merak ediyorum ne de cehennemi, çünkü ben annemi gülerken de gördüm, ağlarken de.

* Keşke anneler ölümsüz olsa..

* Canım annem senle her şeyim tamam.

* Anne ışıktır, annesiz insan karanlıktadır.

* Gözümün nuru bi tanecik meleğim başımızdan eksik olma.

* Benim için her gün anneler günü ve hediyem de dualarım.

* Bir kadını süsü ve makyajı değil, anneliği güzelleştirir.

* Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.

* Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem.

* Kim ne derse desin ne olursa olsun seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim annem.

* Yalanlarla dolu bu koca dünyada beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem.

Reklamlar

* Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem.

* Hiç bir doktorun tedavisi, senin öpeyim de geçsin sözün kadar işe yaramıyor anne.

* Anne elinden tüm dünyaya tutunur insan, o eli bir bıraksa bir ömür yutkunur insan.

* Herkesin bayramda gidebileceği bir köyü, bir baba ocağı, bir ana kucağı olabilmeli.

* Bu kadar yeter dedikten sonra bir kepçe daha yemek koyan insan güzeline anne denir.

* Annene hizmet et; çünkü cennet annelerin ayakları altındadır. Hz. Muhammed (s.a.v.)

* Canım annneciğim manzara ne güzel ama sen daha güzelsin her zaman güzel ve özelsin.

* Çocuğunu kaybeden bir anne için her gün ilk gündür; bu ıstırap ihtiyarlamaz. Victor Hugo

* Bana, okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: annemdir.

* Canım annem benim anam bitanem bu şarkı senin için canım annem herşeyim aşkım benim annem.

* Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.

* Canım annem seni kalbimden sevgimle seviyorum herkesin annesi güzeldir ama benimkisi özeldir.

* Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum.

* Annem benim. Hislerine ihtiyacım var. Güvenilmez insanları bir bakışınla anlamana ihtiyacım var.

Reklamlar

* Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun öldüğüm için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

* ilk nefesimde ben senin son nefesinde sen benim kollarımda şimdi ise güneşim ayım meleğim yıldızım

* Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler anne!

  Anneme Güzel Sözler

* Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum.

* Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Seni seviyorum anneciğim.

* Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez, bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. Seni seviyorum annecim.

* Sana layık bir evlat olabilmek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

* Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim.

* Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım.

Reklamlar

* Seni çok özledim annem. Kokunu gülüşünü bakışını ne yaparsam yapayım yine de affedişini. Mekânın cennet olsun annem.

* Anneciğim sen benim bu dünyadaki en iyi arkadaşım, aslında tek dostumsun. ve sen beni karşılıksız seven yegane varlıksın.

Anneme Güzel Sözler

* Dünyada bütün anneler kadınlar kızlar erkekler babalar çocuklar toplansa hiçbirisi annem kadar özel ve güzel asla olamaz.

* Gençlik geçer, aşk söner, arkadaşlık yaprakları dökülür; fakat bir annenin gizli ümitleri baki kalır. Oliver Wendell Holmes

* Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyormuş annem.

* Cennetten melek kaçmış diyorlar. Onun benin annem olduğunu bilmiyorlar. Kimseye söyleme canım annem. Çünkü, bir melekle yaşıyorum ben.

* Sen benim için her şeyden daha ön planda, herkesten daha değerlisin. Sen benim aşık olduğum ilk kadın dünyalar güzeli annemsin. İyi ki varsın.

* Değerlisin değerli. Allah katında, evladının kalbinde, duasında, dilinde. Cennet ayaklarının altındadır anam. Keşke değerini, biraz daha iyi anlasam

* Ömrüme ömür katanım. Tontoşum. Canım anacığım. Merhamet kapısı, cennetin anahtarı. Varsın dünyalar benim olmasın. Benim için, dünyalara değer sen varsın.

* Beni dünyaya getirip hep şefkat gösterip sevgiyle büyüten sendin anneciğim. Bana yanlışları gösterip hep doğruyu öğretip bu günlere getiren sensin canım anneciğim.

Anneye Etkileyici Sözler

* Anneler, hayattaki en idealist ve en marifetli sanatçılardır. Bir evladın yetiştirilmesi gibi büyük bir sanatı icra etseler de, bunu hiçbir zaman övünç olarak görmezler.

* Fedakarlık sözcüğü bana seni çağrıştırır, şefkatin beni her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün benim dünyamı karartır. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın.

  Anne Sözleri

* Bugün annemle interneten yazıştım annem bana yazmış annesinin güzeli kara gulu çiçeği çok sevindim biliyor musunuz arkadaşlar ona ne desem diye düşündüm ve dedim canım benim.

* Annecim, biriciğim Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim SENİ ÇOOK SEVİYORUM.

* Değer biçemediğim bir şey varsa o da senin varlığındır, korktuğum bir şey varsa senin hüzünlü anındır. Ama başka hiçbir şey beni üzemez çünkü sen hep yanımdasındır. İyi ki varsın anneciğim.

* Hadi anne bak gün doğuyor, sabahlara, iyi değilim anne… Ne olur bu gece sen gel rüyama, korkudan ağlayan gözlerime sen dol bu gece çaresizliğime merhem bul gelmeyeceksen de. İyi değilim anne…

* Canım anneciğim. Bilirim ki senin hakkın, hiçbir şekilde ödenmez. Sana vereceğim değer, hiçbir şeyle ölçülmez. Hatalarımı affet. Sana karşı ne yaparsak yapalım. Yaptıklarının karşılığı, asla ödenmez.

Anneye Sözler İnstagram

* Sen benim dünyadaki cennetim. Okuduğum en güzel kitabın, en güzel cümlesi. Gülün goncası, gözümün bebeği. Can özüm. Canım anneciğim, şefkat pınarım. İyi ki benim biricik anacığımsın ve iyi ki varsın.

* Hiçbir karşılık beklemeden, her türlü yokluğa rağmen beni bu yaşıma kadar getiren canım anam. Seni, sonsuzluğun sonu kadar çok seviyorum. Ellerinden değil. Cenneti altında saklayan, ayaklarından öpüyorum.

* Bütün hayallerim senden geçiyor, senin mutluluğun bütün dualarımın başlığı oluyor. Seni bir an olsun üzgün görmek istemiyorum annem, senin kederin bütün güzellikleri karartıyor. Seni herkesten çok seviyorum.

* Annem her yerde. Bir gül kokusunda, bir kaplanın gözlerinde, bir kitabın sayfalarında, yediğimiz yemekte, çölün fırtınasında, günbatımının pırıldayan cevherinde, dolunayın kristal ışığında, gün doğumunun tüllerinde.

* Karanlıktan korkmam çünkü yolumu aydınlatan ışığımsın, düşmekten korkmam çünkü her zaman arkamda desteğimsin. Senin bir güzel bakışın, bir tatlı sözün benim mutluluğuma yeter, çünkü güzeller güzeli annemsin. İyi ki doğdun.

* Ah ne hayatlar ümidiyle, zamansız yollara düştük. İlk yenilen biz değildik elbet gün oldu dünyaya küstük. Ağlama anne benim için ağlama, ben de herkes kadar aldım acılardan, ağlama anne benim için ağlama, bende herkes kadar yandım.

* Annelerin en güzeli… Sana duygularımı anlatmaya ne bir söz ne bir gülüş ne de bir hediye yeter. Sana olan sevgim kelimelere sığmayacak kadar büyük. Sen benim en değerlim, hayattaki en kıymetlimsin. Yüzün hep gülsün. Seni çok seviyorum.

  Anneme Güzel Sözler

* Benim için hayattaki en büyük mutluluk, canım annem senin hayatta olmandır. Yaşım kaç olursa olsun hala varlığını bilmek, senden hala dua almak, benim hayatta hissedebileceğim en büyük mutlulukların başında gelmektedir. İyi ki varsın meleğim.

Anneye Sözler Uzun

* Bana sevmeyi, umut etmeyi, dertleri def etmeyi, güçlü olmayı ve gerçeklerle yüzleşmeyi öğrettin. Benim annem olmakla kalmayıp bana arkadaş, dost, öğretmen oldun. Sen benim hayattaki en değerli varlığım en kuvvetli dayanağımsın. İyi ki varsın.

* Sen bir gülüşünle kışımı yaza çeviren, gözyaşlarımı silensin. Sen beni hep şefkatle büyüten, hep sevgiyi gösterensin. Senin hakkın ödenmez, sana olan minnetim kelimelerle ifade edilemez annem. Seni çok seven, hep sana layık olmaya çalışan evladın.

* Kim demiş ki, hayatta paha biçilemez olan ziynetler vardır? Benim hayatımda paha biçilemez tek varlık, sensin anneciğim. Senin değerini, hiçbir değerle karşılaştıramam. Senin değerine eş olanı, dünyaları arasam da bulamam. Varlığınla güven duyduğum kanatsız melek.

* Hüzün değmesin gözlerine. Birikmesin acı dolu bulutlar gözlerinde. Bana her zaman yeter bu. Sen mutlu ol ömrünce. Fedakarlıkta sınır tanımadan, bizi koruyup kollayan canım anam. Ben senin varlığınla güç buluyorum. Allah iki cihanda da yüzünü güldürsün. Sen, masum bir meleksin biliyorum.

* Kucağını özledim anam. Kalksan mezarından da, yeniden sımsıkı sarılsam. Koca adam oldun der misin? Yoksa yine kollarında, sımsıkı sarılıp hasretle öper misin? Anne eyguzelsozler.com dediklerinde içim ürperiyor. Anne dediklerinde, nur yüzün aklıma geliyor. Hep dua ediyorum anne. Ben seni çok sevdim. İnanıyorum ki, Yaradan’da çok seviyor.

* Yüreğim sızlıyor anne. Gözlerim kan çanağı. Dünyanın en güzeliymiş, anne kucağı, anne yanağı. Hasretinle yanıyor yine içim. Niye böyle erkenden bırakıp gittin. Dolu dolu gözlerim şimdi. Ağlarsam kim silecek yaşlarımı? Ağlarsam kimin omzuna yaslayayım bu başımı? Cennet ayaklarının altındadır. O yüzden bilirim, cennetteki makamını.

* Kim olursam olayım, kim olursa olsun bi daha dünyaya gelecek olsam verdiği tüm kalıtsal hastalıklara, yaşattığı bütün eksikliklere rağmen ikinci bi şansım olsa yine onu seçerdim. Senden yoksun kalacağımı düşündüğümde ciddi ciddi geçirdiğim buhranlara rağmen seni bundan daha az sevebiliyor olsaydım dahi bunu tercih etmezdim. Anne iyi ki seni böyle şiddetli seviyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.