Bacıya Güzel Sözler

Bacıya Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Bacıya Güzel Sözler, Bacıma Güzel Sözler, Bacım İçin Güzel Sözler, Bacıya Özlem Sözler, Bacıya Sevgi Sözleri, Küçük Kardeşime Güzel Sözler, Bacıma Anlamlı Sözler Kısa

Bu yazımızda sizlere kardeşlerimizin küçüğü olan bacımız için güzel sözler hazırladık. Kardeş ne zaman olursa olsun candır, kandır. Kardeş nerede olursa olsun her zaman özlenendir.

Bacıya Güzel Sözler

Bana tek bir dilek hakkım olduğunu söyleselerdi, ben yine de senin gibi bir bacım olsun isterdim.

Canım bacım sen bizlerin kahrını çok çektin, her zaman bizim için elinden geleni yaptın. Biz senden büyüktük ama sen bir büyük gibi bize yardım elini uzattın. Allah’ım sana her şeyi gönlünce versin.

Senin gibi bir bacım olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır. Seni çok özledim canım bacım.

Benim prensesler prensesi canım bacım bugün bizim evimizden uçup artık kendi evini yapmaya gidecek. Eminim ki sen kendi evinde de böyle çalışkan ve azimli olacaksın. Sana bir ömür boyu mutluluklar dilerim güzel bacım.

Dünyadaki en tatlı ilişki hangisi diye sorulsaydı vereceğim cevap kardeşlik olurdu. Bacım ile yaşamak her zaman beni mutlu ederdi.

Bacıma güzel sözler söylemek için güzel sözlere baktım, ama baktım sözler bacımdan hiç de güzel değil. Ona olan sevgimi anlatmaya ne söz yeter ne sözlükler.

Benim her zaman sevdiğim değerli ve kıymetli bacım mesajıma selam ederek başlar, seni sevdiğim tekrar söyleyerek bitiririm.

Sen bizim hiç büyümeyen cimcimemiz oldun. Sen ne zaman büyüdün de genç kız oldun. Biz seni hala minik prensesimiz olarak görüyoruz. Canım bacım mutluluklar her zaman seninle olsun.

Allah’ım sana gönlünce geçireceğin bir hayat nasip etsin. Allah’ım çektiğin sıkıntıları unuttursun, yüzünü her zaman güldürsün.

Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak canım bacım.

Reklamlar

Canım bacım iyi ki varsın ve iyi ki benim bacımsın. Seni çok özledim.

Bacıya güzel sözler yazmaya ne gerek var, iyi kalpli bir bacıya seni seviyorum dediğin zaman ona sevgini gösterdiğin zaman dünyalar onun olur.

Senin benimle didişmeni, çıkarıp attığım kıyafetleri toplamam için bana kızmanı, en çokta beni anneme şikayet etmeni özledim. Ne güzel günlerdi o günler. Ne güzeldi bacımlı olan yıllar.

Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim canım bacım. Seni çok seven, her zaman sevecek kardeşin.

Ben oynarken sen beni izlerdin. Sen oynamak isterdin ama ben sana izin vermezdim. Senin oynamanı kıskandığım için değil senin düşüp sana bir şey olacağından korktuğum için.

Beni affet canım kardeşim ben sana sen büyürken her zaman yanında olacağım diye söz vermiştim. Bu sözümü tutamadığım, yanında olamadığım için beni affet ne olur. Seni her zaman çok seven abin.

Ben hayatı her zaman güzel geçecek, hep mutlu olacağız zannederdim. Ama bilmezdim ki hayat bizleri ayrı ayrı yerlere koyacak. Hep bacımı özletecek bilmezdim, bilemezdim.

Canım bacım sen bizlerin kahrını çok çektin, her zaman bizim için elinden geleni yaptın. www.eyguzelsozler.com Biz senden büyüktük ama sen bir büyük gibi bize yardım elini uzattın. Allah’ım sana her şeyi gönlünce versin.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.