Baldıza Güzel Sözler

21.06.2017
Baldıza Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Baldıza Güzel Sözler, Baldıza Güzel Mesajlar, Baldız İle İlgili Sözler, Baldıza Uzun Sözler, Baldıza Komik Sözler, Baldıza Komik Mesajlar, Baldıza Söylenebilecek Sözleri Baldız İçin Güzel Sözler

Bu yazımız içeriğindeki baldıza güzel sözler yazısında, baldız ile ilgili sözler ve baldıza gönderebileceğiniz güzel mesajlar ve güzel sözler hazırladık.

Baldıza Güzel Sözler

Bak baldız kızmaca darılmaca yok. Ben yalan söyleyemem. Baldız baldan tatlıdır derler ama ablan senden daha tatlı. O söz sende istisna olmuş.

Baldıza en güzel sözleri söylemek istedim ama bir de baktım ki baldız o sözlerden daha güzel.

Sen ablanla evlendiğimiz de minicik cimcime idin, şimdi büyüdün genç kız oldun ama cadoluzluğun aynı devam ediyor.

Ne baldız aşka mı yakalandın, rengin sararmış solmuş. Yoksa kalbindeki seni çok mu yakıyor.

Baldız baldan tatlı, cana yakındır. Baldız ablasının bir tanesi, eniştesinin gül tanesidir.

Baldız her zaman olduğu gibi bugünde baldan tatlısın. Bu ne şirinlik böyle, bu ne güzellik böyle. Maşallah nazar değemez inşallah.

Bazen seçimlerin en iyisini yapmak çok zor oluyor. Aynı benim sizleri seçerken içinde bulunduğu durum gibi. İyi ki ablan ile evlenmiş, iyi ki sizlerle tanışmışım.

Mükemmel biri olmasan da, dünyalar güzeli bir güzelliğin olmasa da, zayıf manken gibi bir vücudun olmasa da, senin de kocaman ve tertemiz bir kalbin var.

Bu sabah uyanınca baldıza güzel söz söylemek geldi aklımdan. Ama seni görünce baldız bu düşüncemden vazgeçtim.

Sen küçükken bana az çektirmedin ablanla hiç buluşturmuyordun beni, şimdi sıra bende bana çektirdiklerinin bir bir acısını çıkaracağım senden. Yaşasın kötülük

Reklamlar

Benim baldızım öyle güzeldir ki, sokakta yürürken herkesi kendine haran bırakır.  Ve öyle iyilik perisidir ki, kimsenin hakkında kötülük düşünmez, her zaman iyilik yapmak için yarışır.

Allah’ım sana dileğin ve istediğin tüm güzellikleri versin. İnşallah her zaman mutlu olur daima gülersin.

Baldız mı talıdır, bal mı diye sorarsanız. Eşimden korkmasam bal diyeceğim ama tabi ki de baldız tatlıdır.

Sen küçük bir cadoloz iken ben size geldiğimde hep yanımdan ayrılmazdın. Ablanla iki gönül rahatlığıyla konuşturmazdın. Allah’ta sana senin gibi görümce nasip etsin.

Bugün senin çenen çok açılmış, bu özgüveni ablandan mı alıyorsun?

Su sesi gibi kulağa hoş geliyorsun ama insanı su gibi serinletmiyorsun. Sen nasıl baldızsın ne baldan tatlısın, ne de insanı rahat bırakıyorsun.

Ağlamaktan korkma. Zihindeki ıstırap veren düşünceler gözyaşlarıyla temizlenir. Her zaman mutlu olursun inşallah.

Bazen önemli olmamalı gidecek olan ya da gelmeyen. Çünkü bazen, başlaman gerekir her şeye yeniden. -Nazım hikmet-

Allah sana kalbindeki tüm güzellikleri versin. Bu hayatta senin için hayırlı olan ne varsa gelsin seni bulsun.

Ben öyle hemencecik kolay beğene bir insan değildim. Ama bu durum ablanı görünceye kadar sürdü. Ne zaman ablanı gördüm, görür görmez ona vuruldum. Sanki onda beni ona çeken bir şeyler vardı. O kadar iyi biri, mükemmel ötesi bir insan. Sende ablan kadar iyi ve güzel birisin. İnşallah sende gönlüne göre biriyle evlenir ve mutlu olursun.

Gülmek en kolay iştir ama onu herkes yapamaz. Bu işi en kolay yapan senden gördüm. İnşallah bu mutluluğu, neşeyi hiçbir zaman yitirmezsin. Bir insana gülmek bu kadar mı yakışır, güldüğü zaman bu kadar mı içten ve kahkahalarla güler. Ömrün boyunca gülmen ve mutlu olman dileğiyle Baldız…

Yaşamak öyle zor ki baldız; neye dikkat edeceğini, nerden ne söyleyeceğini, ne zaman oturup ne zaman kalkacağını bilmek çok önemli. Öyle an geliyor ki söylediğin bir kelime, koskoca bir dünyayı yıkabiliyor. Bu yüzden yaşarken hiçbir zaman kırıcı olma. Her zaman karşındaki insanında bir kalp taşıdığını unutma. Biliyorum sen zaten böyle biri değilsin ve hiçbir zamanda böyle biri olmayacaksın. Sen hiç benim gibi olma Baldız.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.