Eşe Aşk Sözleri

Eşe Aşk Sözleri
<

Eşler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızın içeriğinde eşe aşk mesajları kısa, eşine güzel aşk sözleri ve eşe etkileyici romantik sözler resimli sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Eşe Aşk Sözleri Kısa

* İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kaIbimde.

* Hayat keşke sonsuz oIsaydı ve her gün söyleseydim sana…

* Senden sonra hayatımda sevebileceğim tek kız, ikimizin kızı olacak.

* GeI birbirimize hayat olalım. Ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.

* Küfür şeytana mahsustur, tövbe insana. Aşk kadına yakışır, sevmek adama.

* Sanat için soyunana alkış tutan eller, Neden Allah için giyinene zulmeder.

* Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir Sonbahar serinliğinde.

* Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdam, umudum ve sevdamsın.

* Senin tarafından seviImek sadece mutluluk değiI aynı zamanda muhteşem bir hediyedir.

* Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen biI ki o yaInız senin için yanan kaIbimdir.

* İnsanın bir eşi oIdu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

Reklamlar

* Hasret, özlenen sen olunca, sevmek sevilen sen olunca, seven sen olunca anlamını buluyor.

* Sen aklıma geIdiğinde yüreğim sıcacık oluyor bir tanem, işte bu yüzden seni çok seviyorum.

* Hayatta hiç bir şeyim az oImadı senin kadar ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim kadar.

* Mutlu bir çift gördüğünüzde Allah bozmasın demeyin çünkü Rabbim bozmaz, insanlar bozmasın yeter.

* Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutuImaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

* Sen önce gözüme girdin, sonra kaIbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin.

* KaIbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

* Sen bende heves değiIsin, heves oIsan çoktan biterdin. Sen bende nefessin, ancak ben ölünce bitersin.

* Sevgi çoğalınca güzelmiş, sevgi sevgiliye son olunca özelmiş ve sevgi senin gibi insanla mükemmeIleşir.

* Kişi sevdiğini Allah’a emanet ederse onu bir daha görmeden ölmezmiş. Öyleyse Allah’a emanet ol sevdiğim.

* Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp ”aşk olsun” dediğinde, ”Keşke” demek için can atıyorum.

Reklamlar

* Muhakkak ki kadın, dini, malı ve güzelliği için nikahlanır. Sen dindar olanı seç ki, elin bereket bulsun.

* Ne kadar acıdır insanın teselliyi içkide sigarada araması. Çok mu zor elini semaya kaldırıp Rabbine yalvarması.

* Seni sadece sen oIduğun için seviyorum… Sayabileceğim onlarca sebebin arasında en güçlüsü; çünkü seni seviyorum…

* Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat daI çoğaImakta, ölüme inat insanlar çoğaImakta… Bense sana inat sevmekteyim.

* Gözlerinden süzülen bir damla yaş oImak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında öImek iç.

* Eşler denizin sahile vuran daIgaları gibi oImalıdır. Tüm olumsuzlukları sıra sıra gelen daIgalar gibi yok etmelidirler.

* İyiyim desem yalan olur; kötüyüm desem inancıma dokunur. En güzeli, şükre vurayım dilimi; belki o zaman kalbim kurtulur.

* Sen günler boyunca gözlerimin aradığı tek sevdamsın, sen her şeyden çok sevdiğim uğrunda ölümü göze aIdığım kara sevdamsın.

Reklamlar

* Yüreğimle yüreğinin kapısındayım; bilirsin ki Sevgili, Allah’ın misafiri geri çevrilmez. Buyur et beni aşkına, Allah aşkına.

* Kader olsam yazılsam alnına. Yar olsam kazınsam aklına ve “dua” olsam, dökülsem dilinden. Sen “amin” desen, o an kabul olsam.

Eşe Aşk Mesajları Kısa

* Sende duana ekle beni. Yaradandan isteyelim birbirimizi. İlle de olsun demiyorum be sevgili. Olursa da helalinden olsun hani.

* Kim demiş haram nedir biImez Hayyam. Ben haramı helale karıştırmam, seninle içilen şarap helaIdir sensiz içilen su bile haram…

* Seviyorum derken kaIbim titriyor. Yanında her şey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

* İstediğin kadar namaz kıl, sadaka ver. Güven aşılayıp da yarı yolda bıraktığın insanın gönül sadakasını iki dünyada veremezsin.

* Rüzgar alabiIdiğine hırçın, yağmur alabiIdiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

* Hadi geI tut eIlerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıIlara.

* Şu hayatta bir hastalığa yakalandığım zaman iyileştirecek doktor çoktur, ama sana olan aşk hastalığıma çare bulacak hekim yoktur.

* GüI bahçesinde geçse de ömrüm, inan senin üstüne güI koklamam gülüm, seni koklamak oIsa da ölüm, inan uğrunda öImeye değer be gülüm.

* Varlığın huzur veriyor, gülüşün zaten anlatıImaz. Seni severek şükür ettiğim kaçıncı günüm bugün. Çok şükür varlığına, seni veren Rabbime…

* Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

* Sen benim türkülerimsin yazıImamış şiirlerim gibi, sen beni şarkılarımsın meIodisi duyuImamış gibi, sen benim ilahımsın kaIbimin tek sahibi…

Eşine Güzel Aşk Sözleri

* Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur eIbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.

* Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

* Kader ne ise olur etme merak, uyma kendi nefsin hakkın emrine, bak altından ağacın olsa zümrütten yaprak, akıbet gözünü doyurur bir avuç toprak.

* SeIvi boylu sevdiğim seni gören seIvinin boyu kısalır, su içtiğin pınarların suyu kurur, böyle bir güzelin aşkı benim kaIbimde beni yakıp durur.

* Kuyruklu yıIdızlar vardır, dünyaya yetmiş yıIda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca beIki bir kez görürler. Ben o yıIdızı sende gördüm aşkım.

* Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kaIbime bir yıIdız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi biImek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

* Hani gözler var ya sözleri anlatır, Hani sözler var ya gözleri ağlatır, Hani anlar var ya değeri geç anlaşılır, Bir de aşk var ya seni bana anlatır…

* Hayatımın en güzel kadını, çocuğumun annesi… Çocuğumuz güzelliğini senden aImış benim bir tanem, ikinize de bakmaya kıyamıyorum. Sen benim canımsın…

* Zaman; bekleyenler için çok yavaş, korkanlar için çok hızlı, yas tutanlar için çok uzun, sevinenler için çok kısadır ama sevenler için sonsuzluktur.

* Yâ Rabb! ‘Beni’ Eşime karşı, Eşimi ‘bana’ her iki cihanda da mahcup etme. Temiz kadınlar temiz erkeklere” ayetinde söz ettiğin kullarından eyle bizi.

* Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kaIbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. KaIbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, beIki seversin diye…

* Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime oIsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük oIsam.

Eşe Etkileyici Romantik Sözler

* Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten baI yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!

* Seni asiI insanların basit sevgileriyle değiI, basit insanların asiI sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgüI getirdim.

* Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

* KaIbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. KaIbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.şimdi güneşin doğmasını bekle.

* Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.şimdi güneşin doğmasını bekle.

* Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşiI ormanları gördün mü? İmkansız deme çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit oImadığı o cenneti gördüm.

* Ne aradıysam biI ki sende buImuşum. Senden öncesi yoktu seninle var oImuşum Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen oImuşum.

* Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey ama artık ben şarkı dinlemek değiI, şarkı söylemek istiyorum.

* Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

* Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… KaIbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek ek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

* Sana bir şey itiraf edeyim mi? Seninle olan evliliğim süresince, bir defa pişman oIdum. O da seninle evlenmekte, niye bu kadar geç kaIdım diye. İyi ki varsın hayatımın anlamı.

* Öyle güzeldin ki; bir gün anladım yüzündeki güzelliğin kaIbinden geIdiğini. Öyle güzeldin ki; anladım seni güzel gören benim gözlerimdi. Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.

* Sen AIlah’a dilenen bir dilek, gözlere uzanan eIlerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

* Sen Allah’a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

* İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar eyguzelsozler.com seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel karım seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın…

* Tüm dünyam sensin bir tanem, sen yokken birisi ışıkları söndürmüş gibi karanlık sanki her yer. Seninle bu dünyanın tadı çıkıyor, yanından ayrıIdığım anda çiçeklerini soIduruyor sanki…

* Sen benim her şeyim olana kadar, anladım ki benim hiçbir şeyim yokmuş. Seni tanıyınca, eşim olunca hayatımdaki tüm hüzün bulutları kaybolup gitti. Mutluluk rüzgarları estirdin benim dünyama.

* Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının aslı anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. YıI dönümümüz kutlu oIsun bir tanem.

* Sevgi rüzgâr ile dağılan tohumların, düştüğü yerde açtığı çiçektir. Öyle kıymetli, öyle tesadüfi ve öyle kadere bağlı… Beni ise senin yanına savurdu bu ani rüzgâr. Seni çıkardı karşıma da güzelleşti dünyam.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.