Hayatıma Hoş Geldin Sözleri

30.04.2020
Hayatıma Hoş Geldin Sözleri

Sen bir ilkbahar gününde ağaçlar yapraklarını açarken, çiçekler yeniden doğarken, hayatıma baharı getirdin. Yüreğimdeki umut kuşları bir bir uçarken, yalnızlık korkusu yüreğime düşerken geldin. Hoş geldin hayatıma Sevdiğim.

Hayatıma Hoş Geldin Sözleri

Dost düşman bir olsa da öneme çıksalar yine de senden vazgeçmem yeter ki sen her zaman benim hayatımda ol.

Hiç beklemediğim bir anda hayatıma girdin ve iyi ki girdin. Hayatıma hoş geldin sevdiğim.

Sen benim gülüşlerimdeki mutluluğum, aldığım her nefeste, konuştuğum her kelimedesin. İyi geldin Aşkım.

Reklamlar

Varlığıyla kara bulutları yok edip, güneş açtıran, gök kuşağı görmemi sağlayan Adam. Hayatıma hoş geldin.

Hayatıma hoş geldin sevgilim. Bu zamana kadar neredeydin? Benim en değerli varlığım, her şeyim olacağını neden hiçbir zaman aklıma getiremedim. İyi ki çıktın karşıma

Gelmem dedin geldin, söyle bakalım gelirken bana ne getirdin. Hoş geldin arkadaşım.

İnsanın dostu olmalı senin gibi, uzakta iken kendini özleten, gelince hemen insanı kendine çeken. Hoş geldin dostum anladın sen onu geliyorum yani.

Sevmek fiilinin çatısını kaldır. Seni hayatıma damsızda alırım. Hayatıma hoş geldin sevgilim.

İyi ki geldin hayatıma Hoş geldin. Sen benim dualarımın cevabısın biliyorum.

Yağan bir kar tanesi gibi; camdan bakınca çok masumsun, yaklaşınca soğuksun, dokunursam; erirsin. Hoş geldin hayatıma.

Bir bahar akşamı vakti ölmekte olan bir bedene senle yeniden doğdu. Hoş geldin hayatıma.

Hoş geldin çalmadan gel kalbimin içine, ben bir ömür boyu seni saklarım kalbimde.

Reklamlar

Hoş Geldin Sözleri Sevgiliye

Hoş geldin sevgilim hoş geldin hayatıma umutlarıma umut verdin kalbime kalbini verdin. Ömrüme kalbime hoş geldin. Kalbime yeni bir heyecan yüreğime sevda hevesi verdin. Ellerini ellerime ver tut sıkıca bırakma. Her zaman bak sevgi dolu sen dolu gözlerime. Hoş geldin yüreğime kalbime hoş geldin sevgilim.

Sen bana öyle bir zamanda geldin ki, aydınlıktan karanlığa gömülmüşken, aldığım nefesler biterken, ümitlerim yok olup giderken geldin. İyi ki geldin Bitanem.

Gönlüme hoş geldin sevgilim. Bugünüme, yarınıma hoş geldin kadınım benim hoş geldin.

Sanki tüm şiirler seni betimliyor, güzel olan ne varsa sana çıkıyor. Şafak sökerken güneş nasıl büyülüyorsa dünyayı, sen de dünyamı öyle büyüledin. Hoş geldin Sevgilim.

Neredeydin sen, ben her yerde seni ararken, içimde aşk ateşi yanarken, yalnızlığıma her gece bir şiir yazarken, hep seni düşlerken söyle sevdiğim sen neredeydin. Ama artık geldin ve ömrümün sonuna kadar benimsin.

Yine akşam, yine hüzün. Nedendir bilmiyorum ama hep bu saatlerde içime bir yalnızlık çöküyor. Hoş geldin yalnızlığım gel oturalım.

Reklamlar

Hiç ummazdım oldu, sonbahar da hediye gibi geldin. Hoş geldin.

Sen benim hayatıma baştan aşağıya değiştirmeye, iki bedende bir hayatı paylaşmaya, her zaman hayal ettiğim hayatı yaşatmaya, umutsuz dünyamı yeniden umutlandırmaya, bana aşkı sevgiyi yaşatmaya geldin. İyi ki geldin hayatıma, Hoş geldin sevgilim, hoş geldin…

Karanlık dünyamı aydınlatan, buz tutmuş yüreğimi ısıtan, hayatıma her yönden anlam katan, bugünüm, yarınım her şeyim hayatıma hoş geldin adamım.

Ben sana hiç hoş geldin demedim sevgilim. Demeyeceğim de. Çünkü hoş geldinlerin hoşçakalları oluyor. İnsan “hoşçakal” demek istemediği birine “hoş geldin” diyebilir mi? Hem sen de zaten hiç gitmedin ki benden.

Hoş geldin hayatıma, ne iyi ettin de geldin.

Hayatıma Hoş Geldin Mesajları

Hoş geldin hayatıma. Ne iyi ettin de geldin. Sen gelmeden önce, çoraktı bu topraklar. Gelişin yağmurları getirdi yanında, güneşi bereketi getirdi. Ve yeşerdi ağaçlar açtı tüm güzelliğiyle çiçekler.

Doğru zaman gelirken doğru adamı da beraberinde getirdi. Hoş geldin adamım.

Hayatıma hoş geldin adam; Hiç ummadığım anda, varlığını bile bilmediğim hisleri bana yaşattığın için çok şanslıyım. Unuttuğum ne varsa güzel yanlarıyla hatırlattığın, korktuğum ne varsa huzurunla kovduğun için. Bana beni tekrar buldurduğun için teşekkürler.

Olsun ya geldin, özlediğim günler geçti gitti, zor zamanlarım bitti, artık her şey geride kaldı. Hoş geldin adamım benim.

Seni bekleyen yüreğime mutluluk verdin, hep seni arayan gözlerime ışık oldun, ellerimi tutup her zaman yanımda olanım. Mutluluğum, huzurum her şeyim hoş geldin.

Aşk bazen acıyla tanışmanın adıdır Prenses. Ve aşk, uçmaya kanat aramak değil, uçuruma kanatsız atlamaktır bilirsin. Hoş geldin hayatıma.

Hiç bu kadar mutlu olmamıştı yüreğim ve böylesine delice çarpmamıştı. Özlemişti ağlamıştı, geçmek bilmek günlere isyan etmişti. Ama senin gelişinle kışım bahara döndü, ağlayan gözlerim güler oldu. Hoş geldin Bebeğim.

Hoş geldin beni bana sevdire, gelişi dünyaları durduran adamım.

Şarkılar bu kadar anlamlı değildi; sen olmadan önce, okuduğum yazdığım şiirlerin anlamı yoktu. Sen varsın ya şimdi her şey güzel, her şey anlamlı ve yerli yerinde. İyi ki geldin Bitanem.

Nerden geldin nasıl geldin bilmiyorum ama bir anda doluverdin tüm benliğime. Hoş geldin yaşamıma, hoş geldin gönlüme.

Hoş geldi aşk, hem de seninle geldi aşk.

Hiç beklemediğim bir anda mutluluk yağmuru gibi yağdın hayatım. Hoş geldin hayatımın anlamı.

Hayata umutsuz gözlerle bakarken, geceleyen parlayan bir ay gibi doğdun hayatıma. Aşkı, sevgiyi getirdin kalbime, hiç kopmayacak bir bağla bağlandın beni kendine. Hoş geldin Aşkım.

En sevdiğim, en güvendiğim, en değerlim olman dileğiyle, hayatıma hoş geldin.

Bugün günlerden güzellik, sefa geldin, hoş geldin!

Hoş geldin. Dinleyip diyecek çok. Fakat uzun söze vaktimiz yok. Yürüyelim. (Nazım Hikmet Ran)

Kim demiş ki, “en büyük aşklar nefretle eyguzelsozler.com başlar” diye, benim en büyük nefretim bir aşkla başladı. Hoş geldin hayatıma.

Vur emri ile aranan bir ‘firari’ sınırı ihlal eden bir ‘kaçakçıymışsın’ gibi saklıyorum seni ‘can-evimde’ bilesin! Hoş geldin hayatıma.

Bana 1 Nisan şakası yap. Seni seviyorum de. Muhteşem inanırım. Nisan gitse bile, ben koca bir ömür sende kalırım. Seni seviyorum aşkım!

Hoş Geldin Sözleri Facebook ve Hoş geldin sevgilim tumblr yazımızın sonuna geldik.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.