Kardeşten Abiye Güzel Sözler

15.12.2022
Kardeşten Abiye Güzel Sözler

Kardeşler abileri her zaman çok sevmiştirler. Abiler ise kardeşlerin koruyu kollayanı olmuştur. Yazımızda kardeşten abiye güzel sözler etkileyici, kardeşinden abiye güzel sözler ve abin varsa bu hayatta sözlerini okuyabilirsiniz.

Kardeşten Abiye Güzel Sözler Kısa

* Hayat abisi olana daha güzeldir.

– Sen geleceksin, ömürsün hayatsın abi.

* Asla abin gibi bir arkadaş bulamazsın.

– Abi diye yazılır, kıymetli diye okunur.

– Abi, en zor anlarda yetişen kahramandır.

– Kardeş ve abi, bedenleri ayrı tek yürektir.

– Mutlu olmak sizden büyük bir abiniz olmasıdır.

– Abi kardeşini karanlıkta asla yalnız bırakmaz.

* Sen öğreten yol gösteren asla bitmeyensin abi.

* Anne ve babamdan bana en güzel hediye abimdir.

– Dünya hiç bir arkadaş abi kadar arkadaş olamaz.

Reklamlar

* Sen yaşam ile hayatı birbirinden ayıran kişisin.

* Eğer bir abin varsa süper kahramana ihtiyacın yoktur.

* Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi.

* Abi, kardeşini üzmemek için oyunda hep kaybeden kişidir.

* Bana eksiklerimi sorma hayat, abim derim tamamlayamazsın.

* Seni çok seviyorum, güven kokulu iyi kalpli bir tanecik abim.

* Abim benim karanlık gecelerime ışıktırtır, onsuz önümü göremem.

* Senin yürüyüşün bana ilham kaynağı olan yardım edendir aslında.

* Kanatsız bir melek gibiyim, sen benim dünyadaki kanatlarımsın abicim.

* Dünyaya bir kardeş olarak geldik şimdi el ele tutuşup beraber yürüyelim.

* Gönlü temiz, yüreği güzel, bileği kuvvetli canım abim. Bil ki en değerlimsin.

* Abinizin yanında olması demek ne pahasına olursa olsun güvendesiniz demektir.

* Abi yüzümüzde kocaman bir gülümseme olsa bile bir şeylerin ters gittiğini anlar.

* Canım abim, en iyi arkadaşım, tek sırdaşım. İyi ki varsın. İyi ki benim abimsin.

Reklamlar

* Abim beni her türlü sıkıntıdan kurtarır onun için kendimi çok şanslı hissediyorum.

* Bu dünyadaki en doğru pusulalardan, en şaşmaz kılavuzlardan biri de insanın abisidir.

* Kardeşlik asla son bulmayacaktır seninle birlikte. Yaşama hayat, hayata yaşam olansın.

* Abim benim, hayata tutunduğum kırılmayan dal, gölgesine yaslandığım koca bir çınardır.

* Herkese nasip olmaz senin gibi iyi kalpli bir abi, güven veren, güven kokan can insan.

* Kader bizi kardeş yaptı ve sen benim abim olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum.

* Benim güzel abime olsun en güzel kelam, ondan bana gelecek en güzel hediyedir bir selam.

  Abiye Güzel Sözler

* Arkamda sıra dağlar gibi duran, her başarımın gizli mimarı canım abim seni çok seviyorum.

* İki erkek kardeş aynı fikirde olduğu zaman dünyada hiç bir güç onların karşısında duramaz.

* Bir adam için abisiyle yaptığı şu iki şeyin keyfi gibi yoktur: Maç izlemek ve balık tutmak.

* Bir aslan var ki arkamda yiğit mi yiğit. Bu yiğit benim aslan abimdir. Canımdır. Ciğerimdir.

* Biz abimle hep oynardık ama abim her zaman kaybederdi, kazanan ise nedense hep ben oluyordum.

* Gerçek abi, kendisinden önce kardeşlerini düşünen, onlar üşümesin diye üzerlerine titreyendir.

* Eğer bu dünyaya bir daha gelme şansım olsa ve bir abi seçme şansım olsa yine seni seçerdim abi.

Reklamlar

* Biliyorum akşam eve gidince yine birbirimiz yiyeceğiz ama olsun yine de sen benim biricik abimsin.

* Sen benim kahramanım, sen benim en değerli, en çok sevdiğim abimsin. Seni çok seviyorum canım abim.

Kardeşten Abiye Güzel Sözler Etkileyici

* Abiler bazen bir anne gibi şefkatli, bazen de bir baba gibi merhametli olurlar ve her zaman kardeşlerini düşünürler.

* Babamdan sonra sen baba oldun bize, yol gösterdin evimize baktın hayatımızı güzelleştirdin. Senin hakkın asla ödenmez.

* Sen benim abim olduğun için ben kendimi bir yere ait olduğumu hissediyorum.Varlığın bana huzur veriyorum seni seviyorum.

* Her zaman gülümsüyorum çünkü bir abim var ve ben onu çok seviyorum.Kahkaha atıyorum çünkü bu konuda yapacak bir şeyin yok.

* Sana ne desem bilmiyorum baba mı, anne mi, yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi? Canım abim seni çok özledim.

* Seni çok sevdiğim için her zaman seni örnek aldım çünkü sen örnek alınacak bir abisin.Sana varlığın için çok teşekkür ederim.

* Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar.

* Abi kelimesi ne kadar derin anlamlı bir kelimedir. Abi demek bir baba, bir anne, her zaman kardeşini koruyan kollayan demektir.

* Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler.

Kardeşinden Abiye Güzel Sözler

* Su gibisin beni kardeşin diye sardığın zaman seni daha çok seviyorum. Öyle narinsin ki dokunuşların anne şefkatini hissettiriyor.

  Abiye Güzel Sözler

* Suda balık gibi yüzebilir yada gök yüzünde kuşlar gibi uçabiliriz ama yanımızda bir abimiz yoksa bir yanımız hep eksik kalacaktır.

* Abiniz varsa ve yanınızdaysa hiç bir şeyden korkmayın.Birşey yapması yada bir şeyi onarması gerekmez sadece yanımızda olması yeterlidir

* Dünyada abi sevgisi gibi bir sevgi yoktur bazen korkarsın bazen kaçarsın ama her zaman yanında olmasını istersin.Abim seni çok seviyorum.

* Can abim bütün sorunlarımı çözmez sin belki ama her zaman yanımda olursun.Abi demek baba yarısı demektir seni çok seviyorum biricik abim.

* Çocukluğumun en güçlü kahramanı, gençliğimin iyilik timsali abim. Sen benim hayatımın her döneminde örnek aldığım mükemmel bir insan oldun.

* Birlikte geçirdiğimiz o güzel günler gözlerimin önüne geldikçe gözlerim doluyor ah abim deyip içimi çekiyorum. Seni çok özledim canım abim.

* Abim için güzel sözler yazayım dedim, ama abim kadar güzel söz bulamadım. Benim abim kelimeler, cümleler ile anlatılamayacak kadar güzeldir.

* Ben bugün burada isem bunda benden çok abimin katkısı vardır. Sana ne kadar teşekkür etsem yine de azdır. Seni çok seviyorum canım abiciğim.

* Bir kalkandır, siperdir âbi; insan dediğin olur, güzelliğe tâbi; evde güzellik vardır, eğer abin ordaysa; abin tamir eder, eşyalar hurdaysa.

Abin Varsa Bu Hayatta Sözleri

* Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir.

* Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum canım abim

* Çok özledim be abim. Seninle birlikte didişmeyi, televizyon kumandası savaşı yapmayı, birlikte rakip takımın taraftarları gibi maç izlemeyi çok özledim.

* Hayatımı kolaylaştıran, benim en zor anımda hep yanımda olan, beni her zaman düşünen abim olunca hayat çok daha güzel oluyor. Seni çok seviyorum abiciğim.

* Hayatın acımasız ve korumasız olduğunu sen gidince anladım abim. Meğer sen benim en büyük koruyucummuşsun. Seni çok özledim benim yakışıklılar yakışıklısı abim.

* Canım abim Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum abiciğim.

  Abiye Güzel Sözler

* Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta Haklılar Çünkü benim iyi kalpli bir abim var.

* İnsanın bir abisi olmalı her zaman yanında olan, ona her zaman yanlışı doğruyu gösteren, hatasını bile kırmadan gülerek düzelten benim canım abim gibi bir abisi olmalı.

* Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik.

* Hayata karşı hırslıyım pozitifim kuvvetliyim ve kendime çok önem veriyorum. Herkese faydalı bir insanım ve dürüstüm. Çünkü benim bir abim var bana her zaman en yakın arkadaş.

Abiye Yazılan Duygusal Sözler

* Sen hayatımın her anında benim en büyük kahramanım oldun. Sen ne zaman başım sıkışsa çıkıp gelip benim kurtaranım oldun. Sen benim canım abim oldun. İyi ki abimsin. İyi ki varsın.

* Elime verdiler kırılmış bir kalem, eski bir defter, abime yazayım dedim çektiğim bitmez tükenmez dertler, sayfalarım bitti, bitmedi zalim dertler, abim yanımda olsaydı çabucak biterdi bu dertler.

* Sen üniversiteyi kazanıp gidince ben çok kızmıştım. Abim eyguzelsozler.com bizi sevmiyor bırakıp gidiyor diye ama sonradan anladım ki gitmen gerekirmiş ve abim gitse bile bizi unutmaz bizi bırakmazmış. Seni çok özledim canım abim

* Abiciğim sen gittikten sonra evimizin neşesi kaçtı, ortamın tadı tuzu kalmadı. Sen varken gülmekten karnımız ağrır, mutluluktan dört köşe olurduk. Seni çok özledim abiciğim. Geleceğin günleri özlemle bekliyorum.

* Abilerin öyle göründüğü gibi sert mizaçlı biri olduğunu düşünmeyin onlar kardeşlerine bağırırlar, kızarlar ama onların yürekleri pamuk gibidir. Kardeşine bir şey olacağı zaman bir kartal gibi kanatlarını açıp onları korurlar.

* Geçmişe dönük anılarıma baktığımda abimle geçirdiğimiz güzel günleri hatırlıyorum. Oynadığımız oyunda kazanan hep ben oluyordum kaybeden ise abim oluyordu. Şimdi çok daha iyi anlıyorum ki kazanan ben değil senmişsin güzel abim.

* Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Beni her zaman sevdin, korudun ve güvende hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler. Seni çok seviyorum canım abim

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.