Kocaya Aşk Sözleri

11.05.2022
Kocaya Aşk Sözleri

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda kocama etkileyici aşk sözleri kısa, kocamı mutlu edecek sözler ve uzaktaki kocaya güzel sözleri okuyabilirsiniz.

Kocaya Aşk Mesajları

* Sen olmadan benim hayatım olamaz çünkü ben hayatımı seninle birleştirdim. Senin gibi bir eşle sevgimi ölümsüzleştirdim.

* Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana…

* Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı? Canım kocacığım seni çok seviyorum.

* Canına can olmayı seviyorum. Seni seviyorum diyebilmek için geldim bu dünyaya. Seni seviyorum biriciğim.

* İnsanın bir eşi olmalı yolda yürürken gururla yürüdüğü, bir eşi olmalı insanın gözlerine bakarken yüreğinin yerinde duramadığı bir eşi olmalı insanın uğruda her şeyi göze alıp ondan vazgeçemediği.

* Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Reklamlar

* Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.

* Ey gönlümün sol yarısı! Aklıma koydum seni, aklım almadı, kalbime koydum seni, sana doymadı.

* Ne bereketli şeymiş sana olan sevgim hiç bitmiyor. Seni çok seviyorum kocacığım.

* Kocacığım seni dünyada her şeyden daha çok seviyorum.

* Sevgili kocacığım hayatımda olduğun için dünyanın en şanslı insanı olduğunu düşünüyorum.

* Ey Allah’ım bu mutlu hayatı bana nasip ettiğin için, böyle bir insanı benim kaderime yazdığın için, bana böyle güzel duygular yaşattığın için sana sonsuz teşekkürler.

* Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

* Evlilik parası, malı, mülkü olanla değil, cesur yüreği, kocaman kalbi olan, sevdiğini bir ömür boyu mutlu edecek olanla yapılır. Yani seninle yapılır canım aşkım.

* Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler kocacığım.

* Ben seninle evlendiğim zaman pişman oldum, o pişmanlığım da seninle keşke daha önce evlenseydim oldu. Sen benim geç kalmış sevgimsin ama hiç bitmeyecek ömürlük sevdiğimsin.

Reklamlar

* Seninle evliliğim boyunca bir kez pişman oldum, o da seninle evlenmekte bu kadar geç kaldığım için. Sen ben her şeyimsin kocacığım.

* Her zaman gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

* Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman. Canım kocam seni çok seviyorum.

* Kafanı boşalt ki yeniden doldurabilesin su nasıl bulunduğu bardağın şeklini alırsa sevgi de senin kalbinin şeklini alır.

* Ya hayatımdaki tüm güzellikleri seninle yaşadım ya da hayatımdaki tüm güzellik sendin? Seni çok seviyorum hayat arkadaşım.

* Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen benim bir tanecik kocacığımsın.

* Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir.

* Sarhoş olmaya gerek yok ki; Sen ‘SAR’. Ben ‘HOŞ’ olurum zaten. Seni çok seviyorum kocacığım.

Reklamlar

* Sen önce gözüme girdin, sonra kalbime girdin, artık sen benim hayatımdaki mutluluk kaynağı eşimdin.

* Seni ilk gördüğüm anla şimdi ki heyecanım aynı ama seni ilk gün sevdiğim ile şimdi ki sevgim bir değil çünkü seni şimdi canımdan çok seviyorum.

* Koca demek sırdaş demek, hayatın zorluklarına birlikte göğüs germek demek, birlikte gülmek birlikte ağlamak…

Kocama Etkileyici Aşk Sözleri

* Bugün tencerem de buram buram sevgi var, yanında bir tutam mutluluk var, içecek olarak da aşk şarabı var. Soframda sevgili olarak da sen varsın bir tanem. Erken gel seni seviyorum.

* Sen benim önce aşkımdın, sevgilim oldun, sonra nişanlım oldun ve ömrün boyunca sürecek mutluluğun adı eşim oldun.

* Kocacığım, biricik eşim, hayatımın ortağı, sırdaşım sana ne söylesem az hayatta bulduğum en nadide varlığım. Seni çok seviyorum.

* Hayatın bana verdiği en güzel hediye sensin kocacığım. Benim hiç keşkem olmadı hep iyikileri yaşattığın için sana minnettarım.

* Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin. Sen benim en güzel derdimsin.

* Dünyanın en güzel insanına eşime, hayat arkadaşıma haykırmak istiyorum. Sen benim çocuklarımın babası olacağın için ben dünyanın en şanslı annesi olacağım.

* Bende koca denildi mi akan sular durur, kış olan mevsim birden yaz olur. Koca sevildi mi geçici değil ömürlük olur.

* Sen ellerimi isterken ben yüreğimi bıraktım sana yetmez mi?

* Her zaman gül hayata gülücük saç gülmeyi benimse çünkü senin bir gülüşün için koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

* Allah müsaade ettiği sürece, seni seveceğim ben.

* Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. Bil ki senin için yanan kalbimdir.

* Beni öperek uyandıracak kadar değil, uyandırmaya kıyamayacak kadar çok sevmelisin.

* Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım canım kocam.

* Ben senin canına can, damarına kan, hayatına anlam olmak için varım. Ben, sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yaşanmaz kılarım… Seni seviyorum canım kocam.

* Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana. Seni çok seviyorum kocacığım.

* Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun biricik kocan olur.

* Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam seni çok özledim.

* Aşkımızın yıllara meydan okuyacağına, imrenilecek eyguzelsozler.com bir aşk yaşayacağımıza, sevgimizin hiç bitmeyeceğine söz veriyorum hayatım. Benim bugünüm de yarınım da sensin.

* Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.

* Güzel gözlüm iyi ki varsın iyi ki benim kocamsın.

* Yalvarsam rüzgara kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana yalvarsam Allaha kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

* Bağlıyım saklıyım sana kocacığım mühürlendim adeta.

* Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

* Biliyorum şuan yanımda olsaydın beni öperek uyandırır günaydın canım derdin. Ama olsun sen benim uzağımda da olsa tek sevdiğim uğrunda öldüğümsün.

* Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının aslı anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

* İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

* Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir. Seni çok ama çok seviyorum biricik kocacığım.

* İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel kocam seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın…

* Aşkım ben ölürsem beni ne cennete nede cehenneme alacaklar. Çünkü seni sevdiğim için en büyük sevabı isledim ama sana taparak tanrıyı inkar ettiğim için en büyük günahı işledim.

* Sen benim gözlerime baktığın zaman benim kalbim sızlıyordu sence bu normal mi be sevdiğim? Senin de beni düşündüğün zaman kalbin heyecanla atıyor mu?

* Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler aşkım her şeyim biricik kocacığım.

* Koca bulmak bir sanattır. Elde tutmak ise bir görevdir. Seni çok seviyorum kocacığım. Sen benim her şeyimsin.

* Tüm kelimelerim sana çıkıyor sevgilim… Tüm yollar beni sana götürüyor. Kaderimizi birlikte yazana şükürler olsun.

* Gözlerin gözlerimde ellerin ellerimde aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

* Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin kabardığı.

* Allah seni karşıma çıkardı ona tüm hücrelerim kadar şükrediyorum.

* Matematikle hesapladım fizikle ispatladım Türkçe ile söylüyorum seni seviyorum biricik kocacığım.

* Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

* Sevgi çoğalınca güzelmiş, sevgi sevgiliye sunulunca özelmiş ve sevgi senin gibi insanda mükemmelleşirmiş. Benim her şeylerden çok sevdiğim canım kocam.

* Herkesi sevebilirdim. Sevmeye senden başlamasaydım. Evimin direği, her şeyimsin.

* Kocacım başımın tacı Allah bizi ayırmasın.

* Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.