Komik Evlilik Tebrik Mesajları

11.02.2021
Komik Evlilik Tebrik Mesajları

Komik Evlilik Tebrik Mesajları, Evlilikle İlgili Komik Sözler, Evlilik Yıldönümü Mesajları Komik, Komik Evlilik Sözleri, Evlilik İle İlgili Komik Sözler, Esprili Evlilik Tebrik Sözleri

Komik Evlilik Tebrik Sözleri

Bugün ayvayı yiyorsun seni candan tebrik ederim.

Hiç sevmediğin işine bir yıl sonra koşarak gideceksin seni candan tebrik ederim arkadaşım. Hayırlı olsun.

Evlikten önce kredi kartlarının limit 20.000, evlendikten sonra 2.000.

Bak dostum daha vakit varken gel dön bu yanlış yoldan gel kayıl bize. Kara senin yine de ben evleneceğim diyorsan bize de kutlamak düşer o zaman hayırlı olsun dostum.

Peki, bundan sonra ne olacak göbek salacaksın bol bol kilo alacaksın, geceleri çocuk sesinden uykusuz kalacaksın, alışveriş merkezlerinde saatlerce bekleyeceksin. Seni tebrik ederim arkadaşım bunları hakkettin.

Reklamlar

Evlilik güzel midir dede? “Güzeldir oğul, karın dert ortağın olur.” İyi de benim derdim yok ki dede? Evlenince o da olur.

Terörizm beni hiç ilgilendirmiyor; çünkü iki yıldır evliyim.

Yapım aşamasında olan evin kredilerini ödemeye benziyor. Ama burada tüm hayatın boyunca kredilerini ödemeye devam ediyorsun ve bir şey bile söyleyemiyorsun. Sana mutlu evli bir hayat dileğiyle…

Artık geceler boyunca dışarıda eğlenmek yok, gece acıkınca çorba içmeye gitmek yok, sadece çok seveceğin bir eşin var. Tebrikler

  Evlilik İle İlgili Komik Sözler

Peki, bundan sonra ne olacak göbek salacaksın bol bol kilo alacaksın, geceleri çocuk sesinden uykusuz kalacaksın, alışveriş merkezlerinde saatlerce bekleyeceksin. Seni tebrik ederim arkadaşım bunları hakettin.

Artık yanında sevdiğin olacak birlikte şişmanlayacak, kumanda savaşı yapacak, bol bol pembe diziler izleyeceksiniz. Evliler kulübüne hoş geldin arkadaşım tebrikler.

Reklamlar

Bir arkadaşın evlenmesinden daha kötü bir şey yoktur. Artık ailemin beni evlenmeye zorlamak için bir nedeni daha var. Tebrikler.

Sana mutlu bir evli yaşam diliyorum, sevgili karın, aptalca şakalarından sıkılırsa, seni bir pıçakla öldürmesini diliyorum.

Hayatın sirkinde şimdiye kadar bir aslan gibi yaşayabilirdin. Fakat karın, yeni sirk ustası seni kısa sürede evcil bir kedi haline getirecek. Sıkı halat hareketin için iyi şanslar.

Her yıl yenilenme seçeneği sunmayan bir evlilik sözleşmesi imzaladığını biliyor musun? Hayatını imzaladığın için tebrikler.

Evlilik aşkı öldürür, kavgayı güçlendirir.

Evlilikte mutlu olmak istiyorsan ya kredi kartının limiti yüksek olacak, ya da yüksek gelir gücün.

Sevgiliyken Roma’yı yakan adam, evlendikten sonra kombiyi bile yakmıyor. Gerçekten evlilik aşkı bitiriyormuş.

Reklamlar

Hafta sonları geceleri, partileri ve arkadaşlarınla takılmanın ortak noktası olduğunu biliyor musun? Bundan sonra bunların hiçbirini yapamazsın. Düğünün için tebrikler.

Evlilikte aranan özellikler değişti. Evi olsun, arabası olsun, yazlığı olsun, şekeri olsun, tansiyonu olsun, çok fala yaşamadan gidici olsun.

  Evlilik İle İlgili Komik Sözler

Her durumda evlenin. eyguzelsozler.com İyi bir eşiniz olursa mutlu olursunuz. Eşiniz kötü olursa filozof olursunuz.

Evlilik döngüsü;  açılış, saygı duruşu, cicim ayı, geçim ayı, trip ayı, didişme ayı, kavga ayı, ayı oğlu ayı, ve kapanış.

Evlenmek drama okulunda olmak gibi. Komediden melodramaya ve trajediye kadar her şeyi pratik yapıyorsun. Tebrikler.

Sanırım ikiniz delicesine birbirinize âşıktınız. Şu andan itibaren bu sadece delilik oldu. Mutlu evlilikler dileğiyle…

Mutlu bir evlilik isteyen koca ağzını ve çek defterini açık tutmayı öğrenmeli.

Her iki karımla da talihim kötü gitti. Birincisi beni terk etti, ikincisi terk etmedi. -Patrick Murray-

Kafeler seni özleyecek, Tiyatro seni özleyecek ve hatta Oturduğumuz kafenin ücretsiz WiFi özelliği bile seni özleyecek.

Evlenmek, tekrar tekrar çocuk olmak gibi bir şey. Havluyu nereye koyacağını, banyonu nasıl temiz tutacağını ve kıyafetlerini dolaba yerleştirmeyi öğrenmeye hazır ol. Tebrikler.

Eğer bekârsan her yerde mutlu çiftler görürsün. Eğer evliysen her yerde mutlu bekârlar görürsün.

Eskiden seven sevdiğine kavuşmak için dağı delip su getirirmiş. Şimdi mutfaktan su getireni bulursan hiç kaçırma hemen evlen.

Onu ömür boyunca sevmeye, tuvaleti temizlemeye, ölene kadar yemek yapmaya, kokan çoraplarını salondan toplamaya ve TV kumandasına elveda demeye hazır mısın?

  Evlilik İle İlgili Komik Sözler

Dizilerde olduğu gibi evliliklerde de bir sezon finali olmalı bence.

İkinizin delicesine birbirinize aşık olduğunu biliyordum ama evlenecek kadar delireceğinizi düşünmemiştim. Önünüzde harika bir hayat var.

İşinizi sevmiyor ve işe gitmek istemiyorsanız hemen evlenin bakın o zaman işe gitmek için can atacaksınız.

İşimi hiç sevmiyordum şimdi çok seviyorum evliyim artık.

Onun doğum gününü ve yıldönümü tarihini asla unutmamanı diliyorum, ayrıca hediyelerini almak için her zaman bir sürü fikir ve paraya sahip olman gerekir.

Evlenmek, sıcak suya girmek gibi bir şey; alıştıktan sonra, o kadar sıcak değil.

Nasreddin Hoca fıkraları Hocaya sormuşlar; Evliliğin anlamı nedir? Diye. Hoca şu cevabı vermiş; Gündüzleri çifte hırlama, geceleri çifte horlama…

Evlendikten sonra karımı çok sevmeye başladı bana yeni yetenekler, yeni beceriler kazandırdı. Sürekli bir şeyler meşgul olmak zorunda kalıyorum.

Nişanlıyken ayağın taşa çarpsa “ah canım iyi misin” olur; evliyken “gözün kör müydü önüne baksana” olur.

Mantık evliği yapınca ne olacak karımla oturup her gün mantı mı yiyeceğiz.

Kahkahaların ölecek, sevincin boşa çıkacak. Şimdi evde sadece bir ses olacak ve bu karınınki. Mutlu evli hayat geçirmen dileğiyle!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.