Komik Korona Virüs Sözleri

12.03.2020
Komik Korona Virüs Sözleri

Bu yazımızda neler bulacaksınız:  Komik Korona Virüs Sözleri, Korona Virüs İle İlgili Komik Sözler, Korona Virüs İle İlgili Resimli Komik Sözler, Korona Virüsle İlgili Komik Sözler, Korona Virüs İle İlgili Esprili Sözler, Korona Virüs Hakkında Komik Sözler

Korona virüs tehlikeli bir virüstür. Lütfen önlem alalım ve alınan önlemlere uyalım.

Tüm dünyayı kasıp kavuran birçok insanın canını alan ve dünyaya yayılan korona virüs hakkında söylenen komik sözleri ve resimli komik korona virüs sözlerini sizler için hazırladık. Yazımız sonunda yazımıza yorum yapabilirsiniz.

Komik Korona Virüs Sözleri

Allah’ın bir nimeti bu bize; karım artık alışveriş yapmak için alışveriş merkezlerine gitmiyor, sürekli seyahat etmiyor, her gün dışarıdan yemek yemiyor.

Apartman sakinlerinin dikkatine apartmanımızı korona virüsüne karşı nefesi kuvvetli hocaya üflettirdik. Daire başı ücret 250 TL’dir. Not: her ay düzenli olarak üflettirilecektir.

Reklamlar
blank

Arkadaşa korana ülkemize gelmiş dedim.  – Hangi takım transfer etmiş dedi.

Biz asgari ücretle geçinip üstüne para arttırmış bir milletiz, koronanın mı üstesinden gelemeyeceğiz.

blank

Korona sen çok yanlış bir ülkeye geldin aslanım.

Korona virüs hayatının hatasını yaptın ülkemize gelmekle, biz çekinmeden sen öl diye çamaşır suyu bile içeriz, seni yaşatmayız aslanım.

Reklamlar

Korona virüs için günde 3-4 defa elleri dirseklere kadar yıkamak tavsiye ediliyor. “gelecekte doktorların hastalarına yazacakları reçete, Müslümanların kıldığı namaz ve tuttuğu oruç olacaktır.  (Bernard Shaw)

blank

Korona virüsü bize eskiden kalma alışkanlığımız olan eve gelen misafirlerimize en başta hoş geldin diyerek limon kolonyası tutmanın ne kadar doğru bir o kadar da güzel geleneğimiz olduğunu hatırlattı.

blank

Korona virüsü çok çabuk bir şekilde yayılıyor en çabukta kağıt paraların üzerinden yayılıyor eğer evinizde kağıt para varsa lütfen çok dikkatli olur. Önce elinize eldiven takın, plastik torbalara doldurun ve akşam kapınızın önüne koyun. Ben bu akşam sizin güvenliğiniz için onları karantinaya alacağım.

Reklamlar

Korona virüsünün hala bizde çıkmaması inanılmaz değil mi? Bence bizimkiler normal grip sanıp basıyorlar turşu suyunu, sarımsağı, nane limonu. Bir türlü kendine gelemiyor virüs.

Mis gibi kokuyor ülkem an itibariyle her yer limon kolonyası kokuyor.

blank

Mutlu bir adamın itirafı; Korona virüsü hayatımda şimdiye kadar olan en iyi şey! Karım artık seyahat etmek istemiyor! Artık hiçbir şey satın almıyor. Artık kalabalığa girmemek için alışveriş merkezine gitmiyor. Tüm zamanını ağzı kapalı bir maske içinde geçiriyor. Bu virüs değil bir nimet.

blank

Oy korona korona, herkes girsin horona. Horona girmeyenler yesin sizi korona. Eller çok yıkanacak, dirseğe hapşırılacak, sarılmak, öpüşmek yok, uzaktan bakılacak.

blank

Uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi yazsınlar kral geri döndü. (Eyüp Sabri Tuncer Limon kolonyası)

blank

Ülkeye hilal taktiği ile yaklaşıyor Korona virüsü

blank

Var git yoluna korona bizden sana ekmek çıkmaz; basarız acıyı, basarız turşu suyunu, basarız sarımsağı feleğini şaşırırsın sonra.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.