Kuzene Günaydın Mesajları

Bu yazımızın içeriği: Kuzene Günaydın Mesajları, Kuzene Günaydın Sözleri, Kuzene Komik Günaydın Mesajı, Kuzene Etkileyici Günaydın Mesajları, Kuzene Esprili Günaydın Mesajları, Kuzene Güzel Günaydın Mesajları, Kuzene Günaydın Mesajları Resimli, Kuzene Günaydın Mesajları Facebook

Reklamlar

Kuzene Günaydın Mesajları

Haydi kalk artık kuzen uyan sabah oldu günaydın, yeter bu kadar güzellik uykusu.

Günaydın dünyanın en iyi, en tatlı kuzeni; gününün güzel ve neşeli geçmesini dilerim.

Ben de anlayamadım. Kahkaha atasım var. Çatıya çıkasım var. Komşumun camına taş atasım var. Önce ağlayıp sonra gülesim var. Aslında benim sana günaydın diyesin var kuzen.

Sabahlar vardır neşe içinde başlayan, sabahlar vardır içinde canım kadar çok sevdiğim kuzenim olan. Günaydın Kuzenim.

Ne uyudun be kuzen vakit sabahı geçti öğlen oluyor kalk artık horozlar nerdeyse tekrar uykuya yatacak.

Benim günaydın diye mesaj atacak bir sevgilim yok ama günaydın diyebileceğim bir kuzenim var. Günaydın bidenecik kuzenim.

Yaşadığın her şey bir gün geçecek her şey üst üste geliyor sen sabredeceksin. Rabbim her zaman sabredenlerle beraberdir. Artık yaşadıklarını unutup onları geride bırakarak yeni güne başlama vakti. Günaydın kuzen.

  Eşe Günaydın Mesajları

Reklamlar

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu senin olsun. Günaydın kuzenim.

İyi ki varsın be kuzen sen hayatıma girdiğinden beri ben her zaman mutlu oldum. Günaydın kuzen.

Geceleri dandini dastana söylemedim ama istiyorsan güne başlama şarkısı söyleyebilirim. Bak hemen kalk yoksa başlıyorum şarkıya bilirsin sesim çok yanıktır.

Akrabalarım içinde en çok sevdiğimsin, zaten benim senden başkada akraba diyecek kimsem yok. Günaydın kuzenim.

Güneş bugün senin için doğuyor, hayat başlıyor önce bir aynada kendine gülümse günaydın de sonra günün hep neşe içinde geçsin.

Günaydın birazcık daha yatayım diyen kuzen, günaydın gece yatmak bilmeyip sabah uyanamayan kuzen.

Günaydın, sabahı aydınlatan, hep doğru yolu gösteren değerli Kuzenim.

Günaydın Huzurun, mutluluğun daim olsun. Her sabah umutların daha da katlansın. Yarınların umutlarınla aydınlansın, başarılarınla taçlansın. Mutlu sabahlar kuzen.

Bugünün son kullanma sarihi akşam sona erecek kalksan çok iyi olacak yoksa dünde kalacaksın Kuzen. Hadi kalk uyan günaydın.

  İçten İyi Geceler Mesajları

Reklamlar

Kötü duygular ömrü tüketir, hüzün üzüntü insanı bitirir, güzel duygular sevgi mutluluk üretir. Kötü insanlar yüzüne kapılar kapatır ama iyi insanlar her zaman kendini aratır. Benim iyi yürekli kuzenim günaydın seni çok özledim.

Sevgi gülün hiç solmasın, umutların içinde hiç eksik olmasın. Sağlıklı ve mutlu bir gün geçirmen dileğiyle her şey gönlünce olsun, günaydın Biricik kuzenim.

En tatlı sabahlar çokokremle değil, benim mesajımla başlar. Günaydın Kuzen.

Hayatı yaşanır kılan insanın hayalleridir. Bugün hayallerinin gerçekleşeceği güzel bir gün olsun, günaydın Kazın.

Can Kuzenim hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin kuzenim. Günaydın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir