Öğretmene Esprili Sözler

23.10.2019
Öğretmene Esprili Sözler

Bu yazımızda neler bulacaksınız: Öğretmene Esprili Sözler, Öğretmene Komik Sözler, Öğretmene Komik Mesajlar, Öğretmene Güzel Sözler Kısa Komik, Öğretmene Esprili Kısa Sözler, Öğretmene Güldüren Sözler, Öğretmene Güldürücü Sözler, Öğretmene Komik Cümleler, Öğretmene Komik Sözler Resimli

Öğretmene Esprili Sözler

Sınıfa girişiniz bastığı yeri titreten bir padişahın yürüyüşü, ders anlatışınız aynen halka hitap eden bir lider edasında, not verişiniz yufka yürekli anne misali kimseyi üzmeyecek cinsten. (hocam performansıma 75 yetiyor.)

Hocam sınavdan 80 alıyorum bana 5 puan yardım yapar mısınız?

Öğretmenin vurduğu yerde gül biter dediler ama bende ne gül bitti ne de ot. Ya öğretmenlerimin eli çoraktı, ya da benim bedenim.

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Sabahları derse geç kaldığımızda bizleri yok yazmayan öğretmenlerimizin kıymetini bilelim.

Okula girdiğiniz zaman bir okulu güneş gibi aydınlatıyorsunuz. Hocam bu aralar hiç yağmur yağmadı toprak susuz kaldı biraz okula gelmeseniz.

Tatlı söz öğretmeni yazılıdan caydırır.

Reklamlar

Baba annem babam katlanmaz iken siz katlandınız, beni annem babam dövmez iken siz dövdünüz.

Hocam Allah bizleri ve sizleri bu matematiğin bitmeyen probleminden kurtarsın. Sizlere ve bizlere Beden Eğitimi gibi sağlıklı ve sporlu bir hayat nasip etsin.

Kulak küçüktür ama öğretmenin ağzını sulandırır.

Ben kitabımı evde unuttuğumda kendini neden evde unutmadın derdiniz hocam. Ben her şeyi unuturum ama sizi asla unutmam canım hocam. Sevgiler

Yemin ederim sizi babamdan daha çok seviyorum öğretmenim babam bugüne kadar bir kere bile başımı okşamadı ama sağ olun siz her gün bir kere okşuyorsunuz. Biraz sert okşuyorsunuz ama olsun.

Ders anlatışınız harika, sınıftaki disiplininiz askeriyede yok, bilgi verişiniz bir bilim adamı dehası. Yani öğretmenim her şey çok güzelde şu not işinde biraz kasıyorsunuz.

“Öğretmen bir mum gibidir yandıkça etrafına ışık verir. “ valla hocam elektriğe geçmemekle çok iyi yapmışsınız bu aralar habire zam geliyor.

Canım öğretmenim her zaman genç kalasınız, her zaman böyle fit olasınız, derslere sürekli geç kalasınız, böyle öğretmene güzel mesaj gönderene 100 veresiniz.

Canım öğretmenim ben sizi her zaman takdir ediyorum ama siz bana bir gün takdir vermediniz. Hani benim için değil de babam için adamın bir kere olsun yüzü gülsün.

Reklamlar

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir, güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar ama bizim öğretmen batırıyor.

Zafer Bayramı olur askeriye tatil olur, işçi bayramı olur işçilere tatil olur ama öğretmenler günü oluyor öğretmenler çalışıyor. Böyle fedakâr insanların değerini bilmeliyiz.

Hocam hani siz her zaman dürüst olun diyordunuz ya size bu mesajı o yüzden yazıyorum. Ben şimdi matematikten hiçbir şey anlamıyorum ve bu dersten zevk almıyorum. (eminim matematikte beni sevmiyordur) Din Kültürü hocamız her şey güzellikle olur diyor. Hem ona da ayıp olmasa biz bu işi güzellikle halletsek.

Şükür ki biz eskilerin korkularını yaşamıyoruz her şey test oldu. Düşünsenize hoca çıkarın kağıt kalemi yazılı yoklama yapacağım dese. Biz yoklamayı yaptık öğretmenim derdik.

Hocam Allah performansınızı düşürmesin, not verirken kaleminiz hep yüksek notlar yazsın, eğer bir gün düşük not verirseniz o da şakacıktan olsun.

Öğretmenin silahı kalem diyorlar ama bizim öğretmenin silahı cetvel valla vurdu mu bir hafta sızlıyor.

Sınıfa girişiniz bastığı yeri titreten bir padişahın yürüyüşü, ders anlatışınız aynen halka hitap eden bir lider edasında, not verişiniz yufka yürekli anne misali kimseyi üzmeyecek cinsten. (hocam performansıma 75 yetiyor.)

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.