Özlem Mesajları

20.03.2019
Özlem Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Özlem Mesajları, Özlem Mesajları Sevgiliye, Özlem Mesajları Arkadaşa, Özlem Mesajları Anneye, Özlem Mesajları Babaya, Etkileyici Özlem Mesajları, Özlem Mesajları Resimli, Kısa Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

Seni özlemek nefes almak gibidir.

Özlemek değildir bu bendeki canın çıkması yüreğin cayır cayır yanmasıdır.

Annem seni çok özledim senden ayrı geçen günlerim çok zor oluyor, seni hatırladıkça gözlerim doluyor.

Yüreğimi de, aklımı da Allah biliyor, özledikçe yüreğim yangın yerine dönüyor.

Ben seni çok özledim desem, sen gelsen bana sarılsan üstüm başım sen koksa.

Uzaklarda çok uzaklarda gülüşü güzel, kendi yakışıklı, yüreği sıcacık sarıldığın zaman mutluluk dağıtan bir adamı özledim. Bu adam benim babam, canım babam seni çok özledim.

Özlemek 7 harf 3 hece ama her gün, her gece.

Hadi gündüzleri iş güç geçiyor gidiyor da geceleri ne yapacağım her gece seni özlüyorum delice, özledikçe yüreğim yanıyor, gözlerim doluyor uzaklara bakıyorum çaresizce.

Şimdi sen yanımda olsan ben sana nefes almadan sarılsam hiç bırakmasam diner mi sana olan bu özlemim acaba?

Reklamlar

Öperken kokusunu içine çektiysen, özerken burnunun direği sızlar.

Dilimi tuttum da yüreğim durmadı be sevdiğim özlüyor işte, beni dinlemiyor.

Arkadaşlar vardır her zaman özlenen, arkadaşlar vardır özlenince bir özlem mesajı ile selamlanan, arkadaşlar vardır ne kadar uzakta olursa olsun hiç unutulmayan.

Mevsim kış herkes üşüyor ama ben senin özleminle cayır cayır yanıyorum.

Geceleri uyumak için değil de özlemek için var gibi.

Gel be gel işte; küfrüm tövbeme karışsın, aklım fikrime. Öyle bir gel ki bana nefes nefese… (Cemal Süreya)

Sana olan özlemim ne sen yanımda iken diner, ne de sen benden çok uzakta iken; seni özledikçe özleyesim, sevdikçe sevesim geliyor.

Beklemek güzeldir dönecekse eğer beklenen. Özlemek güzeldir özlüyorsa eğer özlenen.

Yüreğim üşüyor senden uzaklardayken gözlerim dalıyor sensiz sabahlarken. Ve ben yine seni özlüyorum.

Her duyduğumda içimde dal dal sevginin çiçeklerini açtıran sesini özledim, her şeyden önemlisi dostluğun en güzelini yaşatan seni özledim.

Kış baharı özler bende seni, toprak suya hasret bende sana, acımasız bir dünya her şeyi yalan, sevgisiz bir hayat mecburuz buna.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Reklamlar

Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış ya da senden ayrı yasayış.

Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen var ya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin.

Gözlerin sular kadar berrak gülüşün bir çocuğunki kadar sıcak bana benden ayrı geçirdiğin her anı anlat. Seni çok özledim.

Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı. Özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu her yerdeyim.

Özledim uzaklarda bensiz hayatı kabullenmiş vefasızı özledim, haykırışımı duymayan, sevgimi belki de hissetmeyen kalpsizi özledim.

Zaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmamış mı yaradan, yaprak düşer dalından damla ayrılır bulutlardan seviyorum derken bile ayrılır sözler dudaklardan.

Bir isim var unutamadığım, bir çiçek var koparamadığım, bir hayal var kuramadığım, birde sen varsın özleyip de ulaşamadığım.

Reklamlar

Ben her gece sen uyurken deniz olup vuruyorum sahillere, rüzgâr olup esiyorum sessizce, sen uyurken yüreğim geliyor üstünü örtmeye, bensizken üşümeyesin diye.

Seni seviyorum demeyi özledim, kahırlanıp içimi dökmeyi, küsüp küsüp barışmamızı özledim seni kıskandığım günleri, hayallerimin sultanını özledim.

Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

Ellerini tutmaktan değil, bir gün bırakmaktan korkarım. Acı çekmekten ağlamaktan değil, seni incitmekten korkarım. Seni sevmekten değil ben sensizlikten korkarım.

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.

Geceler çığlığımı duymuyor yorgun düşüyorum sabaha gözlerim gözlerini arıyor, esir oluyorum hasretine yine çaresiz, uykusuz, mutsuzum en önemlisi bir tanem sensizim.

Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini eyguzelsozler.com hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez. Hani gülmek ister, yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez. İste o zaman ölmek istersin de ecel gelmez.

Aşk sevdiğini kollarındayken bile özlemektir aslında.

Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor.

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde seni arayıp da bulamamaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.