Sarışın Sevgiliye Güzel Sözler

09.08.2017
Sarışın Sevgiliye Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Sarışın Sevgiliye Güzel Sözler, Sarışın İle İlgili Sözler, Sarışınlara İltifat Sözleri, Sarışınlara Güzel Sözler, Sarışınlar İçin Aşk Sözleri, Sarışınla İlgili Sözler

Bu yazımızda sarışın sevgilisi olanlar için Sarışın Sevgiliye Güzel Sözler içerikli bir sayfa hazırladık. Sarışın sevgilinizle paylaşabileceğiniz bu güzel sözleri facebook, Twitter, Tumblr, instagram gibi sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz.

Sarışın Sevgiliye Güzel Sözler

Esmer sevgili için Roma yakılırsa, sarışın sevgili için dünya yıkılır.

Seni gördüm göreli oldum bir deli, mutluyum sarışınım seni sevdim seveli.

Söyle sarışınım sen söyle ne istersen yapayım, gülde güleyim, öl de öleyim. Ama ne olur sakın beni sensiz bırakma.

Sen benim sarı papatyamsın, sen benim mis kokulu çiçeğimsin ve sen benim ömrümün sonuna kadar sevecek olduğum biriciğimsin.

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Sarışınım hiç sensiz kalmazdım.

Ben bu hayatta üç şeyi çok sevdim; suyun akışı, günün batışı, sarışınımın bakışı.

Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum. Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.

Sarı sarı saçların var beni benden alıp götüren, öyle mahzun bakışların var nefesimi kesen, öyle güzel gülüşlerin var ki sevdiğim zamanı durduran.

Reklamlar

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi sarı böceğim.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler, yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa, yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Güneşim! Sen kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın. Çünkü benim için çok özelsin Sevdiğim.

Hayatta üç şeyi sevdim; seni sevdim sensin diye; kalbimi sevdim seni sevdi diye; ümit etmeyi sevdim belki seversin diye sarışınım.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim. Günaydın sarı papatyam.

Altın da senin gibi sarı ama senin kadar değerli değil benim yanımda Bitanem.

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan.

Sen benim içimi ısıtan, günümü aydınlatan güneşimsin, sen benim hayatımın sonuna kadar sevecek olduğum ölümsüz aşkımsın.

Sarı civcivim seni çok özledim. Sensiz geçen her günüm için kalbime bir özlem daha ekliyorum.

Söyle sarı Bebeğim; Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

Sarı saçlarını bağlamışım ömrüme çözülmüyor.

Reklamlar

Kapıldım bir sarışının rüzgarına, aşk şarkıları düşüyor hep dilime, her zaman senin çalıyorum sarışın güzel.

Bir tutam sarışın aşk tohumu serpildi içime, o hiç sevmese de ben bekliyorum bir gün sever diye.

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, ulaşılmayacak kadar derin, unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak kadar özeldir sarı papatyam

Kumaş alacaksan kırmızıdan al, araba alacaksan beyaz olsun, birini seveceksen sarışın olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.