Ablaya Güzel Sözler

29.06.2017
Ablaya Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Ablaya Güzel Sözler, Ablama Güzel Sözler, Abla İle İlgili Sözler, Abla Kardeş Sevgisi İle İlgili Sözler, Abla Kardeş Sözleri Kısa, Ablaya Güzel Sözler Facebook, Ablaya Komik Sözler, Kardeşten Ablaya Güzel Sözler

Bu yazımızda bir anne şefkatiyle bizlere bakan ve büyümemizde emekleri olan saygıya değer ablalarımız için güzel sözlerden oluşan bir sayfa hazırladık. Ablaya güzel sözler yazarken onlara sözlerin en güzelinin layık olduğunu ve her zaman sevileceğini söylemek isteriz.

Ablaya Güzel Sözler

Gel hayat gel üstüme üstüme, ne kadar zorluğun, ne kadar güçlüğün varsa topla gel sen beni güçsüz bulabilirsin ama benim arkamda dağlar kadar güçlü bir ablam var. Sen daha onu tanımamışsın.

Canım ablam seninle aynı odayı paylaşmak, aynı masanın etrafında yemek yemek, seni sinir etmek, sonrada boynuna sarılmak ne güzeldi. O günleri özledim, seni özledim ablacığım.

Geçmişime dönüp baktığımda anılarımın arasında gözyaşları içinde kalıyorum. Sonra ordan bir melek çıkıyor sislerin arasından elimden tutup beni mutlu ediyor, korkma yaşamaktan diyor ben her zaman seninleyim diyor. Seni çok özledim melek ablam.

Birbirimizden ne kadar uzak olabiliriz ki bir telefon, bir hissetme kadardır en fazla. Varsın olsun aramızda mesafeler ama olmasın birbirimize küslük dargınlık. Her zaman böyle mutlu olalım güzel ablam.

Nasıl bir aşka düşersem düşeyim, nasıl bir sevdaya tutulursam tutulayım, kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam canım ablam.

Çok çileler çektin sen ablacığım. Yüce Mevla’m sana gönlün kadar temiz bir hayat nasip etsin. Yaşadıklarını unuttursun, hep yüzünü güldürsün.

Reklamlar

Canım ablam canın ne zaman sıkılırsa sen beni ara ben sana manevi destek sunmaya hazırım. Ne zaman param biterse bende seni ararım senden bana maddi destek sun. Seni çok seviyorum.

Merhaba güzel prenses sana bu mesaj masal diyarlarından gelmedi. Seni çok seven ve her zaman da sevecek olan kardeşinden geldi.

Senin gibi başarılı, çalışkan ve iyi kalpli bir ablam olduğu için gurur duyuyorum. Sen her zaman çok sevdiğim ablam olacaksın ve öyle de kalacaksın.

Aldım elime telefonu ablama güzel söz yazayım diye, düşün düşün aklıma bir şey gelmedi. Sonra birden neden ona en güzel kelimeyi yazmıyorum dedim kendi kendime. Ona “ablacığım” desem bundan daha güzel ne olabilir ki. Canım ablam seni çok özledim.

Sen elimden tutup yürütmeseydin, bana hayatın güzelliklerini, tehlikelerini öğretmeseydin, şimdi ben böyle iyi yaşayabilir miydim canım ablam. Bu hayatta ne öğrendiysem hepsi senin sayende güzel ablam.

Sana söyleyecek o kadar çok söz varken ben sadece ablamı çok sevdiğimi söylemek istedim.

Kardeşlik ne arkadaşlık gibidir, ne de dostluk. Kardeşlik sürdürmesi çok zor bir sanat gibidir. Ne ondan ayrı yaşayabilirsin, ne de ona küs durabilirsin.

Siz benim ablamı gördünüz mü? Siz onu tanıyor musunuz? İsterseniz size biraz anlatayım. Herkesin ablasına benzemez benim ablam işte bu yüzden çok farklı birisi. Gülerken bir görseniz çevresindeki herkesi mutlu eder, öyle içten öyle samimidir ki herkesi kendine hayran bırakır. Öyle de güzeldir ki sanırsınız güzellik kraliçesi. Hem arkadaş canlısı hem de öyle alçak gönüllüdür ki melek gibi tertemiz kalbi vardır.  Anlat anlat bitmez benim ablam onu sadece tanıyan ve seven bilir.

Reklamlar

Benim güzel canım ablacım her şey gönlünce ve dilediğin şekilde olsun. Mutluluk daimi adresin, gülmek her zaman senin olsun.

Sen beni bir anne şefkatiyle korudun, kolladın. Sen benim için her zaman en iyisini yaptın. Senin hakkını hiç ödeyemem ben canım ablam.

Ablam hemşire olacak, beyaz beyaz kıyafetler giyecek, her ayın on beşinde maaşını çekecek. Bu güzel kardeşini de unutmayacak. Çünkü ben ablamı hiç unutmuyorum.

Gülücükler hayatında hiçbir zaman eksik olmasın benim canım ablam.

Ben şimdi ne yazarsam yazayım hepsi yetersiz kalacak sana olan sevgimi anlatmaya, en güzeli sen gel seni ne kadar özlediğimi o zaman anlarsın güzel ablam.

Sen benim acılarımın ilacı, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Sen mükemmel bir ablasın. Allah’ım senden razı olsun.

Nasıl bir aşka düşersem düşeyim, nasıl bir sevdaya tutulursam tutulayım, eyguzelsozler.com kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam canım ablam.

Sen her zaman en güzel ablam, en iyi ablam olarak kalacaksın. Seni çok özledim ablacığım.

Sen küçükken derdin ya abla; ben büyüyünce sizlerden ayrı da olsam her zaman sizi seveceğim, sizi arayıp soracağım diye söylerdin. Bizde seni çok seviyoruz ablacığım sen her ne kadar bizlerden uzakta da olsan kalbimiz her zaman seninle.

İnsanların şans kapısını bir kere çalarmış. Dileğim senin gibi melek kalpli birinin kapısını her gün çalsın.

Dikkat bu mesaj kardeşten geliyor bol miktarda sevgi içeriyor. Lütfen bir yere oturun ve kendinizi duygu yüklemeye hazır olduğunuzda okumaya başlayın.

Reklamlar

Bugüne kadar çok sıkıntılar, çok acılar çektin. Yüce Mevla’m bundan sonra sana zerre kadar acı çektirmesin, hiç sıkıntı göstermesin. Hayatın mutluluk ve neşe içinde geçsin. Eğer bir gün gözlerinden yaşlar dökülürse o da çok gülmekten olsun. Seni çok seviyorum canım ablam.

Benim finansman destekçim, benim en sıkışık zamanımda kefilsiz senetsiz kredi verenim, ben sendeki parayı sevenim, seni çok özledim.

Benim ablam kimseye benzemez. İçinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz.  Gönlünden mutluluk yüzünden gülümseme eksik olmasın.

Senin o iyi kalbin her zaman mutlulukları hak ediyor. İnşallah her zaman mutlu olursun. Sevgilerimle güzel ablam uzaklarda bir yerlerde çok özlenmektesin.

Merhaba prenses genelde şans kapıyı bir kere çalarmış ama senin kapının önüne sanki karargah kurmuş baksana seni her zaman seven, seni her zaman düşünen bir kardeşin var.

Arım balım, peteğim, güzel ablacığım seni çok özledim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.