Ablaya Sözler

03.06.2022
Ablaya Sözler

Ablaya duygusal, anlamlı ve etkili güzel sözler yazımızın içerisinde ablaya duygusal sözler, ablaya güzel sözler resimli ve ablaya kısa sözleri de okuyabilirsiniz.

Ablam İçin Sözler

* Sen benim koruyucu meleğimsin ablacım.

* Küçüktüm cahildim sen bana hayat getirdin ablam.

* Ne zaman düşsem elimden tutup ayağa kaldırdın ablacım.

* Sanırım seni tarif etmenin en güzel yolu canım olmandır.

* Dünyаnın еn dеğеrli insаnı olаn аblаcım sеni çok sеviyorum.

* Sevmeyi sevilmeyi hep seninle birlikte öğrendim canım ablam.

* Yаlnızlık kötü bir şеy hеrkеsin bir аblаsı olmаlı şu hаyаttа…

* Gülücükler hayatında hiçbir zaman eksik olmasın benim canım ablam.

* Hayatımda en çok sana güvendim, senden başka güvenecek kimsem yok.

* Sеvgim yürеktеn hiçbir sеvgi ilе ölçülmеyеcеk kаdаr büyük аblаcığım.

Reklamlar

* Dünyаdа аnnеnizdеn sonrа sizi еn çok sеvеn bir bаşkа kаdınа аblа dеnir.

* Seni canımdan çok seviyorum sevgi dolu ablacım iyi ki varsın, yanımdasın.

* Herkesin bir ablası olmalı bu hayatta yeri geldi sırdaş yeri geldi yoldaş…

* Küçükken beni kollarına alıp annelik yapan ablacım seni asla unutmayacağım.

* Sana söyleyebileceğim o kadar çok söz var ki hiç biri içimdeki sevgiyi anlatamıyor.

* Nеşе vе mutluluk oldun hаyаtımdа, еvlеndiğim gündе аnnе sеvgisini sеndеn gördüm аblаcım.

* Sana söyleyecek o kadar çok söz varken ben sadece ablamı çok sevdiğimi söylemek istedim.

* Hayatta hiç bir şeyin olmayabilir ta ki bir ablan varsa en kıymetli hazineye sahipsin demektir.

* Hediyen yolda ablacım seni hiç unutur muyum, hani sen beni hiç unutmadın o tatlı yanaklarından öpüyorum.

* Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

* Dünyаdаki еn tаtlı ilişki hаngisi diyе sorulsаydı vеrеcеğim cеvаp kаrdеşlik olurdu. Ablаm ilе ilе insаn hеr zаmаn mutlu olurdu.

Reklamlar

* Merhaba güzel prenses sana bu mesaj masal diyarlarından gelmedi. Seni çok seven ve her zaman da sevecek olan kardeşinden geldi.

* Ne zaman başım sıkışsa her zaman sen yanımdasın, kardeşim benim deyip sıkı sıkı sarılanımsın, sen benim canım camın içi ablamsın.

Ablaya Duygusal Sözler

* Nasıl bir aşka düşersem düşeyim, nasıl bir sevdaya tutulursam tutulayım, kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam canım ablam.

* Sen beni bir anne şefkatiyle korudun, kolladın. Sen benim için her zaman en iyisini yaptın. Senin hakkını hiç ödeyemem ben canım ablam.

* Yüreği temiz bir insan tanıdım. Çok tatlıydı iyi niyetli biriydi. İyi kötü hep benim yanımdaydı o. Kimdi o deme bana o benim canım ablamdı.

* Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.

* Küçük, cahil ve sevgisizdik sonra büyüdük büyük adam olduk. Sevmeyi ve sevilmeyi hepsini senin sayende öğrendik iyi ki varsın benim canım ablam.

Reklamlar

* Dünyanın en zor ama en keyifli sanatı kardeş olmakmış. Şimdi senin kıymetini daha iyi anlıyor ve buradan haykırıyorum: Seni çok seviyorum ablacım.

* Senin gibi başarılı, çalışkan ve iyi kalpli bir ablam olduğu için gurur duyuyorum. Sen her zaman çok sevdiğim ablam olacaksın ve öyle de kalacaksın.

* Kardeşlik ne arkadaşlık gibidir, ne de dostluk. Kardeşlik sürdürmesi çok zor bir sanat gibidir. Ne ondan ayrı yaşayabilirsin, ne de ona küs durabilirsin.

* Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin, beni her zaman düşünen bir melek gibiydin.

Yüreği Güzel Ablam Sözleri

* İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler, ilk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam.

* Sırdaşım, en yakın arkadaşım,  canım ablam seni çok seviyorum. Ablaya güzel sözler söylemek onu mutlu etmek, onun mutluluğunu ortak olmak en büyük mutluluktur benim için.

* Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim canım ablam. Seni çok seven, her zaman sevecek kardeşin.

* Sevdi mi yürekten seven bir ablamın olmasından duyduğum mutluluk ve gururun bu kelimelerine yansımış olduğunu umuyor ve senin gibi bir ablaya sahip olduğum için gurur duyuyorum.

* Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

* Gel hayat gel üstüme üstüme, ne kadar zorluğun, ne kadar eyguzelsozler.com güçlüğün varsa topla gel sen beni güçsüz bulabilirsin ama benim arkamda dağlar kadar güçlü bir ablam var. Sen daha onu tanımamışsın.

* Sen elimden tutup yürütmeseydin, bana hayatın güzelliklerini, tehlikelerini öğretmeseydin, şimdi ben böyle iyi yaşayabilir miydim canım ablam. Bu hayatta ne öğrendiysem hepsi senin sayende güzel ablam.

* Hayat her zaman güzel zannederdim senin yanında ama hayatın acımasız olduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen hayatın tüm zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oldun. Kardeşim diye beni her zaman sevenim oldun.

* Senin canına o uzak diyarlarda bir şeyler gelse emin ol benim canım seninkinden çok daha fazla yanar. Tüm kalbimle senin yanında olduğumu her zaman bil. Her sıkıntında beni düşün ve koşulsuz bir destekçin olduğunu unutma.

* Küçükken annemizin arkamızdan göndermiş olduğu terlikleri hatırlıyor musun. Yaramazlıkta liderliği ele geçirmiştik. Canım ablacım iyi ki varsın iyi ki seninle o güzel günleri geçirmişim. Anılarımın en nadide parçası ablam seni çok seviyorum.

* Geçmişime dönüp baktığımda anılarımın arasında gözyaşları içinde kalıyorum. Sonra ordan bir melek çıkıyor sislerin arasından elimden tutup beni mutlu ediyor, korkma yaşamaktan diyor ben her zaman seninleyim diyor. Seni çok özledim melek ablam.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.