Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

Sayfa Konusu: Aşk Sözleri, En Güzel Aşk Sözleri, Aşk Sözleri Kısa, Sevgiliye Aşk Sözleri, En Güzel Aşk Sözleri Kısa Ve Öz, Aşk Sözleri Etkili, Aşk Sözleri Yeni

Bu yazımızda sizlere gençliğin ilk ateşi olan ve kalbin attığı her an var olacak aşk üzerine aşk sözleri ile ilgili bir sayfa hazırladık. Bu yazımızda aşk sözleri kısa ve aşk sözleri uzun olarak yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Aşk Sözleri

Bitanem ben seni bir gün değil, her gün yeniden seveceğim, her gece seninle uyuyacağım, her doğan güneşte sana uyanacağım.

Ben senin olayım, sen ömrümü al, ben seni seveyim, sen beni sev mutlu olalım.

Ne olur bana suratını asma; sanki kara bulutlar toplanmış şimşekler çakıyor da tufan olacakmış gibi, hadi gülde güneşim doğsun.

Karşıdan karşıya geçer gibi sev beni, Önce bana, sonra bana, sonra yine bana bak. –Cemal Süreya-

Seni seviyorum, hep seveceğim biz konuları çok önceden görmüştük. Şimdi seni her daha çok nasıl seveceğim onu işleyelim.

Sana olan aşk sözlerim sadece yüreğimde, senin atan bu kalbim, sana aşkla bakan bu gözlerim sadece seninle Aşkım.

Aşk; görmekten çok özlemeyi sever, dokunmaktan çok düşlemeyi ve aşk öyle haindir ki, nerde imkânsız varsa gider onu sever. –Özdemir Asaf-

Konu ne zaman senden açılsa pür dikkat kesiliyorum, hiçbir ayrıntıyı kaçırmıyorum.

Eğer bir gün sen yalan olacaksan; sorun yok ben yalanı da severim. Eğer bir gün sen mazi olacaksa ben her zaman maziye de giderim.

Ama benim aklıma sen geldiğin geceler hep uykusuz geçiyor.

Sen benim Yüce Mevla’ma ellerimi açıp dilediğim duamın bu dünyadaki en güzel cevabısın.

Senin gülüşün ilkbahar kadar coşkulu, yaz kadar samimi ve sıcaktı, senin bir bakışın dünyalara bedeldir Sevgilim.

Tam unuttum derken; bir şarkı çalar, biri onun gibi güler, birisi parfümünü sıkıp onun gibi kokar, tüm unuttuğun boşa gider.  –Cemal Süreya-

Bana küsme; çünkü sen küstüğün zaman güneş doğmuyor benim için.

Sen benim duvarlara yazdığım şiirim, sokaklarda ettiğim ilk aşk kavgamsın, sen benim hiç yaşlanmayacak seni her zaman deliler gibi sevecek hep 18 yaşımsın.

Reklamlar

Her şeye rağmen ürkütmesin seni bu sevda ateşi. Her yangın ilk önce başladığı yeri yakar. Sana küçük, kendime büyük gelen yüreğimde, Yıllar geçse de senin adın yazar. Ve bil ki sevdiğim; Uslanmaz ruhum yaşadıkça seni sever, Seni sevdikçe yaşar. –Özdemir Asaf-

Senin benim başımın üstünde yerin yok, senin yerin benim kalbimin derinliklerinde.

Telaşımı mahzur gör sen benim aşk diye ıslandığım ilk yağmurumsun. Sen benim aşkı bulmak için yıllarca aradığımsın.

Ruhum bugün sensizlik depresyonuna girdi, hadi bana bir gülüşünü gönderde biraz kendine gelsin, seni yine yeniden deliler gibi sevsin.

Elbette herkes mutlu olmak, her şeyin en güzeline sahip olmak ister. Sen benimle mutsuzluğu da, elde olanla da mutlu yaşamaya var mısın?

Sen uğrunda göz kırpmadan seve seve can verileceksin, sen var ya sen her zaman sevileceksin.

Arkadaşlar senin hiç sevdiğin yok mu diyorlar. Bende yok ben öyle kolay kolay aşık olmam, olduğum zaman da sevdiğimi hiç bensiz koymam diyorum. Seni çok özledim Aşkım.

Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. –Özdemir Asaf-

Bugün kendimde değilim, sana gelsem olur mu?

Aşk nedir bilir misin? Aşk dünya üzerindeki milyarlarca insanlar içinde kalbimin sana tanıdığı bir ayrılacaktır.

Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki; yine gelsen yine severim seni. –Cemal Süreya-

Senin için topladım kırlardaki tüm bahar çiçeklerini, bahçemdeki en güzel gülleri, sana getireyim seni görsünler de güzelim diye orda burda konuşmasınlar diye.

Sen benim aklım ve kalbim arasında kalan ve hiçbir zaman karar veremediğim en güzel çaresizliğimsin.

Ve aşk geldi bir gün benim kapımı çaldı; uyan hadi bugün senin mutlu olacağın, artık hayata umutla bakacağın, sevdiğim için yaşama sarılacağın bir hayatın ilk günü olacak dedi. Ve seni aşkı, seni bana getirdi. Seni çok seviyorum Sevdam.

Reklamlar

Ve aşk saç teli kadar inceydi.  Üstünde yürüyebilmek için cambaz olmak değil.  Yürekli olmak gerekiyordu. –Cemal Süreya-

Gözlerim gözlerinden başkasını görmezken, kulağım senden başkasının sesini duymazken, kalbim senden başkasına atmazken nasıl seni sevemezdim.

Ona bakmaya kıyamamak mı, yoksa bakıp da doyamamak mı aşk.

Bana başka kokular getir, bana içinde bahar kokusu olmasın, güzel kokular olmasın sadece sen kokan her şeyi getir.

Sende gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor. -Özdemir Asaf-

Senin ellerini tuttuğum zaman hayata bağlandım, senin kollarında her zaman güven duydum. Ben aşkı, mutluluğu, neşe ile gülmeyi sadece seninle buldum. Seni seviyorum aşkım.

Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin.

Bu kim bu senin neyin olur deseler? Bu benim dünyam, bu benim onsuz olamayacağım hayatım derim. Çünkü ben sensiz asla yaşayamam sevdiğim.

Hayat benimse eğer kimse karışamaz ve biliyorum ki herkesle dost olunmaz. Aşka gelince bir kere sevdim işte, bir daha işim olmaz. –Cemal Süreya-

Sen her zaman gül ki, senin gülüşünle benim yüreğimde mutluluk çemberi çizilsin.

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. –Mevlana-

Benim için sensiz geçen her gün, “gün” değildir. Sensiz geçen her gün sadece sürgündür.

Söyle aşkım söyle; sen şiir seviyorsan ben senin için aşk şairin olayım sana sayfalarca aşk şiirleri yazayım, müzik seviyorsan senin için yüreğimden gelen en güzel aşk şarkılarını besteleyeyim. Söyle sen neyi seviyorsan ben onu senin için yapayım.

Senin adın benim kalbimde her zaman yazılı olacak. Soyadın için bir şey demiyorum çünkü o zaten benim soyadımı alacak.

Senin her bakışın beni aşk sarhoşu ediyor. Senin her gülüşün ömrüme ömür katıyor.

Seni sevdikten sonra çayımı şekersiz içiyorum şeker niyetine hep seni düşünüyorum. Gecelerimi uykusuz geçiriyorum çünkü her gece seni düşünüyorum.

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dilek değil ezan okunurken ettiğim duamsın.

Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma aşık olurdun!  -Elif Şafak-

Sana en muhtaç olduğum şu anda gel. Yaşamak olsan da gel, ölüm olsan da gel.  -Ümit Yaşar Oğuzcan-

O kadar güzel gülüyor ki tamam diyorum bu kadar yaşadığım yeter.

Bana bugüne kadar senin gibi kimse baktı mı onu hiç bilmiyorum ve bilmekte istemiyorum ama ben hiç kimseye sana baktığım gibi bakmadım. Bunu bil istedim aşkım.

Sen benim her zaman yüreğimde dur, ben bir gün dahi şikayetçi olmam.  Yüreğim yansa da ağlamam, bir kere dahi ah demem.

Ve bir an aklıma gözlerin geldi, yüreğime bir çizik daha attım. www.eyguzelsozler.com aşk sözleri okudum.

Yeter ki diline dolanayım; istersen bir küfür, istersen bir şarkı olayım. Ben hep seninle olayım ister sende bir yalan, ister bir gerçek olayım. Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni. Git diyorsun da, olmuyor işte git demekle. Ben de sana sev diyorum mesela. Sevebiliyor musun? Bazen aşk iki lafı bir araya getirememektir. Seni dersin, tükenir nefesin.

Seni soruyorlar öldü mü diyeyim yoksa dönecek mi ikisi de imkansız değil mi biliyorum asla geri dönmezsin biliyorsun sen benim için asla ölmezsin bittim ulan tükendim artık. –Cemal Süreya-

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.