Bebeğime Güzel Sözler

24.07.2017
Bebeğime Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Bebeğe Güzel Sözler, Bebeğime Güzel Sözler, Hoş Geldin Bebeğim Sözleri, Hoş Geldin Bebek Sözleri, Yeni Doğan Bebeğe Güzel Sözler, Bebekle İlgili Whatsapp Sözleri, Yeni Doğan Bebek Sözleri, Yeni Doğan Bebekle İlgili Güzel Sözler

Bu yazımızda sizlere bebeğime güzel sözler başlığındaki yazımızda yeni doğan bebekle ilgili sözler ve yeni doğan bebeğe hoş geldin sözlerini bu yazımız içerisinde bulabilirsiniz. Bebek bir yuvanın neşesi, mutluluğudur.

Bebeğime Güzel Sözler

Hayatımıza hoş geldin hayatımızın anlamı. Bizi çok mutlu ettin.

Bebeğim çıkardığın anlamsız seslerine kurban olayım, o masum masum bakan gözlerinden öpeyim. Sen benim canımsın artık güzel bebeğim.

Bundan sonra sen benim mutluluk meleğim olacaksın ben senin koruyucu meleğin.

Minik minik ayaklarına, yumuk yumuk ellerine, masum masum bakışlarına kurban olduğum bebeğim. Sen benim her şeyimsin.

Hoş geldin neşemiz, mutluluğumuz, Bitanemiz.

Seni yaramaz karnımda durmadan yaramazlık yaptın. Şimdi elime düştüm senin minik mink ellerini yerim ben. Hoş geldin bebişim.

Allah’ım hayatını güzel ve mutlu etsin. Yaşamın hep mutlulukla geçsin. Doğarken ağladın ya inşallah bir daha hiç ağlamazsın. Dünyamıza hoş geldin bebeğim.

Kader hep gülsün sana olmasın tuzak, iyilikler seninle kötülüklerden uzak, geleceksin diye, beklendin sabahlara dek. Hoş geldin güzel bebek.

Aşk ile bakan sevdiğimin bana verdiği en güzel hediye. Bundan sonra aşkımızın en narin meyvesi olacaksın sen. Sen her zaman bizim mutluluğumuz canımız, biricik evladımız olacaksın.

Reklamlar

Sen şimdi miniciksin sadece bakıyorsun ama zamanı geldiğinde gülümseyeceksin ınga ınga sesler çıkaracaksın. Büyüdükçe güzelleşecek, güzelleştikçe etrafına ışık saçacaksın. Emekleme, yürüme derken hayatın içine adım adım gireceksin. Bazen üzülecek, bazen sevineceksin. Hayaller kuracaksın, umutlar edeceksin. İnşallah hep mutlu olursun canım bebeğim.

Hoş geldin dünyamıza, hoş geldin hayatımıza. Sen bize neşe, mutluluk, sevinç getirdin. Yüreğime umut, yarınlarımıza ışık oldun. Ömrün hayırlı ve huzurlu olsun bebeğim.

Benim ayakta duracak halim yokken, artık hayatta duracak, yaşamama sebep olacak bir bebeğim var. Allah’ım onun acısını yaşatmasın.

En güzel çiçeklerden daha güzel kokan, masum masum bakan canım bebeğim hoş geldin. Bizlere neşe ve mutluluk getirdin.

Sevdamızın en büyük ve en masum hediyesi olan pamuk prensesim hoş geldin. Anne ve baban olarak seni mutlu etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Yüce Mevla’m ömrünü, bahtını hayırlı etsin. Hayat yolunda her zaman güzellikler seninle olsun. En zor anında Allah’ım her zaman yardımcın olsun.

Yuvamıza doğdun bir güneş gibi, artık sen bizim el bebek gül bebeğimiz olacaksın, inşallah hep mutlu olacaksın.

Sen bana Yaradan’ımın en güzel hediyesisin, önce yüreğime sonra hayatıma düştün. Ve ilmik ilmik gönlüme işlendin.

Benim için nefes almakta sen vermekte sen, hayatta sen, yaşamakta sensin bebeğim.

Sen bana gül kokusuyla yıkanmış gibi güzel kokuyorsun. Seni koklamaya, sana bakmaya doyamıyorum bebeğim.

Candan öte bir can varmış onun adı da evlatmış.

Bebeğim çıkardığın anlamsız seslerine kurban olayım, o masum masum eyguzelsozler.com bakan gözlerinden öpeyim. Sen benim canımsın artık güzel bebeğim.

Reklamlar

Masum bakışlı minik yavrum ömrün huzurlu, bahtın hayırlı, yüzün nurlu olsun. Allah’ım seni her zaman korusun.

Yüce Mevla’m yüreğinden mutluluğu hiçbir zaman eksik etmesin. Yaşantın hayırlı ve huzurlu olsun. Hoş geldin bebeğim.

Bahtın güzel, ömrün uzun olsun, umutsuz bakışların umutla dolsun. Seni mutlulukla, heyecanla bekledik. Hoş geldin bebeğim.

Hoş geldin bebeğim annen seni çok seviyor. İyi ki varsın bebeğim her zaman yanımda ol olur mu canım.

Minik meleğim kalbinden sevgi, huzur ve mutluluk hiç eksik olmasın. Hoş geldin hanemize, dünyamıza. Mutluluk neşe getirdin bizlere.

Sen bizim hayatımıza bambaşka bir anlam kattın. Güzel prenses hoş geldin.

Minik minik ayaklarına, yumuk yumuk ellerine, masum masum bakışlarına kurban olduğum bebeğim. Sen benim her şeyimsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.