Dalgınlık İle İlgili Sözler

03.04.2019
Dalgınlık İle İlgili Sözler

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Dalgınlık İle İlgili Sözler, Dalgınlıkla İlgili Sözler, Dalgınlık Hakkında Sözler, Dalgınlık İle İlgili Söylenmiş Sözler, Dalgınlık Üzerine Sözler, Dalgınlık Sözleri Sevgiliye, Dalgınlık Sözleri Resimli, Dalgınlık İle İlgili Sözler Facebook

Dalgınlık İle İlgili Sözler

Ben dalgın insanları çok severim. Bu onların iyi olduklarını, fikir adamı olduklarını gösterir. Zira kötüler ve boş kafalılar, her zaman uyanıktırlar. (Prens De Higne)

Daldım yine uzaklara, yine aradım seni uzaklarda bir yerlerde bıraktığım yerde ama bulamadım çünkü sen gitmiştin bir daha dönmemek üzere gitmiştin evet beni terk etmiştin. Ama hatanın kendinde olduğunu hiç kabul etmemiştin eğer bir gün geri dönüp gelmek istersen sanma elimde güller ile seni bekliyorum, sanma yoluna güller sererim, sanma seni yine eskisi çok severim.

Hayat hiçbir zaman dalgınlığa gelmez, bir bakarsın elindeki her şeyi kaybetmişsin.

Siyaset ve ticaretin tam da aksine, düşünmenin sermayesi dalgınlık, sanatın sermayesi ise şaşkınlıktır. (Dücane Cündioğlu)

Uzaklara dalan birinin yakında olmayan bir hikayesi vardır.

Dalgın ol ama dargın olma.

Reklamlar

Tek daldığın yer gözlerim olsun, her zaman benim en çok sevenim sen ol isterim.

Hayat benim için, beynime kadar ulaşmayan bir dalgınlık hali. (Fernando Pessoa)

İyi bir dalgın, iyi bir aşıktır.

Kadınlar trafik canavarı gibidir; bir anlık dalgınlık hayatınıza mal olur.

Dalgınlıktan insanlar yanılabilirler ve dalgınlık da aşırı hayal gücü olanlarda pek sık görülen bir durumdur. (Dostoyevski)

Bir dostunuz, yemiş bahçenizi geziyorsa, dalgın görünmeniz en büyük nezakettir.

Hiç değişmemiş diyorum içimden, ne güzel işte yine o! Yine mahzun, yine dalgın, yine ürkek. (Ümit Yaşar Oğuzcan)

Ah, bu manasız dalgınlık! Birdenbire dünya ile alakam kesiliveriyor ve ben boşluklara uçmaya başlıyorum. (Sabahattin Ali)

Dalgınlığınıza gelmek istiyorum ve kaybolmak o dalgınlıkta. (Didem Madak)

Dün bir fotoğrafta gözlerini gördüm. İki uzak yıldız gibiydiler, dalgın. (Ümit Yaşar Oğuzcan)

Hayat benim için, beynime kadar ulaşmayan bir dalgınlık hali. Beynimi ise, tam aksine özgür bırakıyorum ki, hüzünleri yaşayabileceğim bir yerim olsun. (Fernando Pessoa)

Dalgınlık yakınla başlar uzaklar içinde devam eder gider. Dalgın insanın vardır uzaklarda bir yerde bir yürek yarası, içini acıtan bir acısı, özlem ile andığı birileri.

En küçük dalgınlık, yılların emeğini yok etmeğe kadirdir. (Cemil Meriç)

Reklamlar

Dalgın dalgın seyreyledim alemi, renkler ne çiçekler ne koku ne, bir arama yaptım kendi kafamı, görünen ne gösteren ne görgü ne. (Aşık Veysel Şatıroğlu)

Önlem alma zamanın önüne geçen dikkattir. Savsaklama ve dalgınlığın oluşturduğu kaçınılmaz kayıpları tasarruf ederek zaman ile iş birliği yapar. (Delia Steinberg Guzman)

İyilikte bile başarılı olmak için zekâ ve dikkat lazımdır, dilenci olmayan bir adama dalgınlıkla sadaka uzatanın hâlini düşünün.

Dalgınlık girdabı içindeyim. Duygularım ölmüş gibi. (Johann Wolfgang Von Goethe)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.