Dayıya Tebrik Mesajları

07.06.2019
Dayıya Tebrik Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Dayıya Tebrik Mesajları, Evlenen Dayıya Tebrik Mesajları, Dayıya Tebrik Sözleri, Dayıma Tebrik Mesajları, Dayım İçin Tebrik Mesajı, Dayıya Duygusal Güzel Tebrik Kutlama Mesajı, Dayıya Tebrik Mesajları Resimli, Dayıya Tebrik Mesajları Facebook

Dayıya Tebrik Mesajları

Dayıya Tebrik Mesajları

Başarını gönülden kutlar seni tebrik ederim canım dayım. Rabbim başarılarını daim etsin.

Sen herkese örnek bir insan olacaksın, her zaman başarıların ile kendinden söz ettireceksin, bende kendime seni örnek alıyorum ve senin gibi olacağım. Tebrikler dayıcığım.

Her gününüz mutluluk tadında geçsin, bugün birleşen elleriniz ömür boyu hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar diler sizi tebrik ederim dayıcığım.

Çok çalıştın çabaladın ve sonunda hak ettiğin yere geldin. Ama biliyorum ki sen durmayacak çalışmaya devam edecek ve başarı merdivenini bir bir çıkmaya devam edeceksin. Tebrikler dayım.

Başarıların daim, yolun açık olsun. Tebrikler yakışıklı dayıcığım.

Bir ömür boyu evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bol çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Allah sizleri önce birbirinizden sonra da bizlerden ayırmasın. Evliliğinizi en kalbi duygularla tebrik ederim.

Reklamlar

Tebrikler dayıcığım sende baba oldun sonunda. Rabbim evladını vatana millete hayırlı bir evlat olarak yetiştirmeyi nasip etsin.

Nişanınıza çok gelmek istedim ama maalesef gelemedim. Siz yürekten kutlar mutluluğunuzun bir ömür boyu sürmesini dilerim.

Mutlu günlerinizin hep bir öncekinden daha da fazla olmasını diler, aile saadetine kavuştuğunuz bu mutlu günlerin bir ömür sürmesini dilerim.

Canım dayıcığım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler, eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Kimse başarı merdivenini elleri cebinde tırmanmamıştır. Sen dayı bunu çok iyi gösterdin. Çok çalışman ve azim etmen sonucunda başardın. Seni yürekten kutlar başarını tebrik ederim.

Nikâhınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur. Hayırlı olsun.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Tebrikler

Canım dayım seni çok seviyorum iyi ki varsın ve iyi ki benim dayımsın. Bu mutlu gününde yanında olamadığım için çok üzgünüm. Mutluluklar dayıcığım.

Reklamlar

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle ikinizi de tebrik ederim.

Dayıcığım terfi almışsın tebrikler, artık bizi de görürsün.

Bugün aldığın en güzel haberdi senden gelen haber inan çok mutlu oldum dayıcığım. Seni tebrik eder yürekten kutlarım.

Evlilik denilen bu hayırlı kurumun altına mutluluk ve eyguzelsozler.com sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Her gününüz böyle olsun. Eviniz neşe ile dolsun. Mutluluğunuz daim olsun. Sizleri tebrik eder, bir ömür mutluluklar dilerim.

Bir yastıkta kocamanız ve boy boy çocuklarınızın mürüvvetlerini görmeniz dilekleriyle bir ömür mutluluklar dilerim size. Tebrikler

Canım dayım benim için çok şey yaptın, en kötü anımda hep yanımda oldun, dertlerimi dinledin, sorunlarıma çare buldun. Sen benim canım kadar çok sevdiğim dayımsın. Bu mutlu gününde yanında olamadığım için çok ama çok üzgünüm. Rabbim mutluluğunuzu bir ömür boyu daim eylesin.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.