İş Yeri Açılış Mesajları

05.03.2019
İş Yeri Açılış Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: İşyeri Açılış Mesajları, İşyeri Açılış Sözleri, Yeni İş Yeri Açanlara Mesajlar, Yeni İş Yeri Açanlara Kutlama Sözleri, İş Yeri Tebrik Etme Sözleri, İş Yeri Hayırlı Olsun Mesajları, İş Yeri Açana Hayırlı Olsun Mesajı

İş Yeri Açılış Mesajları

Yeni işinizin hayırlı ve bereketli olması dileğiyle sizleri tebrik eder kutlarım. Hayırlı olsun.

Rabbim girdiğiniz bu işte sizi pişman etmesin, yüzünüzün akıyla başarıya ulaşmayı nasip etsin. Değerli dostum yeni işiniz hayırlı olsun.

Her işte başarıya ulaşan sen eminim bu işte de başarıya ulaşacaksın. Güzel dostumun yeni işi hayırlı olsun.

Yüce Mevla hayırlı ve helal kazançlar nasip eylesin, yeni işyerinizin bol kazançlı ve bereketli olması dileğiyle sizleri kutlarım.

Bugün açılışını gerçekleştirdiğiniz iş yerinizin bol kazançlı ve bereketli olması dileğiyle hayırlı olsun. Açılışa gelemedim ama inşallah en kısa zamanda ziyarete geleceğim.

Hayırlı bol kazançlar dilerim yeni iş yeriniz hayırlı olsun.

Başarılı bir iş adamı olduğunu kısa zamanda göreceğiz. Biliyorum ki sen bu işte kısa zaman da başarıya ulaşacaksın. Yeni işyeriniz hayırlı olsun.

Reklamlar

Attığın bu ilk adımın sana cesaret ve başarı getirmesi dileğiyle seni tebrik eder yeni iş yerinin hayırlı olmasını dilerim.

Yeter artık o kadar çok iş değiştirdin ki senin hangi işte çalıştığını karıştırır oldum. Yeni işin hayırlı olsun.

Allah’ım emeklerini boşa salmasın, kazancın bol, hayırlı ve helal olsun, yeni iş yerin hayırlı olsun.

Bana sormadan hiçbir iş yapma demiştim. Sen iş yapmamış iş yeri açmışsın iyi de yapmışsın. Hayırlı olsun.

Kardeşim işçi lazım olursa ben hazırım, senin gibi patronum olsun 24 saat çalışırım. Can dostum yeni iş yerin hayırlı olsun.

Bankaya kredin az, alacakların çok olsun, müşterin çok parası bol olsun, yeni iş yerin hayırlı olsun.

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz. Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle yeni iş yerin hayırlı olsun.

Hayırlı kazançlar ve bereket Allah’tan olsun. Yeni çalışma alanın hayırlı olsun. Allah pişman etmesin.

Artık zincirin ilk halkasını oluşturdun bundan sonra zincir ekler gidersin. Hayırlı olsun kardeşim.

İşyeri açtın diye üzüldüm çünkü artık seninle muhabbet edip diyar diyar gezemeyeceğim ama senin adına çok sevindim. Rabbim başarılı, hayırlı ve bol kazançlar nasip etsin. Yeni iş yerin hayırlı olsun kardeşim.

Sabahın ilk müşterisi senin olsun, kazancın hayırlı bereketli olsun, yeni işyerin hayırlı olsun.

Büyük adamlar büyük iş yapanlar değil, bir iş yapacak cesareti kendinde bulanlardır. Seni tebrik eder yeni iş yerinin hayırlı ve bol kazançlı olmasını dilerim.

Reklamlar

Hiç aklımıza gelmezdi senin bir iş yeri açıp iş sahibi olacağın, bizi çok şaşırttın. Seni tebrik eder canı gönülden kutlarız.

Yeni iş yeri açılışınızın, size mutluluk ve başarı getirmesini diler, her şeyin gönlünüzce gerçekleşmesini temenni ederiz.

Kazancınız bol ve bereketli, işiniz sağlam ve düzenli yeni iş yeriniz hayırlı uğurlu olsun Allah girmiş olduğunuz bu yolda utandırmasın.

Herkes bir iş kurmak için hayalini kurar, planlarını yapar ama çoğu kişi kendinde bunu gerçekleştirecek cesareti bulamaz. Sen bu cesareti göstererek kendini kanıtladın kardeşim. Rabbim utandırmasın layıkıyla işini yapmayı nasip etsin. Kazancın bol ve hayırlı olsun.

En büyük başarılar her zaman ilk adımı atmakla başlarmış. Sende bu adımı eyguzelsozler.com attın ve inşallah başarıların gelecektir. Seni tebrik eder yeni iş yerinin hayırlı olmasını dilerim.

Bir iş açmak çok kolaydır; onu açık tutmak ise çok zordur. (Çin Atasözü)

Ya hayal kurmayı bırakmalısınız ya da kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için harekete geçmelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.